Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - O cenu Č
2018
(2.2)
(Tour de Feminin - Krasna Lipa)
Czech Republic / 5 Uztaila - 8 Uztaila
Edition: 31 (399.9 Km)
Winner:
THOMAS Leah
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Leah Thomas
USA
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
|
4
Hurrengoa
Etapa 3b >
Rumburk
-
Rumburk
7 Uztaila
/ 71.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:55:28
MACKAIJ Floortje
Laisterketako Liderra
:
08:28:18
HANSON Lauretta
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MACKAIJ Floortje
NNED
01:55:28
2.
HANSON Lauretta
UHC
01:55:28
3.
HANNES Kaat
EFLF
01:55:28
4.
LACH Marta
01:55:28
5.
MUSTONEN LICHAN Sara
EXP
01:55:30
6.
DEMEY Valerie
NBEL
01:55:30
7.
KERN Spela
HCT
01:55:30
8.
MEKHTIEVA Gyunel
01:55:30
9.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
01:55:30
10.
INGHELBRECHT Sarah
DVE
01:55:30
11.
HALL Katie
UHC
01:55:30
12.
BANKS Elizabeth
UHC
01:55:30
13.
SWINKELS Karlijn
NNED
01:55:30
14.
THOMAS Leah
UHC
01:55:30
15.
BUCHANAN Rushlee
UHC
01:55:30
16.
VAN HOUTUM Celine
EFLF
01:55:30
17.
NAGENGAST Fleur
NNED
01:55:30
18.
IVANOVA Irina
01:55:30
19.
DREVILLE Annabelle
01:55:30
20.
KESSLER Nina
NNED
01:55:30
9
Erretiratzeak
3.
KORVASOVÁ Tereza
TDP
DNS
44.
MUZIC Evita
NFRA
DNF
57.
RYSZ Kaja
DNF
67.
SOUYRIS Manon
DNF
71.
BEX Nathalie
EXP
DNF
75.
ERAUD Séverine
EXP
DNF
94.
CASTRIQUE Alana
NBEL
DNS
107.
ROTTEROVÁ Aneta
DNF
195.
DEFOUR Lara
HCT
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika