Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Tour De Lombok Mandalika 2018 (2.2)
(Tour De Lombok)
Indonesia  /  13 April - 15 April

Edition: 2 (367.5 Km)
Winner: DUARTE SANDOVAL Alvaro Raul

2017    



Klassementleiders




Laatste Winnaars
2018 DUARTE SANDOVAL Alvaro Raul





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. DUARTE SANDOVAL Alvaro Raul COL FORCA AMSKINS RACING 9:44:09
2. AZMAN Muhammad Zawawi MAS TEAM SAPURA CYCLING 9:45:02
3. PEREZ MUÑOZ Wilmar Jahir COL TEAM SAPURA CYCLING 9:45:35
4. SAHBANA Agung INA KFC CYCLING TEAM 9:47:17
5. CAHYADI Aiman INA TEAM SAPURA CYCLING 9:48:15
6. HIRATSUKA Yoshimitsu JPN TEAM UKYO 9:48:20
7. KOISHI Yuma JPN TEAM UKYO 9:49:10
8. NIÑO CORREDOR Victor COL TEAM SAPURA CYCLING 9:49:14
9. ASO Keisuke JPN AISAN RACING TEAM 9:51:06
10. HIDAYAT Firman INA KFC CYCLING TEAM 9:52:15
11. SURYADI Bambang INA PGN ROAD CYCLING TEAM 9:52:19
12. CHOE Hyeongmin KOR GEUMSAN INSAM CELLO 9:54:15
13. EYOB Metkel ERI TERENGGANU CYCLING TEAM 9:56:15
14. WU Chih Hao TPE 9:56:18
15. LESMANA Dani INA PGN ROAD CYCLING TEAM 9:56:38
16. FITRIANTO Hari INA NEX CCN CYCLING TEAM 9:57:36
17. SETIAWAN Wariski INA 9:57:45
18. PRAYOGO Dealton Nur Arif INA 9:57:45
19. IRAWAN Jefri INA ADVAN CUSTOMS CYCLING TEAM 9:57:45
20. BAROKAH Muhammad Fachri Naufal INA ADVAN CUSTOMS CYCLING TEAM 9:58:02
21. MUHAMMAD Yuda INA ADVAN CUSTOMS CYCLING TEAM 9:58:02
22. ABDURROHMAN Muhammad INA KFC CYCLING TEAM 9:58:53
23. SOLEH Abdul INA KFC CYCLING TEAM 10:01:42
24. WIJAYA Endra INA ADVAN CUSTOMS CYCLING TEAM 10:01:47
25. NEDERLOF Lex NED NEX CCN CYCLING TEAM 10:01:57
26. TOKUDA Suguru JPN TEAM UKYO 10:03:17
27. GRIFFIN Logan NZL NEX CCN CYCLING TEAM 10:04:46
28. WARSENO Warseno INA 10:04:51
29. NAKAI Michimasa JPN TEAM UKYO 10:04:57
30. ALMANSOORI Jaber UAE UNITED ARAB EMIRATES 10:04:57
31. WIJAYA Fajar Surya Hadi INA 10:04:57
32. SUHENDAR Uus INA 10:04:57
33. MANULANG Robin INA PGN ROAD CYCLING TEAM 10:05:35
34. HIDAYAT Eko Bayu Nur INA ADVAN CUSTOMS CYCLING TEAM 10:07:43
35. KOMORI Ryohei JPN AISAN RACING TEAM 10:07:57
36. YOSHIOKA Naoya JPN TEAM UKYO 10:09:23
37. YANG Wu Hsin TPE 10:09:34
38. MONIER Damien FRA AISAN RACING TEAM 10:09:42
39. KURNIAWAN Kurniawan INA 10:09:51
40. SANTOSO Budi INA 10:10:02
41. FITRIANTO Woro INA 10:10:40
42. HUANG Kuan Lin TPE 10:10:49
43. ARIEHAN Ryan INA NEX CCN CYCLING TEAM 10:12:48
44. VAN DER PIJL Niels NED 10:13:15
45. ARISTYA Chelly INA 10:13:24
46. HIDAYAT Andriyan INA 10:14:10
47. GANI Abdul INA KFC CYCLING TEAM 10:14:33
48. GOH Choon Huat SIN TERENGGANU CYCLING TEAM 10:16:07
49. ABDUL HALIL Mohamad Izzat Hilmi MAS TEAM SAPURA CYCLING 10:17:06
50. SURYADI Dadi INA PGN ROAD CYCLING TEAM 10:17:19
51. ABD HAMID Mohd Hafidz MAS FORCA AMSKINS RACING 10:17:20
52. PRATAMA Alfian Sendy Dias INA 10:17:25
53. DIWAN Fiar Pradana INA 10:19:17
54. KUROEDA Shiki JPN AISAN RACING TEAM 10:20:20
55. OKAMOTO Hayato JPN AISAN RACING TEAM 10:20:30
56. CHEN Chien Liang TPE 10:21:09
57. MOHD BAKRI Sofian Nabil Omar MAS FORCA AMSKINS RACING 10:22:06
58. ROSDI Mohd Nor Umardi MAS TERENGGANU CYCLING TEAM 10:23:09
59. KIM Unggyeom KOR GEUMSAN INSAM CELLO 10:26:20
60. LEE Jaeha KOR GEUMSAN INSAM CELLO 10:28:03
61. KIM Yongkyun KOR GEUMSAN INSAM CELLO 10:28:32
62. MANAN Anuar MAS FORCA AMSKINS RACING 10:31:35
63. MAT SENAN Mohammad Saufi MAS FORCA AMSKINS RACING 10:31:41
64. MAZUKI Nur Amirull Fakhruddin MAS TERENGGANU CYCLING TEAM 10:31:53
65. WARDANA Galih INA 10:34:35









--- advertentie ---