Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
La Tropicale Amissa Bongo
2018
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 15 Januari - 21 Januari
Edition: 13 (1011.0 Km)
Winner:
ARERUYA Joseph
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Joseph Areruya
RWA
Tweets by @tropicale2020
Edities
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Laatste Winnaars
Palmares >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 2 >
Ndendé
-
Fougamou
16 Januari
/ 173.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:03:25
JONES Brenton
Klassementleider
:
07:45:03
CARSTENSEN Lucas
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JONES Brenton
DMP
04:03:25
2.
PACIONI Luca
WIL
04:03:25
3.
CARSTENSEN Lucas
BAI
04:03:25
4.
ABRAHAM BRHANE Meron
BAI
04:03:25
5.
GEUENS Alexander
SNE
04:03:25
6.
REGUIGUI Youcef
SNE
04:03:25
7.
MARTINEZ Yannick
DMP
04:03:25
8.
NOUISRI Ali
NTUN
04:03:25
9.
CHOKRI El Mehdi
NMAR
04:03:25
10.
TESFOM OKUBAMARIAM Issak
NERI
04:03:25
11.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
04:03:25
12.
MRAOUNI Salaheddine
NMAR
04:03:25
13.
PETIT Adrien
TDE
04:03:25
14.
DERIAUX Florian
SNE
04:03:25
15.
TESFOM Sirak
NERI
04:03:25
16.
GEBREMARIAM Fiseha
NETH
04:03:25
17.
MADRAZO RUIZ Ángel
DMP
04:03:25
18.
LENGANI Amadou
NCIV
04:03:25
19.
HABTOM Micheal
NERI
04:03:25
20.
GAUDIN Damien
TDE
04:03:25
3
Uitvallers
34.
HADDI Soufiane
NMAR
DNF
85.
SILVESTRE Fabio
STA
DNF
144.
NGEH KWEFI Martin
NCMR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken