Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Grand Prix Justiniano Hotels 2019 (1.2)
(Grand Prix Side)
Turkey  /  10 March

(156.7 Km)
Winner: BALKAN Onur

2018    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BALKAN Onur TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 3h37'21"
2. PAPOK Siarhei BLR MINSK CYCLING CLUB 3h37'21"
3. KONONENKO Mykhaylo UKR SHENZHEN XIDESHENG CYCLING TEAM 3h37'21"
4. KANEPEJS Deins LAT AMORE & VITA - PRODIR 3h37'21"
5. VOLOSHIN Alexey KAZ VINO - ASTANA MOTORS 3h37'21"
6. BUTS Vitaliy UKR Kyiv Capital Team 3h37'21"
7. BELLAN Juraj SVK Dukla Banska Bystrica 3h37'21"
8. ICEN Izzet TUR 3h37'21"
9. CRISTA Daniel ROU GIOTTI VICTORIA 3h37'21"
10. SHUMOV Nikolai BLR MINSK CYCLING CLUB 3h37'21"
11. OZGUR Batuhan TUR 3h37'21"
12. ANSONS Kristers LAT AMORE & VITA - PRODIR 3h37'21"
13. ─RM Rait EST 3h37'21"
14. KUCUKBAY Kemal TUR 3h37'21"
15. NIKOLAEV Sergey RUS 3h37'21"
16. KHALMURATOV Muradjan UZB 3h37'21"
17. ASADOV Elchin AZE LVIV Cycling Team 3h37'21"
18. MARUKHIN Daniil KAZ ASTANA CITY 3h37'21"
19. PRONSKIY Vadim KAZ VINO - ASTANA MOTORS 3h37'21"
20. ULYSBAYEV Dinmukhammed KAZ ASTANA CITY 3h37'21"
21. PELCERS Kristaps LAT AMORE & VITA - PRODIR 3h37'21"
22. ČANECKY Marek SVK Dukla Banska Bystrica 3h37'21"
23. MUSIIENKO Bohdan UKR LVIV Cycling Team 3h37'21"
24. NURLYKHASSYM Nurbergen KAZ ASTANA CITY 3h37'21"
25. GAVARS Eriks Toms LAT AMORE & VITA - PRODIR 3h37'21"
26. DOBRE Vlad-Nicolae ROU GIOTTI VICTORIA 3h37'21"
27. AKHMETOV Galym KAZ ASTANA CITY 3h37'21"
28. OVSYANNIKOV Alexandr KAZ VINO - ASTANA MOTORS 3h37'21"
29. KUZMIN Anton KAZ ASTANA CITY 3h37'21"
30. CULLY Jan Andrej SVK Dukla Banska Bystrica 3h37'21"
31. SOBAL Yauhen BLR MINSK CYCLING CLUB 3h37'21"
32. SAMOILAU Branislau BLR MINSK CYCLING CLUB 3h37'21"
33. ZUBENKO Mykyta UKR LVIV Cycling Team 3h37'21"
34. PANASSENKO Nikita KAZ APPLE TEAM 3h37'21"
35. BIALIAUSKI Vasili BLR 3h37'21"
36. BAZHKOU Stanislau BLR MINSK CYCLING CLUB 3h37'27"
37. VASYLYUK Andriy UKR Kyiv Capital Team 3h37'30"
38. YAVUZ Emre TUR 3h37'32"
39. TYBOR Patrik SVK Dukla Banska Bystrica 3h37'41"
40. POLIVODA Oleksandr UKR NINGXIA SPORTS LOTTERY LIVALL CYCLING TEAM 3h37'41"
41. SEMENOV Alexandr KAZ VINO - ASTANA MOTORS 3h39'50"
42. ORENCIK Ahmet TUR 3h40'31"
43. KISKONEN Siim EST 3h40'31"
44. AKBAS Soner TUR 3h40'31"
45. KELLECI Abdulkadir TUR 3h40'31"
46. BAYEMBAYEV Olzhas KAZ ASTANA CITY 3h40'31"
47. OLLAMOV Dostonbek UZB 3h40'31"
48. UGUZ Muhammed TUR 3h40'31"
49. JABRAYILOV Samir AZE 3h40'31"
50. MAMMADOV Mahmud AZE LVIV Cycling Team 3h40'31"
51. HARING Martin SVK Dukla Banska Bystrica 3h40'31"
52. FOMOVSKIY Aleksey UZB 3h40'35"
53. SIDDIKOV Dilmurodjon UZB 3h40'35"
54. SANKMANN Joosep EST 3h40'35"
55. PLESEA Valentin ROU 3h40'35"
56. MAHDAR Martin SVK Dukla Banska Bystrica 3h40'35"
57. DESHKO Roman UKR LVIV Cycling Team 3h40'35"
58. NIKITIN Matvey KAZ VINO - ASTANA MOTORS 3h40'35"
59. TSOY Vladimir KAZ APPLE TEAM 3h40'35"
60. KULYK Andrii UKR SHENZHEN XIDESHENG CYCLING TEAM 3h40'35"
61. STROKAU Vasili BLR MINSK CYCLING CLUB 3h40'35"
62. DAVIDENOK Ilya KAZ SHENZHEN XIDESHENG CYCLING TEAM 3h40'35"
63. SUNNATOV Akramjon UZB 3h40'35"
64. ZEMLYAKOV Oleg KAZ APPLE TEAM 3h40'35"
65. TUREBEKOV Nurgali KAZ APPLE TEAM 3h40'35"
66. VAHTRA Norman EST 3h40'35"
67. BALKAN Serkan TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 3h47'47"
68. ATALAY Muhammed TUR SALCANO SAKARYA BB TEAM 3h47'47"
69. DZOLBA Maxim KAZ 3h53'56"
70. MIRALIYEV Sultanmurat KAZ APPLE TEAM 3h53'56"
71. MEDVEDEV Sergey UZB 3h53'56"







--- advertisement ---