Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup 2017 (2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Tha´land)
Thailand  /  1 April - 6 April

(944.8 Km)
Winner: GIDICH Yevgeniy

2016    
2018


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. GIDICH Yevgeniy VAM 21:09:06
2. MA Guangtong HEN 00:00:02
3. MARANGONI Alan NIP 00:00:09
4. ZHAO Jing Biao HEN 00:00:18
5. CHANGPAD Kritsada IAC 00:00:18
6. KIM Ok Cheol SCT 00:00:20
7. IRIBE Shotaro SMN 00:00:20
8. KIM Daeyeon KSP 00:00:21
9. LOPEZ GIL Vladimir Yezid NLC 00:00:21
10. KOMORI Ryohei AIS 00:00:21
11. NOHALES NIETO Edgar 7RP 00:00:21
12. LIPHONGYU Nawuti TCC 00:00:21
13. FEATONBY Jesse DPV 00:00:21
14. HIRAI Eiichi UKO 00:00:21
15. MIN Kyeongho SCT 00:00:21
16. CHOI Seung Woo KSP 00:00:51
17. ABERASTURI IZAGA Jon UKO 00:00:52
18. SEO Joon Yong KSP 00:01:06
19. HSU Hsuan Ping NTPE 00:01:16
20. WHITE Liam DPV 00:01:17
21. COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley NLC 00:01:19
22. EVANS Brad DPV 00:01:20
23. KUBOKI Kazushige NIP 00:01:20
24. FELIPE Marcelo 7RP 00:01:20
25. KIMURA Keisuke SMN 00:01:20
26. ASTAFYEV Stepan VAM 00:01:20
27. NISHIMURA Hiroki SMN 00:01:20
28. OTHMAN Afiq Huznie IAC 00:01:20
29. WATANABE Shotaro AIS 00:01:20
30. SAI-UDOMSIN Phuchong TCC 00:01:20
31. JUNG Ha Jeon SCT 00:01:20
32. LIM Rustom 7RP 00:01:20
33. PHAN Hoang Thai NVIE 00:01:20
34. EARLE Nathan UKO 00:01:20
35. PARRA BUSTAMANTE Edwin Arnulfo NLC 00:01:20
36. KOYAMA Takahiro SMN 00:01:20
37. POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad TST 00:01:20
38. YEUNG Ronald IAC 00:01:20
39. JOO Daeyeong SCT 00:01:20
40. ALTANSUKH Altanzul NLC 00:01:20
41. CHAWCHIANGKWANG Peerapol NTHA 00:01:20
42. SIRIRONNACHAI Sarawut TCC 00:01:20
43. EWART Jesse 7RP 00:01:20
44. SAFARZADEH Saeid TST 00:01:20
45. ZULKIFLI MOHAMMED Azman NMAS 00:01:20
46. LE Ngoc Son NVIE 00:01:20
47. MINI Emanuel NND 00:01:20
48. MINATO Ryo SMN 00:01:20
49. DE MAAR Marc HEN 00:01:20
50. POURHASHEMI Hamid TST 00:01:20
51. DAVIDENOK Ilya TST 00:01:20
52. GALEDO Mark John Lexer 7RP 00:01:20
53. HUANG Wen Chung NTPE 00:01:20
54. LUKYANOV Dmitriy VAM 00:01:20
55. PANE James DPV 00:01:45
56. KANG Sukho KSP 00:01:47
57. LADNGERN Peerapong NTHA 00:02:03
58. MOHD ZARIFF Muhammad Nur Aiman NMAS 00:02:34
59. SOKOLOV Nikita VAM 00:02:57
60. UCHIMA Kohei NIP 00:03:25
61. AHMAD KAMAL Muhammad Ameer NMAS 00:03:51
62. SUMIYOSHI Kota AIS 00:05:12
63. PARK Sung Baek KSP 00:05:44
64. YATES Theodore DPV 00:06:01
65. HUYNH Thanh Tung NVIE 00:06:11
66. OKAMOTO Hayato AIS 00:06:11
67. LU Shao Hsuan NTPE 00:06:11
68. NGUYEN Tru˛ng TÓi NVIE 00:06:11
69. HIRATSUKA Yoshimitsu UKO 00:06:38
70. KAESLER Tom DPV 00:06:46
71. TRINH Duc Tam NVIE 00:08:13
72. PARK Sang-Hoon SCT 00:08:43
73. MIZUTANI Kakeru SMN 00:09:13
74. WE Seokhyeon SCT 00:09:13
75. EBSEN John IAC 00:09:13
76. BRAND Sam NND 00:09:13
77. NONTHICHAN Khunakon IAC 00:09:21
78. LIU Jianpeng HEN 00:09:26
79. PONKRATOV Dmitriy NND 00:09:28
80. WANG Jing Huei NTPE 00:09:31
81. AHMAD KAMAL Muhammad Ameen NMAS 00:09:46
82. WANG Bo HEN 00:09:50
83. SEANAUMNUAYPHON Tanaphon IAC 00:09:54
84. VLASSENKO Sergey VAM 00:09:58
85. YAN Meng HEN 00:10:02
86. BOONRATANATHANAKORN Turakit TCC 00:10:37
87. PEREZ Dominic 7RP 00:12:17
88. MARZUKI Nur Amirul Fakhruddin NMAS 00:12:17
89. PHOSADANGDA Adulwit NTHA 00:12:46
90. NAKANE Hideto NIP 00:13:02
91. NGUYEN Thanh Tam NVIE 00:14:31
92. SANIKWATHI Thanawut TCC 00:14:35
93. MUNKHTULGA Erdenesuren NLC 00:14:43
94. DACAL Brais NND 00:14:47
95. PHONARJTHAN Patompob NTHA 00:14:47
96. WEN Hai Tao NTPE 00:14:47
97. WU Chi Hao NTPE 00:14:47
98. VOROPAYEV Taras VAM 00:14:47
99. SALEH Mohd Hariff NMAS 00:15:06
100. HARADA Hiroaki AIS 00:15:16
101. MCQUERRY Justin NND 00:15:16
102. SON Jae-Woo KSP 00:16:08
103. MANO Yuttana NTHA 00:16:27
104. TOKUDA Tanzou UKO 00:16:35
105. YORDSUWAN Setthawut NTHA 00:16:44
106. KUROEDA Shiki AIS 00:16:53
107. PHIPPEN Logan NND 00:20:17
108. LOH Sea Keong TCC 00:20:31








--- advertisement ---