Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne
2013
(1.HC)
(Brabantse Pijl)
Belgium / 10 Apirila
Edition: 53 (200.0 Km)
Winner:
SAGAN Peter
2012
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Peter Sagan
SVK
1
Fans
alfio alfredo di mauro
Tweets by @DeBrabantsePijl
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SHEFFIELD Magnus
2021
PIDCOCK Thomas
2020
ALAPHILIPPE Julian
2019
VAN DER POEL Mathieu
2018
WELLENS Tim
2017
COLBRELLI Sonny
2016
VAKOC Petr
2015
HERMANS Ben
2014
GILBERT Philippe
2013
SAGAN Peter
Leuven
-
Overijse
10 Apirila
/ 200.00 kilometer / Hasiera: 12:30
Etapa irabazlea
:
04:45:05
SAGAN Peter
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SAGAN Peter
CAN
04:45:05
2.
GILBERT Philippe
BMC
00:00:00
3.
LEUKEMANS Björn
VCD
00:00:04
4.
CHAVANEL Sylvain
OPQ
00:00:09
5.
GESCHKE Simon
ARG
00:00:09
6.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:11
7.
MALACARNE Davide
EUC
00:00:17
8.
DEVOLDER Stijn
RLT
00:00:19
9.
VOSS Paul
TNE
00:00:22
10.
DEHAES Kenny
LTB
00:00:25
11.
MAES Nikolas
OPQ
00:00:28
12.
LAGUTIN Sergey
VCD
00:00:54
13.
GALLOPIN Tony
RLT
00:00:57
14.
VOECKLER Thomas
EUC
00:00:57
15.
WYSS Danilo
BMC
00:00:57
16.
KREDER Michel
GRS
00:00:57
17.
SERRY Pieter
OPQ
00:00:57
18.
ZINGLE Romain
COF
00:00:57
19.
WELLENS Tim
LTB
00:00:57
20.
EDET Nicolas
COF
00:00:57
60
Erretiratzeak
3.
CHAVANEL Sébastien
EUC
DNF
4.
HUREL Tony
EUC
DNF
12.
BLYTHE Adam
BMC
DNF
13.
EIJSSEN Yannick
BMC
DNF
23.
RATTO Daniele
CAN
DNF
31.
MARTIN Daniel
GRS
DNF
33.
FAIRLY Caleb
GRS
DNF
37.
RASMUSSEN Alex
GRS
DNF
38.
VON HOFF Steele
GRS
DNF
45.
IGNATIEV Mikhail
KAT
DNF
46.
KRITSKIY Timofey
KAT
DNF
47.
PORSEV Alexander
KAT
DNF
48.
SELIG Rüdiger
KAT
DNF
56.
VANENDERT Dennis
LTB
DNF
77.
JUNGELS Bob
RLT
DNF
82.
DAMUSEAU Thomas
ARG
DNF
85.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
ARG
DNF
87.
SPRICK Matthieu
ARG
DNF
92.
CANTWELL Jonathan
TST
DNF
93.
JÖRGENSEN Jonas Aaen
TST
DNF
95.
KUMP Marko
TST
DNF
97.
MIYAZAWA Takashi
TST
DNF
101.
DE GENDT Thomas
VCD
DNF
108.
VEUCHELEN Frederik
VCD
DNF
111.
NAPOLITANO Danilo
AJW
DNF
112.
GILBERT Jérôme
AJW
DNF
113.
HABEAUX Gregory
AJW
DNF
115.
SCHEIRLINCKX Staf
AJW
DNF
116.
CAETHOVEN Steven
AJW
DNF
121.
BRAMMEIER Matthew
CSS
DNF
122.
XU Gang
CSS
DNF
124.
TANG Wang Yip
CSS
DNF
125.
JANG Chan Jae
CSS
DNF
127.
LEWIS Craig
CSS
DNF
132.
BARLE Florent
COF
DNF
142.
BARBE Koen
LAN
DNF
143.
BUEKEN Joeri
LAN
DNF
162.
KONOVALOVAS Ignatas
MTN
DNF
163.
POTGIETER Bradley
MTN
DNF
164.
REGUIGUI Youcef
MTN
DNF
165.
REIMER Martin
MTN
DNF
167.
JIM Songezo
MTN
DNF
168.
STAUFF Andreas
MTN
DNF
172.
KUREK Adrian
CCC
DNF
181.
TATARINOV Gennadiy
RVL
DNF
183.
KAYKOV Valery
RVL
DNF
187.
MIRONOV Alexander
RVL
DNF
193.
MATZKA Ralf
TNE
DNF
195.
ROWSELL Erick
TNE
DNF
196.
SCHWARZMANN Michael
TNE
DNF
207.
VAN ASBROECK Tom
TSV
DNF
212.
DAY Ben
UHC
DNF
213.
DE MAAR Marc
UHC
DNF
214.
DEIGNAN Philip
UHC
DNF
217.
LOUDER Jeff
UHC
DNF
218.
REIJNEN Kiel
UHC
DNF
224.
DE PATRE Roberto
VIN
DNF
225.
MERLO Michele
VIN
DNF
226.
POZZO Mattia
VIN
DNF
227.
SANO Junya
VIN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika