Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Flèche Wallonne
2017
(1.UWT)
Belgium / 19 Apirila
Edition: 81 (204.5 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
1
Fans
TeoR9
Tweets by @flechewallonne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1939
1938
1937
1936
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TEUNS Dylan
2021
ALAPHILIPPE Julian
2020
HIRSCHI Marc
2019
ALAPHILIPPE Julian
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
MORENO FERNANDEZ Daniel
Binche
-
Huy
19 Apirila
/ 204.50 kilometer / Hasiera: 11:30 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
05:15:37
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
05:15:37
2.
MARTIN Daniel
EQS
00:00:01
3.
TEUNS Dylan
BMC
00:00:01
4.
HENAO MONTOYA Sergio
SKY
00:00:01
5.
ALBASINI Michael
ORS
00:00:01
6.
BARGUIL Warren
SUN
00:00:01
7.
KWIATKOWSKI Michal
SKY
00:00:01
8.
MOLARD Rudy
FDJ
00:00:01
9.
GAUDU David
FDJ
00:00:01
10.
ULISSI Diego
UAD
00:00:01
11.
WOODS Michael
CDT
00:00:01
12.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
TBM
00:00:01
13.
BARDET Romain
ALM
00:00:08
14.
LATOUR Pierre
ALM
00:00:08
15.
GESINK Robert
TLJ
00:00:08
16.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:08
17.
VANENDERT Jelle
LTS
00:00:13
18.
WELLENS Tim
LTS
00:00:13
19.
MCCARTHY Jay
BOH
00:00:13
20.
HIVERT Jonathan
DEN
00:00:16
34
Erretiratzeak
3.
ERVITI Imanol
MOV
DNF
7.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
DNF
18.
VELITS Martin
EQS
DNF
22.
DOULL Owain
SKY
DNF
31.
BAUGNIES Jérôme
WGG
DNF
33.
DOUBEY Fabien
WGG
DNF
52.
BEWLEY Sam
ORS
DNF
53.
EDMONDSON Alexander
ORS
DNF
67.
TROIA Oliviero
UAD
DNF
113.
DE BIE Sean
LTS
DNF
115.
DE GENDT Thomas
LTS
DNF
133.
DE VREESE Laurens
AST
DNF
138.
VALGREN ANDERSEN Michael
AST
DNF
155.
MATHIS Marco
KAT
DNF
156.
POLITT Nils
KAT
DNF
157.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
KAT
DNF
178.
SCHWARZMANN Michael
BOH
DNF
183.
FOURNIER Marc
FDJ
DNF
188.
ROUX Anthony
FDJ
DNF
191.
GASPAROTTO Enrico
TBM
DNF
198.
WANG Mei Yin
TBM
DNF
211.
JEANNESSON Arnold
FVC
DNF
217.
HARDY Romain
FVC
DNF
222.
FARAZIJN Maxime
SVB
DNF
224.
POLS Ruben
SVB
DNF
226.
VAN GESTEL Dries
SVB
DNF
227.
VAN ROOY Kenneth
SVB
DNF
231.
NORDHAUG Lars Petter
AQB
DNF
232.
BLYTHE Adam
AQB
DNF
234.
DUNNE Conor
AQB
DNF
235.
GATE Aaron
AQB
DNF
236.
HANSEN Lasse Norman
AQB
DNF
238.
PEARSON Daniel
AQB
DNF
245.
PARDINI Olivier
WVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika