Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Trofeo Edil c 2019 (1.2U)
(Trofeo Edil C)
Italy  /  13 April

(149.1 Km)
Winner: ALEOTTI Giovanni

2018    



Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. ALEOTTI Giovanni ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 3:46:15
2. PICCOLO Simone ITA 3:46:15
3. MURGANO Marco ITA 3:46:15
4. JORGENSON Matteo USA 3:46:15
5. ZANDOMENEGHI Simone ITA ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 3:46:23
6. FERRI Gregorio ITA 3:46:26
7. MARCELLUSI Martin ITA 3:46:26
8. ZANA Filippo ITA SANGEMINI - TREVIGIANI - MG.K VIS 3:46:26
9. BAIS Davide ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD 3:46:26
10. BEVILACQUA Mattia ITA 3:46:26
11. COLLEONI Kevin ITA BIESSE CARRERA 3:46:26
12. CHARRIN Aloïs FRA 3:46:26
13. HEIDEMANN Miguel GER HERRMANN RADTEAM 3:46:26
14. BOTTA Davide ITA TEAM COLPACK 3:46:26
15. PIETROBON Andrea ITA 3:46:26
16. MAZZUCCO Fabio ITA SANGEMINI - TREVIGIANI - MG.K VIS 3:46:39
17. MOZZATO Luca ITA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTAL TEAM 3:46:43
18. JULLIEN Anthony FRA 3:46:43
19. COLNAGHI Luca ITA TEAM COLPACK 3:46:43
20. MCKIBBIN Nic IRL 3:46:43
21. BELLONI Manuel ITA 3:46:43
22. MARUKHIN Daniil KAZ ASTANA CITY 3:46:43
23. IACCHI Alessandro ITA 3:46:43
24. DALLA VALLE Nicolas ITA TIROL KTM CYCLING TEAM 3:46:43
25. THIÉBAUD Valère SUI AKROS - THÖMUS 3:46:43
26. GROLLEAU Quentin FRA 3:46:43
27. KARL Adam HUN 3:46:43
28. RINALDI Nicholas ITA ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 3:46:43
29. ULYSBAYEV Dinmukhammed KAZ ASTANA CITY 3:46:43
30. BALDO Mattia ITA ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 3:46:43
31. SEDLACEK Vojtec FRA 3:46:43
32. MARTYNOV Nikita RUS 3:46:43
33. CASAROTTO Davide ITA 3:46:43
34. SALTZMAN Jason USA 3:46:43
35. BAYEMBAYEV Olzhas KAZ ASTANA CITY 3:46:43
36. BELLERI Michael ITA 3:46:43
37. FARESIN Edoardo ITA 3:46:43
38. MUKHOMEDIYAROV Dmitry RUS 3:46:43
39. MORENO RAMIREZ Johan COL COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 3:46:43
40. HERNANDEZ GOMEZ Brayan COL COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN 3:46:43
41. TARLTON Alexander GER HERRMANN RADTEAM 3:46:43
42. FIASCHI Tommaso ITA BELTRAMITSA HOPPLA' PETROLI FIRENZE 3:46:43
43. WILDAUER Markus AUT TIROL KTM CYCLING TEAM 3:46:43
44. DORIGONI Jakob ITA TEAM COLPACK 3:46:43
45. CARR Simon GBR 3:46:43
46. TESFAZION OCBIT Natnael ERI DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTAL TEAM 3:46:43
47. SANÒ Simone ITA 3:46:43
48. NARBONNE ZUCCARELLI Axel FRA 3:46:43
49. TAROZZI Manuele ITA 3:46:43
50. MANTOVANI Sebastiano ITA 3:46:43
51. BARTOLOZZI Andrea ITA 3:46:43
52. PICCOT Michel ITA BIESSE CARRERA 3:46:43
53. PUGI Gianni ITA SANGEMINI - TREVIGIANI - MG.K VIS 3:46:43
54. CAIATI Aldo ITA 3:46:43
55. BERSENEV Nikita RUS 3:47:19
56. ZOBRIST Manuel SUI AKROS - THÖMUS 3:47:19
57. WOOD Harrison GBR 3:47:32
58. HAILEMICHAEL Kinfe ETH 3:47:32
59. MONTOYA MONTOYA Javier Ignacio COL BELTRAMITSA HOPPLA' PETROLI FIRENZE 3:47:32
60. ZANDOMENEGHI Matteo ITA ISEO SERRATURE - RIME - CARNOVALI 3:47:32
61. DUFAUX Loïs SUI AKROS - THÖMUS 3:47:32
62. MASOTTO Giulio ITA TEAM COLPACK 3:47:32
63. PANAROTTO Matteo ITA 3:47:32
64. TABORRA Mattia ITA 3:47:32
65. KOLB Stefan AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:47:32
66. PARISINI Nicolo' ITA BELTRAMITSA HOPPLA' PETROLI FIRENZE 3:47:32
67. BAFFI Stefano ITA 3:47:32
68. GONOV Lev RUS 3:47:32
69. STENSON Adam IRL 3:47:32
70. NURLYKHASSYM Nurbergen KAZ ASTANA CITY 3:47:32
71. GIANI Leonardo ITA 3:47:32
72. RIVA Luca ITA 3:47:32
73. FALOCI Enzo FRA 3:47:32
74. PORTA Gabriele ITA 3:47:32
75. LUCCA Riccardo ITA 3:47:32
76. HOČEVAR Kristjan SLO 3:47:32
77. COATI Luca ITA 3:47:32
78. CECCHINI Marco ITA SANGEMINI - TREVIGIANI - MG.K VIS 3:47:32
79. MUGISHA Samuel RWA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTAL TEAM 3:47:32
80. CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander COL BELTRAMITSA HOPPLA' PETROLI FIRENZE 3:47:32







--- advertisement ---