Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
2 Szlakiem Wielkich Jezior 2017 (1.2)
(Szlakiem Wielkich Jezior)
Poland  /  20 August

(158.5 Km)
Winner: RUTKIEWICZ Marek

   

Leaders of the Race


Last Winners
2017 RUTKIEWICZ Marek





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. RUTKIEWICZ Marek POL WIBATECH 7R FUJI 03:51:02"
2. VOSEKALNS Andris LAT RIETUMU BANKA - RIGA 03:51:02"
3. ČERNÝ Josef CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 03:51:02"
4. BERNAS Pawel POL DOMIN SPORT 03:51:02"
5. KOMAR Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:51:02"
6. BUCHÁČEK Tomáš CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 03:52:23"
7. HONKISZ Adrian POL WIBATECH 7R FUJI 03:52:25"
8. PRUUS Peeter EST RIETUMU BANKA - RIGA 03:52:28"
9. JANISZEWSKI Sylwester POL WIBATECH 7R FUJI 03:56:23"
10. POLNICKÝ Jirí CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 03:56:23"
11. BANASZEK Adrian POL KOLSS CYCLING TEAM 03:56:23"
12. AUGUSTIN Hannes GER 03:56:23"
13. KANEPEJS Deins LAT RIETUMU BANKA - RIGA 03:56:23"
14. RUBENIS Klavs LAT RIETUMU BANKA - RIGA 03:56:23"
15. LATON Eryk POL TEAM HUROM 03:56:23"
16. MORAJKO Jacek POL WIBATECH 7R FUJI 03:56:32"
17. GRABIS Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:56:32"
18. KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 03:56:32"
19. MARYCZ Jaroslaw POL DOMIN SPORT 03:56:41"
20. DETKO Artur POL DOMIN SPORT 03:56:47"
21. GAVARS Eriks Toms LAT RIETUMU BANKA - RIGA 04:03:32"
22. BRZOZOWSKI Adrian POL 04:03:34"
23. RUDYK Bartosz POL 04:03:34"
24. KUCHAREK Adrian POL DOMIN SPORT 04:03:34"
25. NAJS Jakub POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 04:03:34"
26. FRANZ Marcel GER 04:03:34"
27. ZAHÁLKA Matej CZE SKC TUFO PROSTEJOV 04:03:34"
28. STÖHR Jan CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 04:03:34"
29. MURIAS Jakub POL 04:03:34"
30. JAKALA Jakub POL 04:03:34"
31. LAGKUTI Sergiy UKR KOLSS CYCLING TEAM 04:03:34"
32. JAGIELA Adam POL 04:03:34"
33. KRUPA Adrian POL 04:03:34"
34. ŠTIBINGR Matej CZE SKC TUFO PROSTEJOV 04:03:34"
35. JATCZAK Artur POL 04:03:34"
36. SCHMIEDEL Sebastian GER 04:03:34"
37. BONDARENKO Pavlo UKR KOLSS CYCLING TEAM 04:03:34"
38. BURCHENIA Yurii UKR KOLSS CYCLING TEAM 04:03:34"
39. MAGDEBURG Tobias GER 04:03:34"
40. SENDROS JUVE Llibert ESP KOLSS CYCLING TEAM 04:03:34"
41. GEBAUER Oskar GER 04:03:34"
42. CHMIELEWSKI Maciej POL 04:03:34"
43. LICHNOVSKÝ Ludek CZE SKC TUFO PROSTEJOV 04:03:44"
44. SPUDIL Martin CZE SKC TUFO PROSTEJOV 04:03:44"
45. PARMA Krzysztof POL VOSTER UNIWHEELS TEAM 04:03:44"
46. PREVAR Oleksandr UKR KOLSS CYCLING TEAM 04:03:44"
47. MATUSIAK Sebastian POL 04:03:44"
48. SZOSTKA Pawel POL 04:03:44"
49. WSOL Damian POL 04:03:44"
50. BECIS Armands LAT RIETUMU BANKA - RIGA 04:03:44"
51. KUKRLE Michael CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 04:03:51"
52. STÖHR Pavel CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO 04:03:51"
53. HUNAL Martin CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM 04:03:51"








--- advertisement ---