Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Trofeo Laigueglia 2019 (1.HC)
Italy  /  17 February

Edition: 56 (203.7 Km)
Winner: VELASCO Simone

2018    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VELASCO Simone THR 05:10:21
2. BAGIOLI Nicola NIP 00:00:42
3. SOBRERO Matteo NITA 00:00:42
4. GAVAZZI Francesco ANS 00:00:42
5. PETERS Nans ALM 00:00:42
6. CICCONE Giulio NITA 00:00:42
7. FRANKINY Kilian GFC 00:00:42
8. ARSLANOV Ildar GAZ 00:00:42
9. BIDARD Franšois ALM 00:00:42
10. CIMOLAI Davide ICA 00:01:18
11. VISCONTI Giovanni THR 00:01:18
12. SBARAGLI Kristian ICA 00:01:18
13. HARDY Romain PCB 00:01:18
14. ROVNY Ivan GAZ 00:01:18
15. CANOLA Marco NIP 00:01:18
16. MARTINELLI Ivan AZT 00:01:18
17. BOTTA Davide CPK 00:01:18
18. GABBURO Davide THR 00:01:18
19. NYCH Artem GAZ 00:01:18
20. CATTANEO Mattia ANS 00:01:18
21. LEDANOIS Kevin PCB 00:01:22
22. CATAFORD Alexander ICA 00:01:24
23. SHALUNOV Evgeny GAZ 00:02:35
24. WARBASSE Larry ALM 00:02:39
25. MORABITO Steve GFC 00:02:39
26. TOTĎ Paolo SAN 00:03:14
27. TIZZA Marco AMO 00:03:14
28. QUAADE Rasmus Christian RIW 00:03:14
29. MAZZUCCO Fabio SAN 00:03:14
30. VINJEBO Emil Nygaard RIW 00:03:14
31. LADAGNOUS Matthieu GFC 00:03:14
32. ALBANESE Vincenzo BRD 00:03:14
33. ZANDOMENEGHI Simone IRC 00:03:14
34. TONIATTI Andrea CPK 00:03:14
35. ZARDINI Edoardo THR 00:03:14
36. FELLINE Fabio NITA 00:03:16
37. MOSER Moreno NIP 00:03:16
38. ROUX Anthony GFC 00:03:16
39. HOELGAARD Daniel GFC 00:03:46
40. BAIS Mattia CTF 00:03:57
41. LUNKE Sindre Skj°stad RIW 00:03:57
42. GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet ICA 00:03:58
43. BUSATO Matteo ANS 00:03:58
44. ROTA Lorenzo BRD 00:03:58
45. RAVANELLI Simone BIC 00:03:58
46. CONCA Filippo BIC 00:04:36
47. COLNAGHI Luca CPK 00:04:36
48. VULCAN Denis-Marian GTV 00:04:36
49. VACHON Florian PCB 00:04:36
50. TONELLI Alessandro BRD 00:04:36
51. PARET-PEINTRE AurÚlien ALM 00:04:36
52. FRAPPORTI Marco ANS 00:04:36
53. VINCENT Leo GFC 00:04:36
54. MONTAGUTI Matteo ANS 00:04:36
55. MOSCA Jacopo AZT 00:04:36
56. VENDRAME Andrea ANS 00:04:36
57. SCOTSON Miles GFC 00:04:36
58. BERTONE Filippo IRC 00:04:36
59. DUPONT Hubert ALM 00:04:36
60. ERIKSSON Lucas RIW 00:04:36
61. COSNEFROY Benoit ALM 00:04:36
62. BONGIORNO Francesco Manuel THR 00:04:36
63. COLLEONI Kevin BIC 00:04:36
64. ZANA Filippo SAN 00:04:36
65. BAGIOLI Andrea CPK 00:04:36
66. BRAMBILLA Gianluca NITA 00:04:46
67. VENCHIARUTTI Nicola CTF 00:06:15
68. MARTINELLI Davide NITA 00:06:58
69. ONESTI Emanuele GTV 00:06:58
70. CIMA Damiano NIP 00:06:58
71. DELCË Lorenzo BIC 00:07:22
72. TAGLIANI Filippo NITA 00:09:44
73. ZURLO Federico GTV 00:09:44







--- advertisement ---