Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Txirrindulari egutegia
Egunerokoa
Hilabeteko egutegia
CyclingFever
World Tour
Women Worldtour
ProSeries
Women ProSeries
UCI Europe Tour
UCI Africa Tour
UCI America Tour
UCI Oceania Tour
UCI Asia Tour
Emakumea
Txapelketak
Criterium
Laisterketak
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Ekaina 2018
2019 >>
Urt
|
Ots
|
Mar
|
Apr
|
Mai
|
Eka
|
Uzt
|
Abu
|
Ira
|
Urr
|
Aza
|
Abe
|
26-05
03-06
Tour du Cameroun
UWIZEYIMANA Bonaventure
CMR
2.2
M
28-05
03-06
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
BRENNAUER Lisa
GER
2.1
F
29-05
03-06
Course de la Paix
CZE
2.1
M
30-05
03-06
Tour de Luxembourg
PASQUALON Andrea
LUX
2.HC
M
30-05
03-06
Volta Ciclistica internacional do Paraná
BRA
2.2
M
30-05
03-06
Tour de Korea
TVETCOV Serghei
KOR
2.1
M
31-05
03-06
Tour de Kumano
DE MAAR Marc
JPN
2.2
M
31-05
03-06
Boucles de la Mayenne
VAN DER POEL Mathieu
FRA
2.1
M
31-05
03-06
Szlakiem Walk Majora Hubala
TACIAK Mateusz
POL
2.1
M
01-06
Race Horizon Park 1
MUFF HANSEN Frederik
UKR
1.2
M
01-06
03-06
Cycling Tour of Bihor
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ROU
2.2
M
01-06
03-06
Hammer Series - ITC Netherlands
NED
2.1
M
02-06
Omloop Van De IJsseldelta
WIEBES Lorena
NED
1.2
F
02-06
Trofeo Alcide Degasperi
RAVANELLI Simone
ITA
1.2
M
02-06
Horizon Park Women Challenge
VYSOTSKA Yevgenia
UKR
1.2
F
02-06
Race Horizon Park 2
SAMOILAU Branislau
UKR
1.2
M
02-06
Heistse Pijl - Heist op den Berg
LIEPINS Emils
BEL
1.1
M
03-06
GP di Lugano
PERNSTEINER Hermann
SUI
1.1
M
03-06
Independence Cycling Classic
USA
1.1
M
03-06
Mémorial Philippe van Coningsloo
HÖÖG Gustav
BEL
1.2
M
03-06
VR Women ITT
CHRISTOFOROU Antri
UKR
1.2
F
03-06
Race Horizon Park 3
SAMOILAU Branislau
UKR
1.2
M
03-06
Coppa della Pace
SOBRERO Matteo
ITA
1.2
M
03-06
Independence Cycling Classic WE
USA
1.1
F
03-06
10-06
Critérium du Dauphiné
THOMAS Geraint
FRA
2.UWT
M
03-06
Dwars door de Westhoek
NGUYEN Thi That
BEL
1.1
F
05-06
10-06
Route de France Féminine
FRA
2.1
F
06-06
10-06
Ruta del Centro
MEX
2.2
M
07-06
Grand Prix Cyclist de Gatineau
TUCKER HALL Lauren
CAN
1.1
F
07-06
16-06
Giro Ciclistico d´Italia
VLASOV Aleksander
ITA
2.2U
M
07-06
10-06
Grand Prix Cycliste de Saguenay
CAN
2.2
M
07-06
GP du canton d'Argovie
KRISTOFF Alexander
SUI
1.HC
M
07-06
10-06
Ronde de l'Oise
EVENSEN Henrik
FRA
2.2
M
08-06
Nagrada Ljubljane
ZABELINSKAYA Olga
SLO
1.2
F
08-06
10-06
Tour de Serbie
TIVANI PEREZ German Nicolas
SRB
2.2
M
08-06
10-06
Tour of Malopolska
ANTUNES Manuel Amaro
POL
2.2
M
08-06
Chrono de Gatineau WE
NEBEN Amber
CAN
1.1
F
09-06
Dwars door de Vlaamse Ardennen
COBBAERT Robby
BEL
1.2
M
09-06
17-06
Tour de Suisse
PORTE Richie
SUI
2.UWT
M
10-06
Ronde van Limburg
VAN DER POEL Mathieu
BEL
1.1
M
10-06
Midden-Brabant Poort Omloop
VAN DEN BERG Julius
NED
1.2
M
10-06
Diamond Tour
VAN DER MEER Janine
BEL
1.1
F
10-06
Rund um Köln
BENNETT Sam
GER
1.1
M
13-06
17-06
Tour de Slovénie
ROGLIC Primoz
SLO
2.1
M
13-06
17-06
The Women's Tour
LABECKI-RIVERA Coryn
GBR
2.WWT
F
13-06
17-06
Tour de Beauce
PICCOLI James
CAN
2.2
M
13-06
17-06
Ster Elektrotoer
NED
2.1
M
14-06
17-06
Oberösterreichrundfahrt
RABITSCH Stephan
AUT
2.2
M
14-06
17-06
Route du Sud
VALVERDE BELMONTE Alejandro
FRA
2.1
M
15-06
Dwars door het Hageland
NEILANDS Krists
BEL
1.1
M
16-06
Fyen Rundt
PEDERSEN Mads
DEN
1.1
M
16-06
Memorial im. J. Grundmanna J. Wizowskiego
OWSIAN Lukasz
POL
1.2
M
17-06
Elfstedenronde
BLYTHE Adam
BEL
1.1
M
17-06
Korona Kocich Gor
MALECKI Kamil
POL
1.2
M
17-06
GP Horsens
DAHL Herman
DEN
1.1
M
17-06
Beaumont Trophy
GBR
1.2
M
18-06
21-06
Tour of Mevlana
BALKAN Onur
TUR
2.2
M
19-06
Halle-Ingooigem
VAN POPPEL Danny
BEL
1.1
M
20-06
24-06
Adriatica Ionica Race
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
ITA
2.1
M
21-06
24-06
Tour des Pays de Savoie
ZOIDL Riccardo
FRA
2.2
M
24-06
Paris-Chauny
SINKELDAM Ramon
FRA
1.1
M
27-06
Internationale Wielertrofee Jong Maar Moedig I.W.T.
BAUGNIES Jérôme
BEL
1.2
M
30-06
Omloop Het Nieuwsblad Beloften
RESELL Erik Nordsaeter
BEL
1.2U
M
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika