Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Colombia Femenina
2018
(2.2)
(Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz)
Colombia / 10 Urria - 14 Urria
Edition: 3 (372.6 Km)
Winner:
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ana Cristina Sanabria Sanchez
COL
Tweets by @VueltaFemenina
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
CHACÓN GARCIA Lilibeth
2019
VILLALON SANCHEZ Aranza Valentina
2018
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
2017
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Chiquinquirá
-
Vélez
11 Urria
/ 96.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:43:33
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
Laisterketako Liderra
:
05:46:37
SANTOYO PEREZ Brenda Andrea
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
02:43:33
2.
MORENO CANCHON Blanca Liliana
02:43:36
3.
GUTIERREZ ARZALUZ Ariadna
SWA
02:43:36
4.
SANTOYO PEREZ Brenda Andrea
SWA
02:43:39
5.
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina
02:43:47
6.
HERRERA MARIN Estefania
02:43:52
7.
PRIETO CASTAÑEDA Marcela Elizabeth
SWA
02:43:56
8.
NUNEZ PADILLA Miryam
02:43:56
9.
MENESES Jessenia
02:43:56
10.
VARGAS RODRIGUEZ Monica Johana
02:43:56
11.
MARTINEZ GALLEGO Vanesa
02:44:21
12.
MEDELLIN RODRIGUEZ Jeniffer Alejandra
02:44:21
13.
NARVAEZ RODRIGUEZ Sindra Viviana
02:44:24
14.
PARDO DUQUE Natalia
02:44:43
15.
RAMÍREZ FREGOSO Andrea
SWA
02:45:20
16.
SOTO LOPEZ Jazmin Gabriela
SWA
02:45:20
17.
VARGAS BARRIENTOS Maria Jose
SWA
02:45:36
18.
COLMENARES Yeny Lorena
02:45:39
19.
ATEHORTUA HOYOS Daniela
02:45:41
20.
PARRA ROJAS Jessica Marcela
02:45:41
7
Erretiratzeak
34.
MONTERO CASTRO Monica
NCRC
OTL
41.
TROCHEZ ORTIZ Juliana
OTL
46.
RAMIREZ REYEZ Angie Marcela
OTL
64.
PEÑA VILLABON Mayra Alejandra
DNF
115.
PARRADO GUARNIZO Rocio
DNF
164.
HURTADO HOLGUIN Yésica Geraldine
DNS
171.
LIZCANO DUQUE Leidy Yusley
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika