Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Arno Wallaard Memorial
2018
(1.2)
Netherlands / 21 Apirila
Edition: 10 (186.0 Km)
Winner:
HUPPERTZ Joshua
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Joshua Huppertz
GER
Tweets by @Polderkoers
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
RICHARDSON Alexandar
2018
HUPPERTZ Joshua
2017
STEVENS Timothy
2016
VAN TRIJP Maarten
2015
BOVENHUIS Jasper
2014
WILSON Edvin
2013
VERMELTFOORT Coen
2012
VAN BAARLE Dylan
2011
HASSINK Arne
2010
VAN DIJK Stefan
Meerkerk
-
Meerkerk
21 Apirila
/ 186.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:09
HUPPERTZ Joshua
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUPPERTZ Joshua
LKH
03:50:09
2.
BOL Cees
SEG
00:00:00
3.
BEUKEBOOM Dion
VLA
00:00:00
4.
KERKHOF Tim
DES
00:00:00
5.
DIELEMAN Michiel
CIB
00:00:00
6.
OLIVEIRA Rui
HBA
00:00:15
7.
KLEIMAN Wim
MCT
00:00:15
8.
VAN TRIJP Maarten
DES
00:00:19
9.
LOOIJ André
MCT
00:00:19
10.
NÖMMELA Aksel
BRT
00:00:19
11.
PHILIPSEN Jasper
HBA
00:00:19
12.
ARIESEN Johim
MET
00:00:19
13.
DE DECKER Alfdan
LTU
00:00:19
14.
JANS Roy
CIB
00:00:19
15.
EEKHOFF Nils
DSU
00:00:19
16.
DE BOCK Stijn
CIB
00:00:19
17.
GROSSER Aaron
SVL
00:00:19
18.
BAKKER Stephan
MCT
00:00:19
19.
VAN DER DUIN Patrick
ALE
00:00:19
20.
MOSTOV Zeke
HBA
00:00:19
35
Erretiratzeak
3.
COENEN Dennis
CIB
DNF
7.
RUYTERS Brecht
CIB
DNF
11.
ALMEIDA João
HBA
DNF
47.
GMELICH MEIJLING Jarno
MET
DNF
53.
LENDERINK Peter
SEG
DNF
57.
VERBOOM Minne
SEG
DNF
71.
MEIJER Gijs
DCR
DNF
82.
PLUTO Martins
MCT
DNF
86.
MARKUS Barry
MCT
DNF
87.
VAN RHEE Joey
MCT
DNF
97.
VAN WIJK Oscar
DES
DNF
111.
BOUMAN Stephan
DNF
112.
KROON Rody
DNF
113.
OUSSOREN Olaf
DNF
114.
VAN BENNEKOM Kevin
DNF
124.
BRAYAN-LUND Thomas
TIS
DNF
125.
MANNAERTS Jelle
TIS
DNF
131.
ANDERBERG Hampus
PCW
DNF
132.
ANDERSSON Andreas
PCW
DNF
135.
KORNER Max Emil Boholm
PCW
DNF
177.
SCHWEIZER Christoph
SVL
DNF
182.
GEßNER Konrad
LPC
DNF
192.
DA SILVA Tiago
CCD
DNF
196.
STEMPER Rick
CCD
DNF
207.
VAUGHAN Jacob
LTU
DNF
212.
KIBURG Jasper
JVA
DNF
214.
VAN DEN BERG Bart
JVA
DNF
215.
MEEUWISSE Melle
JVA
DNF
221.
DE VRIES Hartthijs
WVG
DNF
225.
RIJPMA Coen
WVG
DNF
227.
SMIT Chiel
WVG
DNF
234.
VAN ELZAKKER Wout
DJR
DNF
235.
HENDRIKX Max
DJR
DNF
244.
VERMEULEN Jeff
VWM
DNF
246.
PAALMAN Koen
VWM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika