Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Clasica de Almeria
2019
(1.HC)
Spain / 17 Otsaila
Edition: 34 (192.5 Km)
Winner:
ACKERMANN Pascal
2018
2020
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Pascal Ackermann
GER
Tweets by @Clasica_Almeria
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KRISTOFF Alexander
2021
NIZZOLO Giacomo
2020
ACKERMANN Pascal
2019
ACKERMANN Pascal
2018
EWAN Caleb
2017
CORT NIELSEN Magnus
2016
HOWARD Leigh
2015
CAVENDISH Mark
2014
BENNETT Sam
2013
RENSHAW Mark
Almería
-
Roquetas de Mar
17 Otsaila
/ 192.50 kilometer / Hasiera: 13:15 / Helmuga: 17:55
Etapa irabazlea
:
04:27:58
ACKERMANN Pascal
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ACKERMANN Pascal
BOH
04:27:58
2.
KITTEL Marcel
TKA
04:27:58
3.
MEZGEC Luka
MTS
04:27:58
4.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
04:27:58
5.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
04:27:58
6.
BOUDAT Thomas
TDE
04:27:58
7.
PLANCKAERT Edward
SVB
04:27:58
8.
BOOM Lars
ROC
04:27:58
9.
VAN GINNEKEN Sjoerd
ROC
04:27:58
10.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
04:27:58
11.
HERRADA LOPEZ José
COF
04:27:58
12.
DRUCKER Jean Pierre
BOH
04:27:58
13.
TRENTIN Matteo
MTS
04:27:58
14.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
04:27:58
15.
MATHIS Marco
COF
04:27:58
16.
RIKUNOV Petr
GAZ
04:27:58
17.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
MOV
04:27:58
18.
LÓPEZ-COZAR Juan
EUS
04:27:58
19.
TIMMERMANS Justin
ROC
04:27:58
20.
CATALDO Dario
AST
04:28:05
69
Erretiratzeak
11.
DE GENDT Aimé
WGG
DNF
12.
DEVRIENDT Tom
WGG
DNF
14.
OFFREDO Yoann
WGG
DNF
21.
LE TURNIER Mathias
COF
DNF
22.
FORTIN Filippo
COF
DNF
25.
MORIN Emmanuel
COF
DNF
27.
WAEYTENS Zico
COF
DNF
31.
BARTA William
CPT
DNF
32.
CERNY Josef
CPT
DNF
33.
ZOIDL Riccardo
CPT
DNF
35.
MARECZKO Jakub
CPT
DNF
36.
PAUWELS Serge
CPT
DNF
37.
TEN DAM Laurens
CPT
DNF
46.
NAVARRO GARCIA Daniel
TKA
DNF
47.
ZABEL Rick
TKA
DNF
52.
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
MOV
DNF
53.
CARRETERO Hector
MOV
DNF
61.
VERWILST Aaron
SVB
DNF
64.
VAN GESTEL Dries
SVB
DNF
65.
VAN POUCKE Aaron
SVB
DNF
67.
WILLEMS Thimo
SVB
DNF
71.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
EUS
DNF
72.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
DNF
74.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
DNF
76.
BERRADE FERNANDEZ Urko
EUS
DNF
82.
BURGAUDEAU Mathieu
TDE
DNF
84.
NAULEAU Bryan
TDE
DNF
86.
QUEMENEUR Perrig
TDE
DNF
95.
SAGAN Juraj
BOH
DNF
97.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
103.
LEYSEN Senne
ROC
DNF
104.
RIESEBEEK Oscar
ROC
DNF
105.
VAN STAEYEN Michael
ROC
DNF
107.
DE WITTE Mathias
ROC
DNF
111.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
DNF
112.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
DNF
113.
GONZALEZ ARRIBAS David
CJR
DNF
114.
MORA VEDRI Sebastian
CJR
DNF
115.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
CJR
DNF
116.
MOREIRA Mauricio
CJR
DNF
117.
MALUCELLI Matteo
CJR
DNF
122.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
DNF
125.
NATAROV Yuriy
AST
DNF
126.
FUGLSANG Jakob
AST
DNF
131.
LÓPEZ PARADA Daniel
BBH
DNF
132.
PENALVER ANIORTE Manuel
BBH
DNF
133.
SUREDA MOREY Jaume
BBH
DNF
134.
CUBERO GALVEZ Jorge
BBH
DNF
135.
BICO MATOS Nuno Miguel Alves
BBH
DNF
137.
LANGELLOTTI Victor
BBH
DNF
141.
ANDERSON Ryan
RLY
DNF
142.
CARPENTER Robin
RLY
DNF
143.
DAL-CIN Matteo
RLY
DNF
144.
ELLSAY Nigel
RLY
DNF
145.
JOYCE Colin
RLY
DNF
146.
ORONTE Emerson
RLY
DNF
147.
TUFT Svein
RLY
DNF
151.
VLASOV Aleksander
GAZ
DNF
152.
NEKRASOV Denis
GAZ
DNF
153.
CHERKASOV Nikolay
GAZ
DNF
154.
EVTUSHENKO Alexander
GAZ
DNF
155.
PORSEV Alexander
GAZ
DNF
157.
KURIYANOV Stepan
GAZ
DNF
161.
DE BACKER Bert
VCB
DNF
162.
ERMENAULT Corentin
VCB
DNF
163.
FOURNIER Marc
VCB
DNF
164.
LAMMERTINK Steven
VCB
DNF
165.
LECROQ Jérémy
VCB
DNF
166.
MANZIN Lorrenzo
VCB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika