Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Belgrade Banjaluka 2019 (2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia  /  18 April - 21 April

(755.0 Km)
Winner: FRANCZAK Pawel

2018    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. FRANCZAK Pawel VOS 14:55:35
2. GROSSER Aaron BAI 14:55:35
3. VALTER Attila CDT 14:55:37
4. HALLER Patrick HRN 14:55:39
5. HILL Ben LGS 14:55:41
6. SALZMANN Jodok MPB 14:55:45
7. PUCCIONI Dario SAN 14:55:45
8. HATZ Christopher HRR 14:55:45
9. LODERER Timon HAC 14:55:45
10. BURCHIO Federico AZT 14:55:45
11. DI SANTE Antonio SAN 14:55:45
12. TYRPEKL Karel SKC 14:55:45
13. STACHOWIAK Adam VOS 14:55:45
14. HOLLER Nikodemus BAI 14:55:45
15. CAÑAVERAL VARGAS Jonathan BSM 14:55:45
16. KATRASNIK Gasper ADR 14:55:45
17. DINA Marton NHUN 14:55:45
18. HOLLMANN Juri HRN 14:55:45
19. TRACZ Szymon CDT 14:55:45
20. GROSELJ Matic LGS 14:55:45
21. RUCIGAJ Ziga LGS 14:55:45
22. SCHINNAGEL Johannes MPB 14:55:45
23. SCHLEMMER Lukas MPB 14:55:45
24. HERNANDEZ GOMEZ Brayan BSM 14:55:45
25. MOSCA Jacopo AZT 14:55:55
26. ROGINA Radoslav ADR 14:56:00
27. HAMMERSCHMID Raphael CTN 14:56:05
28. PER David ADR 14:57:15
29. FRANZ Marcel HRN 14:57:26
30. AUER Daniel MPB 14:57:30
31. FETTER Erik NHUN 14:57:30
32. PRAH Aljaz LGS 14:57:30
33. SHUMOU Nikolai MCC 14:57:30
34. STROKAU Vasili MCC 14:57:44
35. VAS Balázs NHUN 14:57:53
36. QUIROZ AYALA Oscar Adalberto BSM 14:57:54
37. SOBAL Yauheni MCC 14:58:13
38. GESSNER Jakob HRN 14:59:00
39. SKOK Anze LGS 14:59:09
40. KOLB Stefan MPB 14:59:27
41. KUMP Marko ADR 14:59:58
42. GATE Aaron EVO 15:00:03
43. MAIKIN Roman MCC 15:00:18
44. CANECKY Marek DKB 15:00:18
45. VEBER Matic NSLO 15:00:18
46. TYBOR Patrik DKB 15:00:18
47. ESTRADA CELIS Eduardo BSM 15:00:18
48. OBERSTEINER Florian HRR 15:00:18
49. WOLF Justin BAI 15:00:18
50. FEELEY Daire EVO 15:00:18
51. BRANDLMEIER Stefan HRR 15:00:18
52. HOCEVAR Kristijan NSLO 15:00:18
53. PLUCINSKI Leszek VOS 15:00:18
54. KOBAYASHI Marino GTV 15:00:18
55. KALABA Ducan NSRB 15:00:26
56. RYBA Jan ACS 15:00:26
57. BICHLMANN Daniel BAI 15:01:01
58. JARC Aljaz ADR 15:01:10
59. MAHDAR Martin DKB 15:01:17
60. LICHNOVSKÝ Ludek SKC 15:01:20
61. POLL Stefan NAUT 15:01:25
62. STACCHIOTTI Riccardo GTV 15:01:27
63. SZATMARY Andras NHUN 15:01:44
64. VERMEULEN Moran NAUT 15:01:46
65. VARHANOVSKY Jakub DKB 15:01:46
66. GRATZER Alexander NAUT 15:01:56
67. ANIOLKOWSKI Stanislaw CDT 15:02:03
68. BANASZEK Adrian VOS 15:02:08
69. SCHURAN Michal ACS 15:02:38
70. KONING Peter BAI 15:02:40
71. FRIEDL Nils NAUT 15:03:37
72. HAMMERSCHMID Marvin CTN 15:03:40
73. MUÑOZ PEREZ William David BSM 15:03:42
74. SCARTEZZINI Michele SAN 15:04:17
75. DANILOVIC Marko NSRB 15:04:36
76. RAJOVIC Dusan ADR 15:04:49
77. WIPPERT Wouter EVO 15:05:28
78. KNAUER Florenz HRR 15:06:08
79. CRISTA Daniel GTV 15:06:08
80. KALOJIROS Tomas ACS 15:07:56
81. TREUBEL Pascal HRN 15:08:03
82. RAFFAELE Angelo AZT 15:08:50
83. SALVIETTI Niccolò SAN 15:09:03
84. COTAR Luka NSLO 15:12:11







--- advertisement ---