Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Lotto Belgium Tour 2017 (2.1)
(Lotto-Decca Tour)
Belgium  /  5 Iraila - 8 Iraila

(338.8 Km)
Winner: KOSTER Anouska Helena

2016    
2018


Laisterketako irabazleak




Azken irabazleak







8 Iraila / 114.00 kilometer
Etapa irabazlea:03:04:48 KOSTER Anouska Helena
Laisterketako Liderra:08:45:02 KOSTER Anouska Helena

Azalpenak
Emaitza

Sailkapena
Etapako emaitzak
1. KOSTER Anouska Helena RBW 03:04:48
2. WINDER Ruth NUSA 00:00:04
3. KOPECKY Lotte LBL 00:00:47
4. VOS Marianne RBW 00:01:06
5. GUARNIER Megan NUSA 00:01:09
6. DELZENNE Elise LBL 00:01:09
7. D'HOORE Jolien WHT 00:01:09
8. LIPPERT Liane NGER 00:01:09
9. BUJAK Eugenia BTC 00:01:13
10. BATAGELJ Polona BTC 00:01:16
11. BRONZINI Giorgia WHT 00:01:16
12. ANDERSEN Susanne NNOR 00:01:19
13. BERTIZZOLO Sofia ASA 00:01:19
14. MARKUS Riejanne RBW 00:01:21
15. HEINE Vita NNOR 00:01:21
16. RIVERA Coryn NUSA 00:01:23
17. HALL Katie NUSA 00:01:23
18. CROMWELL Tiffany LPR 00:01:23
19. VAN DEN STEEN Kelly SVE 00:01:23
20. VAN DE VELDE Julie LBL 00:01:23

54 Erretiratzeak
14. GARNER Lucy WHT DNF
15. GARNER Grace WHT DNF
16. ROBERTS Amy WHT DNF
41. SIMPSON Annabel DRP DNF
46. SHAW Lucy DRP DNF
52. FIDANZA Arianna ASA DNF
53. SKALNIAK Agnieszka ASA DNF
54. MORZENTI Lisa ASA DNF
61. RIABCHENKO Tetyana LWK DNF
62. DE BAAT Kim LWK DNF
75. SCHMIDT Trine LBL DNF
82. RIJKES Sarah LWD DNF
83. VANDENBROUCKE Saartje LWD DNF
84. DOCX Mieke LWD DNF
91. DRUYTS Kelly SVE DNF
92. DRUYTS Demmy SVE DNF
93. DRUYTS Jessy SVE DNF
94. DRUYTS Lenny SVE DNF
101. MARTINEZ BONAFE Cristina LTK DNF
103. GONZALEZ BLANCO Lucia LTK DNF
112. SACHET Iris SAS DNF
116. BEDARD Emma SAS DNF
121. VAINIONP── Laura EICT DNF
123. JONKER Chane EICT DNF
124. KALM Kelly EICT DNF
125. LEENKNEGT Liliane EICT DNF
131. KUIJPERS Evy EJVA DNF
133. VAN 'T GELOOF Marjolein EJVA DNF
134. BOERMANS Sylvie EJVA DNF
136. DE VRIES Simone EJVA DNF
141. DELTOMBE Evelien EEQU DNF
143. TEMMERMAN Ilse EEQU DNF
144. MATTHIJSSE Mathilde EEQU DNF
152. MICHIELSEN-STEVENS Sarah ESPM DNF
153. MARI╦N Lynn ESPM DNF
154. OTTESTAD Mie Bj°rndal ESPM DNF
155. VERHOEVEN Aurore ESPM DNF
156. ANDERSSON Emmy ESPM DNF
161. VAN DEN HAUTE Steffy EAWC DNF
163. DUTOUR Margot EAWC DNF
164. PILZ Estefania Sibila EAWC DNF
165. HAERS Carolien EAWC DNF
171. ALLAERT Ine EKRE DNF
174. JONGERIUS Claudia EKRE DNF
176. RAVNDAL Birgitte EKRE DNF
181. K▄LLMER Lisa NGER DNF
183. RODIECK Inga NGER DNF
185. SUESSEMILCH Laura NGER DNF
186. EBERT Michaela NGER DNF
191. KARASIEWICZ Karolina NPOL DNF
194. PIKULIK Daria NPOL DNF
206. SCHNEIDER Samantha NUSA DNF
214. AALERUD Katrine NNOR DNF
215. MOE Ingrid NNOR DNF








--- iragarpena ---