Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of China I
2019
(2.1)
China / 7 September - 14 September
Edition: 10 (645.9 Km)
Winner:
MEIJERS Jeroen
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Jeroen Meijers
NED
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Laatste Winnaars
Palmares >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etappe 6 >
Ningyuan
-
Jiuyi Mountain
14 September
/ 131.80 kilometer
Etappewinnaar
:
02:56:22
KONONENKO Mykhailo
Klassementleider
:
14:19:58
MEIJERS Jeroen
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KONONENKO Mykhailo
XDS
02:56:22
2.
PESSOT Alessandro
BRD
02:56:22
3.
GIBSON Matthew
BBH
02:56:22
4.
MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful Adlan
TSC
02:56:22
5.
MCCORMICK Hayden
BLN
02:56:22
6.
EEFTING Roy
MPC
02:56:26
7.
PAPOK Siarhei
MCC
02:56:28
8.
REGUIGUI Youcef
TSG
02:56:28
9.
DU PLOOY Rohan
PRO
02:56:30
10.
OVECHKIN Artem
TSG
02:56:30
11.
NIKITIN Matvey
VAM
02:56:30
12.
MAESTRI Mirco
BRD
02:56:30
13.
PENALVER ANIORTE Manuel
BBH
02:56:30
14.
NAZAERBIEKE Bieken
MBE
02:56:30
15.
MAIKIN Roman
MCC
02:56:30
16.
VOSEKALNS Andris
HEN
02:56:30
17.
VAN HEERDEN Eddie
PRO
02:56:30
18.
IRVINE Declan
TNN
02:56:30
19.
FUENTES PANIEGO Ángel
BBH
02:56:30
20.
HAO Ran
MBE
02:56:30
11
Uitvallers
6.
CARDONA TABARES Julián
ANS
DNF
23.
SUREDA MOREY Jaume
BBH
DNF
82.
AKHRAMENKA Yauheni
FCT
OTL
84.
MUZYCHKIN Anton
FCT
OTL
92.
WARD Tristan
BLN
DNF
101.
SALEH Mohd Harrif
TSG
DNF
123.
SHTEIN Iogan
VAM
DNF
132.
PARK Kyoungho
KSP
OTL
155.
TO Cheuk Hei
NHKG
OTL
171.
WANG Junnan
XDS
DNF
173.
YU Ze
XDS
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken