Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
CCC Tour - Grody Piastowskie 2019 (2.2)
(Szlakiem Grodňw Piastowskich)
Poland  /  10 May - 12 May

Edition: 54 (418.3 Km)
Winner: MALECKI Kamil

2018    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. MALECKI Kamil POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:08:20
2. PATERSKI Maciej POL WIBATECH MERX 10:08:21
3. STEIMLE Jannik GER TEAM VORARLBERG SANTIC 10:08:24
4. RUTKIEWICZ Marek POL WIBATECH MERX 10:08:51
5. GRIDCHIN Maxim KAZ ASTANA CITY 10:09:22
6. BROZYNA Piotr POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:09:53
7. STOSZ Patryk POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:09:58
8. VALTER Attila HUN CCC DEVELOPMENT TEAM 10:09:58
9. KUZMIN Anton KAZ ASTANA CITY 10:09:59
10. GROŠELJ Žiga SLO ADRIA MOBIL 10:10:03
11. CIESLIK Pawel POL WIBATECH MERX 10:10:05
12. KACZMAREK Jakub POL HUROM BDC DEVELOPMENT 10:10:09
13. SCHINNAGEL Johannes GER MALOJA PUSHBIKERS 10:10:10
14. ULYSBAYEV Dinmukhammed KAZ ASTANA CITY 10:10:30
15. BANZER Gordian SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 10:10:35
16. PODLASKI Michal POL WIBATECH MERX 10:10:49
17. BUDIAK Anatolii UKR WIBATECH MERX 10:11:06
18. PIASKOWY Emanuel POL HUROM BDC DEVELOPMENT 10:11:12
19. DIAZ GALLEGO Jose Manuel ESP TEAM VORARLBERG SANTIC 10:11:22
20. JANISZEWSKI Sylwester POL VOSTER ATS TEAM 10:11:50
21. ŘEPA Vojtěch CZE 10:12:23
22. BUDZINSKI Marcin POL HUROM BDC DEVELOPMENT 10:12:30
23. SCHELLING Patrick SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 10:16:46
24. VINKEL Jesper Bundgĺrd DEN 10:18:34
25. PALUTA Michal POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:18:44
26. TRACZ Szymon POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:21:29
27. STOJNIĆ Veljko SRB 10:21:44
28. STACHOWIAK Adam POL VOSTER ATS TEAM 10:21:57
29. MUFF Frederik DEN 10:21:58
30. MOSCA Jacopo ITA D'AMICO UM TOOLS 10:22:00
31. AUER Daniel AUT MALOJA PUSHBIKERS 10:22:09
32. LEOPOLD Hans-Jörg AUT MALOJA PUSHBIKERS 10:22:19
33. KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 10:22:28
34. PLUCINSKI Leszek POL VOSTER ATS TEAM 10:22:53
35. BURCHIO Federico ITA D'AMICO UM TOOLS 10:22:55
36. KONWA Piotr POL WIBATECH MERX 10:23:10
37. ANIOLKOWSKI Stanislaw POL CCC DEVELOPMENT TEAM 10:23:21
38. MARTINELLI Ivan ITA D'AMICO UM TOOLS 10:23:37
39. DOMAGALSKI Karol POL HUROM BDC DEVELOPMENT 10:23:46
40. JARC Aljaž SLO ADRIA MOBIL 10:23:49
41. PER Gorazd SLO ADRIA MOBIL 10:24:00
42. BIENIEK Damian POL 10:24:10
43. AKHMETOV Galym KAZ ASTANA CITY 10:24:14
44. GHIGINO Valter ITA 10:24:25
45. KALOJÍROS Tomáš CZE 10:24:31
46. HONKISZ Adrian POL 10:25:07
47. BOŽIČ Jon SLO ADRIA MOBIL 10:27:48
48. GRABIS Mateusz POL VOSTER ATS TEAM 10:28:09
49. LUCHSHENKO Sergey KAZ ASTANA CITY 10:28:39
50. BEVILACQUA Mattia ITA 10:30:34
51. KOLZE CHANGIZI Sebastian DEN 10:31:31
52. SCHURAN Michal CZE AC SPARTA PRAHA 10:32:21
53. PETRUŠ Jiří CZE 10:32:27
54. IACCHI Alessandro ITA 10:32:33
55. KONIECZNY Mikolaj POL 10:33:47
56. MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 10:36:15
57. GIERACKI Patryk POL 10:37:27








--- advertisement ---