Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2019
(2.HC)
Spain / 13 Abuztua - 17 Abuztua
Edition: 41 (787.0 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Tweets by @vueltaaburgos
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Santo Domingo de Silos
-
Lagunas de Neila
17 Abuztua
/ 146.00 kilometer / Hasiera: 13:00
Etapa irabazlea
:
03:33:53
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Laisterketako Liderra
:
18:53:44
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
INS
03:33:53
2.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
03:34:01
3.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
TDD
03:34:07
4.
CARAPAZ Richard
MOV
03:34:07
5.
MARTIN Guillaume
WGG
03:34:07
6.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
03:34:07
7.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
03:34:15
8.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
03:34:30
9.
CHERKASOV Nikolay
GAZ
03:34:34
10.
ROLLAND Pierre
VCB
03:34:36
11.
ELISSONDE Kenny
INS
03:34:53
12.
MEINTJES Louis
TDD
03:35:02
13.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
INS
03:35:07
14.
BOU COMPANY Joan
NIP
03:35:22
15.
VINHAS Rui
W52
03:35:30
16.
SAMITIER SAMITIER Sergio
EUS
03:35:34
17.
MADRAZO RUIZ Ángel
BBH
03:36:00
18.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
INS
03:36:24
19.
CHERNETSKII Sergei
CJR
03:36:34
20.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
03:36:34
7
Erretiratzeak
47.
NIZZOLO Giacomo
TDD
DNF
54.
GROSU Eduard Michael
DMP
DNF
56.
NAVARDAUSKAS Ramunas
DMP
DNF
61.
BRANDLE Matthias
ICA
DNF
71.
BAUGNIES Jérôme
WGG
DNF
95.
MOTTIER Justin
VCB
DNF
165.
REIS Rafael Ferreira
W52
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika