Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Sparkassen Münsterland Giro 2018 (1.HC)
Germany  /  3 October

(198.0 Km)
Winner: WALSCHEID Max

   

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. WALSCHEID Max SUN 04:42:15
2. DEGENKOLB John TFS 04:42:15
3. POLITT Nils TKA 04:42:15
4. GREIPEL André LTS 04:42:15
5. ACKERMANN Pascal BOH 04:42:15
6. SENECHAL Florian QST 04:42:15
7. KRIEGER Alexander LPC 04:42:15
8. VAN GOMPEL Matthias SVB 04:42:15
9. SAJNOK Szymon CCC 04:42:15
10. CARSTENSEN Lucas BAI 04:42:15
11. BENNETT Sam BOH 04:42:15
12. MEIJERS Jeroen RNL 04:42:15
13. RIESEBEEK Oscar RNL 04:42:15
14. THEUNS Edward SUN 04:42:15
15. TEUNISSEN Mike SUN 04:42:15
16. DEBUSSCHERE Jens LTS 04:42:15
17. RAST Grégory TFS 04:42:20
18. BOASSON HAGEN Edvald DDD 04:42:20
19. DE KORT Koen TFS 04:42:32
20. MAES Nikolas LTS 04:42:36
21. BAK Lars Ytting LTS 04:42:46
22. SELIG Rüdiger BOH 04:42:46
23. REINDERS Elmar RNL 04:43:07
24. GAVIRIA RENDON Fernando QST 04:43:07
25. BASKA Erik BOH 04:43:07
26. PALUTA Michal CCC 04:43:07
27. SCHILLINGER Andreas BOH 04:43:07
28. GRADEK Kamil CCC 04:43:32
29. PFINGSTEN Christoph BOH 04:43:32
30. SCHWARZMANN Michael BOH 04:43:32
31. KANTER Max SUN 04:43:58
32. PEAK Barnabas QST 04:45:18
33. PORSEV Alexander GAZ 04:45:18
34. MANDRYSCH John TDA 04:45:18
35. JANSE VAN RENSBURG Reinardt DDD 04:45:18
36. VAN ROOY Kenneth SVB 04:45:18
37. BACKAERT Frederik WGG 04:45:18
38. DE LAAT Jasper WGG 04:45:18
39. HUPPERTZ Joshua LKH 04:45:18
40. MINNAARD Marco WGG 04:45:18
41. VERMOTE Julien DDD 04:45:18
42. KUREK Adrian CCC 04:45:18
43. INKELAAR Kevin RNL 04:45:18
44. PLANET Charles TNN 04:45:18
45. DÍAZ GALLEGO José Manuel ICA 04:45:18
46. BANASZEK Alan CCC 04:45:18
47. VAN POPPEL Boy TFS 04:45:18
48. SMIT Willie TKA 04:45:18
49. TRUSOV Nikolai GAZ 04:45:18
50. BOEV Igor GAZ 04:45:18
51. THWAITES Scott DDD 04:45:18
52. CAVAGNA Rémi QST 04:45:18
53. REKITA Szymon LPC 04:45:18
54. NARVAEZ PRADO Jhonnatan QST 04:45:18
55. VAN HECKE Preben SVB 04:45:18
56. ZABEL Rick TKA 04:45:18
57. KÄMNA Lennard SUN 04:45:18
58. NIV Guy ICA 04:45:18
59. BIERMANS Jenthe TKA 04:45:18
60. MARTIN Tony TKA 04:45:24
61. MÜNSTERMANN Per SVL 04:55:30
62. FRAHM Jasper HRN 04:55:30
63. INTRA Felix SVL 04:55:30
64. WESTMATTELMANN Daniel LKH 04:55:30
65. BOUHANNI Nacer COF 04:55:30
66. PERON Andrea TNN 04:55:30
67. HODAPP Johannes SVL 04:55:30
68. KULIKOV Vladislav GAZ 04:55:30
69. REYNDERS Jens LPC 04:55:30
70. THURAU Sven TDA 04:55:30
71. HALLER Patrick HRN 04:55:30
72. VALLEE Boris WGG 04:55:30
73. HENN Luca LKH 04:55:30
74. TAEBLING Paul LKT 04:55:30
75. RUTSCH Jonas LKH 04:55:30
76. CURVERS Roy SUN 04:55:30
77. PONS Gaetan LPC 04:55:30
78. KEISSE Iljo QST 04:55:30
79. WARNIER Antoine WVA 04:55:30
80. SPENGLER Mario LPC 04:55:30
81. HEIDERSCHEID Colin TDA 04:55:30
82. BELKOV Maxim TKA 04:55:30







--- advertisement ---