Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven 2018 (1.1)
(GP Jef Scherens Leuven)
Belgium  /  16 September

Edition: 52 (185.7 Km)
Winner: STUYVEN Jasper

2017    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. STUYVEN Jasper TFS 04:16:54
2. VAN GENECHTEN Jonas VCC 00:00:00
3. DUPONT Timothy WGG 00:00:00
4. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:00
5. NOMMELA Aksel BRT 00:00:00
6. PHILIPSEN Jasper HBA 00:00:00
7. SKUJINS Toms TFS 00:00:00
8. HOELGAARD Markus TJI 00:00:00
9. KRIEGER Alexander LPC 00:00:00
10. DE BIE Sean VWC 00:00:00
11. MENTEN Milan SVB 00:00:00
12. DEHAES Kenny WVA 00:00:00
13. NEILANDS Krists ICA 00:00:00
14. ROOSEN Timo TLJ 00:00:00
15. GERTS Floris RNL 00:00:00
16. TOUZ╔ Damien AUB 00:00:00
17. MAAS Jan SEG 00:00:00
18. HAGEN Krister TCO 00:00:00
19. DE WITTE Mathias VWC 00:00:00
20. JENSEN August ICA 00:00:00
21. ALLEGAERT Piet SVB 00:00:00
22. VAN SCHIP Jan Willem RNL 00:00:00
23. STOCKMAN Abram TIS 00:00:00
24. MAURELET Flavien AUB 00:00:00
25. DE GREEF Robbert RNL 00:00:00
26. MEIJERS Jeroen RNL 00:00:00
27. PASQUALON Andrea WGG 00:00:00
28. ISTA Kevin WVA 00:00:00
29. AASVOLD Kristian TCO 00:00:00
30. RAYMACKERS Cedric CIB 00:00:00
31. VAN WINDEN Dennis ICA 00:00:00
32. STOCKMAN Michiel TIS 00:00:00
33. LEWIS Adam PCW 00:00:00
34. DELTOMBE Kevin SVB 00:00:00
35. OFFREDO Yoann WGG 00:00:00
36. VAN DER HOORN Taco RNL 00:00:00
37. REYNDERS Jens LPC 00:00:00
38. REKITA Szymon LPC 00:00:00
39. VANENDERT Jelle LTS 00:00:00
40. RUIJGH Rob TIS 00:00:00
41. BUDDING Martijn RNL 00:00:00
42. RUYTERS Brecht CIB 00:00:00
43. TILLER Rasmus Fossum TJI 00:00:00
44. SPRENGERS Thomas SVB 00:00:00
45. VAN EMDEN Jos TLJ 00:00:00
46. THOMINET Camille AUB 00:00:00
47. TOLHOEK Antwan TLJ 00:00:00
48. EENKHOORN Pascal TLJ 00:00:00
49. WYNANTS Maarten TLJ 00:00:00
50. KEUKELEIRE Jens LTS 00:00:00
51. JANSSENS Jimmy CIB 00:00:00
52. PAILLOT Yoann AUB 00:00:00
53. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:25
54. BAUGNIES JÚr˘me WGG 00:00:29
55. DUYN Huub VWC 00:00:38
56. BACKAERT Frederik WGG 00:01:00
57. JAKIN Alo AUB 00:01:06
58. LAMBRECHT Bjorg LTS 00:01:32
59. LAMB Ross PCW 00:01:32
60. DE BACKER Bert VCC 00:01:32
61. MACIEJUK Filip LPC 00:01:32
62. OLIVEIRA Ivo HBA 00:01:32
63. VAN ROOY Kenneth SVB 00:01:32
64. STEVENS Timothy CIB 00:01:32
65. ANTUNES Tiago SEG 00:01:32
66. VAN MELSEN Kevin WGG 00:01:32
67. DE VYLDER Lindsay SVB 00:01:32
68. CAPIOT Amaury SVB 00:01:32
69. NILSEN HOEM Bj°rn Tore TJI 00:01:32
70. MENGOULAS Alex BRT 00:01:32
71. HAVIK Piotr BRT 00:01:32
72. BOUWMAN Koen TLJ 00:01:32
73. DE BONDT Dries VWC 00:01:32
74. SPENGLER Lukas WVA 00:03:27
75. DE BUYST Jasper LTS 00:04:53
76. VANHOUCKE Harm LTS 00:04:53
77. VERHELST Louis TIS 00:04:53
78. GAREL Adrien VCC 00:06:39
79. ROEINAAS Fridtjof TJI 00:08:23
80. VANGSTAD Andreas TJI 00:08:23
81. MULLEN Ryan TFS 00:08:23
82. VAN POPPEL Boy TFS 00:08:23
83. TURGIS Tanguy VCC 00:08:23
84. GOLDSTEIN Roy ICA 00:08:23
85. ABRAHAM GEBRU Daniel BRT 00:08:23
86. INTRA Felix SVL 00:08:23
87. HJEMSAETER Olav TCO 00:08:23
88. HODAPP Johannes SVL 00:08:23
89. HOEYBERGHS Daan BRT 00:08:23
90. KORNER Max Emil Boholm PCW 00:08:23
91. LUKKEDAL Oivind TCO 00:08:23
92. LEIGH Andrew TIS 00:08:23
93. BROWN Jonny HBA 00:08:23
94. SCHREURS Hamish ICA 00:08:23
95. LAMMERTINK Steven VCC 00:08:23
96. BOL Cees SEG 00:08:23
97. SCHEIRE Ruben TIS 00:08:23
98. JARRIER Benoit FST 00:08:23







--- advertisement ---