Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Course by Le Tour de France
2017
(2.WWT)
(La course by Le Tour de France)
France / 20 Uztaila - 22 Uztaila
Edition: 4 (90.0 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Tweets by @lacoursebytdf
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
VOLLERING Demi
2020
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2019
VOS Marianne
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
HOSKING Chloe
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Marseille
-
Marseille
22 Uztaila
/ 22.50 kilometer / Hasiera: 13:00 / Helmuga: 13:30
Etapa irabazlea
:
00:32:52
VAN VLEUTEN Annemiek
Laisterketako Liderra
:
02:40:10
VAN VLEUTEN Annemiek
Parcours
:
Etapa laua / Iritsiera laua
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN VLEUTEN Annemiek
ORS
00:32:52
2.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
00:01:52
3.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
00:01:52
4.
GUARNIER Megan
DLT
00:03:00
5.
SPRATT Amanda
ORS
00:03:26
6.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
00:03:48
7.
STEPHENS Lauren
TIB
00:03:53
8.
NIEWIADOMA Katarzyna
RBW
00:04:35
9.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
00:04:35
10.
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
SER
00:04:46
11.
NILSSON Hanna
BTC
00:04:46
12.
STULTIENS Sabrina
SUN
00:05:09
13.
FERRAND PREVOT Pauline
LPR
00:05:09
14.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
CBT
00:05:09
15.
YONAMINE Eri
FDJ
00:05:11
16.
ENSING Janneke
ALE
00:05:13
17.
KIRCHMANN Leah
SUN
00:05:44
18.
CANUEL Karol-Ann
DLT
00:05:44
19.
PINTAR Ursa
BTC
00:05:44
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika