Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Minsk Cup 2017 (1.2)
Belarus  /  7 July

Edition: 2 (176.0 Km)
Winner: DEMENTYEV Yehor

2016    



Last Winners
2017 DEMENTYEV Yehor

2016 KULIKOVSKIY Alexandr





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. DEMENTYEV Yehor UKR ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 03:59:32
2. BRATASHCHUK Andrii UKR KOLSS CYCLING TEAM 03:59:33
3. SOBAL Yauhen BLR MINSK CYCLING CLUB 04:01:13
4. BECIS Armands LAT LATVIA 04:01:23
5. ASADOV Elchin AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 04:01:23
6. POPKOV Vitalii RUS YUNNAN LVSHAN LANDSCAPE - TAISHAN PARDUS 04:01:23
7. GOLOVASH Oleksandr UKR MINSK CYCLING CLUB 04:02:00
8. PIASETSKI Aliaksandr BLR 04:03:09
9. KURIYANOV Stepan RUS 04:03:18
10. IVASHKIN Anton BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:12
11. STROKAU Vasili BLR 04:06:14
12. BAKUMENKO Vladislav ESP 04:06:14
13. VOLKAU Ilya BLR 04:06:19
14. VAHTRA Norman EST ESTONIA 04:06:49
15. SHNYRKO Aliaksei BLR 04:06:49
16. PIASHKUN Aliaksei BLR 04:06:49
17. KAUPAS Gediminas LTU STAKI - TECHNORAMA 04:06:49
18. VENDELIN Karl-Arnold EST ESTONIA 04:06:49
19. DZERVUS Darijus LTU LITHUANIA 04:06:49
20. HARAKHAVIK Uladzimir BLR 04:06:49
21. KULIKOVSKIY Alexandr RUS 04:06:49
22. LIEPINS Emils LAT LATVIA 04:06:49
23. KANEPEJS Deins LAT LATVIA 04:06:49
24. SHPAKOUSKI Yahor BLR 04:06:49
25. VASYLIEV Maksym UKR 04:06:49
26. KURBATOV Aleksey RUS 04:06:49
27. SERGIS Kaspars LAT 04:06:49
28. ILIASOV Ismail AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 04:06:49
29. VRABII Andrei MDA REPUBLIC OF MOLDOVA 04:06:49
30. BONDARENKO Pavlo UKR KOLSS CYCLING TEAM 04:06:49
31. KHARLANAU Mikita BLR BELARUS 04:06:49
32. SHAUCHENKA Siarhei BLR 04:06:49
33. KORNILOVS Vitalijs LAT 04:06:49
34. BARKUN Dzianis BLR 04:06:49
35. BAZHKOU Stanislau BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:49
36. KLIMIANKOU Kanstantsin BLR MINSK CYCLING CLUB 04:06:49
37. BUDKEVICH Kanstantsin BLR 04:06:49
38. RACENAJS Kristofers LAT 04:06:55
39. JOE──R Gert EST ESTONIA 04:06:55
40. NEILANDS Krists LAT LATVIA 04:06:55
41. DUBOUSKI Uladzislau BLR 04:06:55
42. LAŐINIS Venantas LTU STAKI - TECHNORAMA 04:06:55
43. BIALIAUSKI Vasili BLR 04:07:10
44. SAROKA Aliaksandr BLR 04:07:17
45. SISKEVICIUS Paulius LTU STAKI - TECHNORAMA 04:08:24




--- advertisement ---