Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Slovenie
2018
(2.1)
(Tour de Slovénie)
Slovenia / 13 Ekaina - 17 Ekaina
Edition: 25 (664.1 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @TourOfSlovenia
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1996
1995
1994
1993
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2019
ULISSI Diego
2018
ROGLIC Primoz
2017
MAJKA Rafal
2016
TAARAMAE Rein
2015
ROGLIC Primoz
2014
MACHADO Tiago
2013
ROGINA Radoslav
2012
BRAJKOVIC Janez
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Maribor
-
Rogaska Slatina
14 Ekaina
/ 152.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:35:43
GROENEWEGEN Dylan
Laisterketako Liderra
:
07:07:33
HILL Ben
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
03:35:43
2.
PELUCCHI Matteo
BOH
03:35:43
3.
EWAN Caleb
MTS
03:35:43
4.
CONSONNI Simone
UAD
03:35:43
5.
BELLETTI Manuel
ANS
03:35:43
6.
CAVENDISH Mark
DDD
03:35:43
7.
RAJOVIC Dusan
ADR
03:35:43
8.
CIMA Damiano
NIP
03:35:43
9.
KOROSEC Rok
AMP
03:35:43
10.
TOTO' Paolo
SMV
03:35:43
11.
BALLERINI Davide
ANS
03:35:43
12.
COLNAGHI Luca
SMV
03:35:43
13.
VIVIANI Attilio
SMV
03:35:43
14.
BOZIC Borut
TBM
03:35:43
15.
MEZGEC Luka
MTS
03:35:43
16.
KUMP Marko
CCC
03:35:43
17.
WALSCHEID Max
SUN
03:35:43
18.
CANOLA Marco
NIP
03:35:43
19.
KUSZTOR Peter
AMP
03:35:43
20.
JERMAN Ziga
LJU
03:35:43
1
Erretiratzeak
36.
MCLAY Daniel
EFD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika