Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de la Provence
2019
(2.1)
(Tour Cycliste International La Provence)
France / 14 Otsaila - 17 Otsaila
Edition: 4 (531.9 Km)
Winner:
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gorka Izagirre Insausti
EUS
Tweets by @TourProvenceOFF
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2021
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
2018
GENIEZ Alexandre
2017
DENNIS Rohan
2016
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Avignon
-
Aix-en-Provence
17 Otsaila
/ 170.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:52:11
DEGENKOLB John
Laisterketako Liderra
:
13:18:06
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
TFS
03:52:11
2.
CLARKE Simon
EF1
00:00:00
3.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:00
4.
GALLOPIN Tony
ALM
00:00:00
5.
TOUZÉ Damien
COF
00:00:00
6.
LAMPAERT Yves
DQT
00:00:00
7.
THOMAS Benjamin
GFC
00:00:00
8.
GILBERT Philippe
DQT
00:00:00
9.
BARGUIL Warren
PCB
00:00:00
10.
JENSEN August
ICA
00:00:00
11.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:00:00
12.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
AST
00:00:00
13.
DUNBAR Eddie
INS
00:00:00
14.
GAUTIER Cyril
VCB
00:00:00
15.
LE CUNFF Kévin
AUB
00:00:00
16.
GAUDU David
GFC
00:00:00
17.
KÄMNA Lennard
SUN
00:00:00
18.
PRADES REVERTE Eduard
MOV
00:00:00
19.
GODON Dorian
ALM
00:00:00
20.
COUSIN Jerome
TDE
00:00:00
11
Erretiratzeak
15.
SEIGLE Romain
GFC
DNF
21.
BEPPU Fumiyuki
TFS
DNF
26.
MOSCHETTI Matteo
TFS
DNF
42.
ASGREEN Kasper
DQT
DNS
93.
BRANDLE Matthias
ICA
DNF
113.
HIVERT Jonathan
TDE
DNF
121.
VIEL Mattia
ANS
DNF
175.
NAVARDAUSKAS Ramunas
DMP
DNF
176.
ROCHAS Rémy
DMP
DNF
185.
MONCASSIN Maxence
AMO
DNF
193.
GÖTZINGER Valentin
MPB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika