Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
ZLM Tour 2018 (2.Ncup)
Netherlands  /  14 April

Edition: 1 (178.0 Km)
Winner: MOSCHETTI Matteo

2017    



Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. MOSCHETTI Matteo ITA ITALY 3:51:23
2. WEEMAES Sasha BEL BELGIUM 3:51:23
3. KANTER Max GER GERMANY 3:51:23
4. BARBIER Pierre FRA FRANCE 3:51:23
5. JERMAN Žiga SLO SLOVENIA 3:51:23
6. ROSTOVTSEV Sergei RUS RUSSIAN FEDERATION 3:51:23
7. OLIVEIRA Rui POR PORTUGAL 3:51:23
8. MARCHETTI Moreno ITA ITALY 3:51:23
9. LONARDI Giovanni ITA ITALY 3:51:23
10. GROSSER Aaron GER GERMANY 3:51:23
11. DAINESE Alberto ITA ITALY 3:51:23
12. RUTSCH Jonas GER GERMANY 3:51:23
13. THIJSSEN Gerben BEL BELGIUM 3:51:23
14. TAMINIAUX Lionel BEL BELGIUM 3:51:23
15. WALLS Matthew GBR GREAT BRITAIN 3:51:23
16. CULLAIGH Gabriel GBR GREAT BRITAIN 3:51:23
17. RÜEGG Lukas SUI SWITZERLAND 3:51:23
18. LINDENBURG Jim NED NETHERLANDS 3:51:23
19. VAN IERSEL Youri NED 3:51:23
20. DE JONG Timo NED NETHERLANDS 3:51:23
21. MONCASSIN Maxence FRA FRANCE 3:51:23
22. DEKKER David NED NETHERLANDS 3:51:23
23. MEEUS Jordi BEL BELGIUM 3:51:23
24. JORGENSON Matteo USA UNITED STATES OF AMERICA 3:51:23
25. TIMMERMANS Justin NED NETHERLANDS 3:51:23
26. SHTEIN Grigoriy KAZ KAZAKHSTAN 3:51:23
27. MONK Cyrus AUS AUSTRALIA 3:51:23
28. POGAČAR Tadej SLO SLOVENIA 3:51:23
29. KURIYANOV Stepan RUS RUSSIAN FEDERATION 3:51:23
30. WIRTGEN Luc LUX LUXEMBOURG 3:51:23
31. MARTYNOV Nikita RUS RUSSIAN FEDERATION 3:51:23
32. SALBY Alexander DEN DENMARK 3:51:23
33. HEIDERSCHEID Colin LUX LUXEMBOURG 3:51:23
34. FITZWATER Matias NZL NEW ZEALAND 3:51:23
35. KOOISTRA Marten NED NETHERLANDS 3:51:23
36. OREEL Lars NED DESTIL - PARKHOTEL VALKENBURG 3:51:23
37. CRISPIM André POR PORTUGAL 3:51:23
38. ALONSO FLORES Mikel ESP SPAIN 3:51:23
39. MÄDER Gino SUI SWITZERLAND 3:51:23
40. SCHNEITER Joab SUI SWITZERLAND 3:51:23
41. HEANEY Marc IRL IRELAND 3:51:23
42. KULIKOVSKIY Alexandr RUS RUSSIAN FEDERATION 3:51:23
43. KUSABA Keigo JPN JAPAN 3:51:23
44. KAKIZAKI Eugene JPN JAPAN 3:51:23
45. STEWART Jake GBR GREAT BRITAIN 3:51:23
46. SPENGLER Mario SUI SWITZERLAND 3:51:23
47. HULGAARD Morten DEN DENMARK 3:51:23
48. BELLAN Juraj SVK SLOVAKIA 3:51:23
49. GONZALEZ LOPEZ David ESP SPAIN 3:51:23
50. WATANABE Ayumu JPN JAPAN 3:51:23
51. SCHÄPPI Martin SUI SWITZERLAND 3:51:23
52. GRAY Jake IRL IRELAND 3:51:23
53. MATSUDA Shoi JPN JAPAN 3:51:23
54. WALLIN Rasmus Břgh DEN DENMARK 3:51:23
55. HALLER Patrick GER GERMANY 3:51:23
56. DE LENG Mathijs NED 3:51:23
57. NABERMAN Tim NED 3:51:23
58. BOŽIČ Jon SLO SLOVENIA 3:51:23
59. HYLDGAARD JEPPESEN Andreas DEN DENMARK 3:51:23
60. MARKOV Dmitrii RUS RUSSIAN FEDERATION 3:51:23
61. BEULLENS Cedric BEL BELGIUM 3:51:23
62. TSOY Vladimir KAZ KAZAKHSTAN 3:51:23
63. DIMA Emil ROU ROMANIA 3:51:23
64. IDJOUADIENE Pierre FRA FRANCE 3:51:23
65. MOORE Darnell IRL IRELAND 3:51:34
66. REUTTER Sven GER GERMANY 3:51:34
67. BEARD Cameron USA UNITED STATES OF AMERICA 3:51:34
68. NATAROV Yuriy KAZ KAZAKHSTAN 3:51:34
69. JENNER Samuel AUS AUSTRALIA 3:51:34
70. ČOTAR Luka SLO SLOVENIA 3:51:34
71. VAN LOON Jordi NED NETHERLANDS 3:51:34
72. WILLEMS Thimo BEL BELGIUM 3:51:34
73. GROŠELJ Matic SLO SLOVENIA 3:51:34
74. LEYDER Pit LUX LUXEMBOURG 3:51:34
75. LARSEN Mathias Alexander E. DEN DENMARK 3:51:34
76. Affini Edoardo ITA 3:51:41
77. NIELSEN Andreas DEN DENMARK 3:51:52
78. MILLASSEAU Guillaume FRA FRANCE 3:51:55
79. VLČÁK Martin SVK SLOVAKIA 3:52:03
80. BISSEGGER Stefan SUI SWITZERLAND 3:52:12
81. VULCAN Denis Marian ROU ROMANIA 3:53:12
82. JONES Ollie NZL NEW ZEALAND 3:53:14
83. WRIGHT Fred GBR GREAT BRITAIN 3:53:18
84. ŠTOČEK Matúš SVK SLOVAKIA 3:53:18
85. LEYDER Misch LUX LUXEMBOURG 3:53:27
86. RENARD Alexis FRA FRANCE 3:53:37
87. LOUVET Louis FRA FRANCE 3:53:37
88. VARHANOVSKY Jakub SVK SLOVAKIA 3:53:37
89. REDDISH Nicholas NZL NEW ZEALAND 3:53:37
90. SINZA Raul-Antonio ROU ROMANIA 3:53:37
91. KONYAEV Stanislav RUS RUSSIAN FEDERATION 3:53:37
92. BIERKENS Tim NED 3:53:37
93. TASKINEN Julius FIN FINLAND 3:53:37
94. OROS Samuel SVK SLOVAKIA 3:53:37
95. SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP SPAIN 3:53:37
96. CANTON SERRANO Isaac ESP SPAIN 3:53:37
97. TALBOT Ian NZL NEW ZEALAND 3:53:37
98. CHZHAN Igor KAZ KAZAKHSTAN 3:53:37
99. ULYSBAYEV Dinmukhammed KAZ KAZAKHSTAN 3:53:37
100. CAMPOS Francisco POR PORTUGAL 3:53:37
101. CORKERY Dillon IRL IRELAND 3:53:37
102. KONYCHEV Alexander ITA ITALY 3:53:50
103. CONTER Ken LUX LUXEMBOURG 3:53:54
104. HORVAT Žiga SLO SLOVENIA 3:55:02
105. NALLY Joseph GBR GREAT BRITAIN 3:55:02
106. UUSIPERHE Jesse FIN FINLAND 3:56:11
107. SCOTT Joshua NZL NEW ZEALAND 3:56:11
108. HLOŽA Michal SVK SLOVAKIA 3:56:11
109. NOLDE Tobias GER GERMANY 3:56:11
110. VIEGAS Daniel POR PORTUGAL 3:56:53
111. SALGUEIRO Carlos POR PORTUGAL 3:56:53
112. MOL Wesley NED 3:57:25
113. ISHIGAMI Masahiro JPN JAPAN 3:58:07
114. YAMAMOTO Masaki JPN JAPAN 3:58:07








--- advertisement ---