Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Grand Prix Doliny Baryczy XXVIII Memoriał 2018 (1.2)
(Memorial im. J. Grundmanna J. Wizowskiego)
Poland  /  16 June

(162.1 Km)
Winner: OWSIAN Lukasz

2017    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. OWSIAN Lukasz POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:31:36
2. KOMAR Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:31:36
3. RUTKIEWICZ Marek POL WIBATECH MERX 7R 3:31:43
4. FRANCZAK Pawel POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:32:03
5. JANISZEWSKI Sylwester POL WIBATECH MERX 7R 3:32:03
6. SUKHOV Maxim RUS 3:32:03
7. BANASZEK Adrian POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:32:03
8. BUTS Vitaliy UKR TEAM HUROM 3:32:03
9. MARYCZ Jaroslaw POL WIBATECH MERX 7R 3:32:03
10. STOSZ Patryk POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:32:03
11. BURCZAK Dawid POL 3:32:03
12. PAWLAK Tobiasz POL 3:32:03
13. NISU Oskar EST 3:32:03
14. KOSTANSKI Mateusz POL 3:32:03
15. WIELE Mathias GER 3:32:03
16. KUKLEWICZ Karol POL 3:32:03
17. NOWACZEK Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:32:03
18. BABIC Adrian SVK 3:32:03
19. BERNAS Pawel POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:32:03
20. CIESLIK Pawel POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:32:03
21. MALECKI Kamil POL CCC SPRANDI POLKOWICE 3:32:03
22. STEPNIAK Grzegorz POL WIBATECH MERX 7R 3:32:03
23. HONKISZ Adrian POL WIBATECH MERX 7R 3:32:03
24. PATERSKI Maciej POL WIBATECH MERX 7R 3:32:03
25. KOSTECKI Patryk POL 3:32:03
26. GRABIS Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:32:03
27. STACHOWIAK Adam POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:32:23
28. BANASZEK Norbert POL WIBATECH MERX 7R 3:32:23
29. PROSTOKISHIN Andrey RUS 3:32:33
30. SOBIERAJ Przemyslaw POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:32:37
31. KOMIN Aleksandr RUS 3:32:43
32. DETKO Artur POL 3:32:43
33. VASYLYUK Andriy UKR TEAM HUROM 3:32:43
34. ERSHOV Artur RUS 3:32:43
35. KACZMAREK Jakub POL TEAM HUROM 3:32:43
36. JATCZAK Artur POL 3:34:06
37. JAKALA Jakub POL 3:34:06
38. TIEDTKE Alexander GER 3:34:06
39. GANKO Antoni POL 3:34:06
40. KUCIO Krzysztof POL 3:34:06
41. VENDELIN Karl-Arnold EST 3:34:31
42. DUIUNOV Vladislav RUS 3:34:56
43. BYSTRZYCKI Wojciech POL 3:35:03
44. WOJTANEK Bartlomiej POL 3:35:03
45. KOOSER Artur EST 3:35:03
46. ZIELINSKI Kamil POL TEAM HUROM 3:35:08
47. GIERACKI Patryk POL 3:35:31
48. TUÄ┴K Pavol SVK 3:35:50
49. SOJKA Mikolaj POL 3:36:10
50. KWIATKOWSKI Maciej POL 3:36:17
51. DROBNY Szymon POL 3:36:17
52. WOJCIK Adam POL 3:36:17
53. KRUPA Adrian POL 3:36:17
54. PARMA Krzysztof POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 3:36:17
55. KORDUS Kamil POL 3:36:17
56. VANČO Filip SVK 3:36:17
57. VARHANOVSKY Jakub SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:36:17
58. LAMASZEWSKI Jan POL 3:36:17
59. WEWIOR Dominik POL 3:36:17
60. LATON Eryk POL TEAM HUROM 3:36:17
61. REBIEWSKI Jaroslaw POL 3:36:17
62. NOCEN Adam POL 3:36:17
63. PROC Bartlomiej POL 3:36:17
64. BARTKIEWICZ Andrzej POL TEAM HUROM 3:36:17
65. JŇE──R Marten EST 3:38:33







--- advertisement ---