Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTour
2019
(2.WWT)
(Tour of Chongming Island World Cup)
China / 9 Maiatza - 11 Maiatza
Edition: 10 (347.7 Km)
Winner:
WIEBES Lorena
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Lorena Wiebes
NED
1
Fans
Teresa Ripoll
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
WIEBES Lorena
2018
BECKER Charlotte
2017
D'HOORE Jolien
2016
HOSKING Chloe
2015
BRONZINI Giorgia
2014
WILD Kirsten
2013
RIABCHENKO Tetyana
2012
OLDS Shelley
2011
TEUTENBERG Ina-Yoko
2010
TEUTENBERG Ina-Yoko
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Changxing Fenghuang Park
-
New Park City
10 Maiatza
/ 126.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:05:25
WIEBES Lorena
Laisterketako Liderra
:
05:34:25
WIEBES Lorena
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WIEBES Lorena
PHV
03:05:25
2.
MANEEPHAN Jutatip
TWC
03:05:25
3.
VAN DER HAAR - GARNER Lucy
HPU
03:05:25
4.
KESSLER Nina
TIB
03:05:25
5.
JEULAND Pascale
DVE
03:05:25
6.
TAGLIAFERRO Marta
HPU
03:05:25
7.
KOPECKY Lotte
LSL
03:05:25
8.
RADOTIC Mia
BTC
03:05:25
9.
ZHAO Xi Sha
GPC
03:05:25
10.
MARKUS Kelly
DVE
03:05:25
11.
ROY Sarah
MTS
03:05:25
12.
VIECELI Lara
WNT
03:05:25
13.
VAN DE REE Monique
BTC
03:05:25
14.
BOOGAARD Maaike
BTC
03:05:25
15.
RIJKES Sarah
WNT
03:05:25
16.
VAN VELZEN Bryony
DVE
03:05:25
17.
UNEKEN Lonneke
HPU
03:05:25
18.
SLIK Rozanne
TIB
03:05:25
19.
ABRAMENKA Alina
MCC
03:05:25
20.
BERTEAU Victoire
DVE
03:05:25
5
Erretiratzeak
42.
CHURSINA Anastasia
BTC
DNS
72.
BENITO PELLICER Mireia
MAT
DNS
91.
KIPTSIKAVA Nastassia
MCC
DNS
155.
MILLARD Lexie
ILU
DNF
175.
LEUNG Hoi Wah
NHKG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika