Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Taihu Lake
2018
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 7 Oktober - 14 Oktober
Edition: 12 (808.2 Km)
Winner:
VALLEE Boris
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(6)
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Boris Vallee
BEL
Tweets by @taihucycling
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 2 >
Jurong
-
Maoshan
9 Oktober
/ 130.60 kilometer
Etappewinnaar
:
02:49:55
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
Klassementleider
:
04:41:53
VALLEE Boris
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
MZN
02:49:55
2.
VALLEE Boris
WGG
02:49:55
3.
MARTINEZ Yannick
DMP
02:49:55
4.
CIMA Damiano
NIP
02:49:55
5.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
02:49:55
6.
LIU Jianpeng
HEN
02:49:55
7.
BONIFAZIO Leonardo
NIP
02:49:55
8.
MOSCA Jacopo
WIL
02:49:55
9.
HILL Ben
LJU
02:49:55
10.
WILLIAMS Tyler
ICA
02:49:55
11.
FONZI Giuseppe
WIL
02:49:55
12.
MARCOTTE Eric
UHC
02:49:55
13.
PLANET Charles
TNN
02:49:55
14.
LOZANO RIBA David
TNN
02:49:55
15.
MADRAZO RUIZ Ángel
DMP
02:49:55
16.
TESFATSION OCBIT Natnael
NERI
02:49:55
17.
BATSAIKHAN Tegshbayar
RTS
02:49:55
18.
LAU Wan Yau
NHKG
02:49:55
19.
ROCHAS Rémy
DMP
02:49:55
20.
EZQUERRA MUELA Jesús
BBH
02:49:55
13
Uitvallers
21.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
DSQ
46.
YOSHIDA Hayato
NIP
DNF
61.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
DNF
81.
MARCHETTI Moreno
WIL
DNF
112.
KOYCHEV HRISTOV Stefan
JLC
DNF
116.
YU Chao
JLC
DNF
125.
POTOCKI Viktor
LJU
DNF
131.
DENG Penghai
MSS
DNF
134.
LIU Manduo
MSS
DNF
136.
YUAN Zilin
MSS
DNF
153.
CHIN Chao Kai
RTS
OTL
155.
LIAO Ja Wei
RTS
OTL
206.
NG Sun Lui
NHKG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken