Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Laigueglia
2020
(1.Pro)
Italy / 16 Otsaila
Edition: 57 (203.7 Km)
Winner:
CICCONE Giulio
2019
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Giulio Ciccone
ITA
Tweets by @il_Laigueglia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POLANC Jan
2021
MOLLEMA Bauke
2020
CICCONE Giulio
2019
VELASCO Simone
2018
MOSER Moreno
2017
FELLINE Fabio
2016
FEDI Andrea
2015
CIMOLAI Davide
2014
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
2013
POZZATO Filippo
Laigueglia
-
Laigueglia
16 Otsaila
/ 202.00 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 16:10
Etapa irabazlea
:
05:10:27
CICCONE Giulio
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CICCONE Giulio
NITA
05:10:27
2.
GIRMAY HAILU Biniam
NDP
00:00:32
3.
ROSA Diego
ARK
00:00:32
4.
VENDRAME Andrea
ALM
00:01:17
5.
ROTA Lorenzo
THR
00:01:17
6.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
00:01:17
7.
GABBURO Davide
ANS
00:01:21
8.
TIZZA Marco
AMO
00:01:48
9.
KRON Andreas Lorentz
RIW
00:01:55
10.
CONCA Filippo
BIA
00:01:55
11.
VISCONTI Giovanni
THR
00:02:07
12.
GAVAZZI Francesco
ANS
00:02:07
13.
VELASCO Simone
GAZ
00:02:07
14.
BAGIOLI Nicola
ANS
00:02:07
15.
COLLEONI Kevin
BIA
00:02:07
16.
ERIKSSON Lucas
RIW
00:02:07
17.
WARBASSE Larry
ALM
00:02:07
18.
FINETTO Mauro
NDP
00:02:07
19.
TRARIEUX Julien
NDP
00:02:07
20.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
ARK
00:02:07
71
Erretiratzeak
2.
CANOLA Marco
GAZ
DNF
4.
RIKUNOV Petr
GAZ
DNF
21.
BOBBO Riccardo
NPC
DNF
23.
GUASCO Matteo
NPC
DNF
24.
LAVRIC Martin
NPC
DNF
25.
MARCHIORI Leonardo
NPC
DNF
32.
BRAIDOT Daniele
NITA
DNF
33.
BRAIDOT Luca
NITA
DNF
35.
COATI Luca
NITA
DNF
36.
FERRI Niccolo'
NITA
DNF
37.
ZAMBELLI Samuele
NITA
DNF
41.
BEPPU Fumiyuki
NDP
DNF
43.
FEDELI Alessandro
NDP
DNF
46.
NAVARDAUSKAS Ramunas
NDP
DNF
47.
OKA Atsushi
NDP
DNF
54.
JENSEN August
RIW
DNS
55.
MAGNUSSON Kim
RIW
DNF
57.
VEYHE Torkil
RIW
DNF
66.
DI RENZO Andrea
THR
DNF
75.
ORSINI Umberto
BCF
DNF
77.
ZANA Filippo
BCF
DNF
81.
BONNAMOUR Franck
ARK
DNF
83.
LE ROUX Romain
ARK
DNF
86.
RIOU Alan
ARK
DNF
92.
BAIS Mattia
ANS
DNF
94.
FRAPPORTI Mattia
ANS
DNF
101.
BASEGGIO Matteo
GEF
DNF
105.
ZAHIRI Abderrahim
GEF
DNF
106.
TOSIN Riccardo
GEF
DNF
107.
ANDERSEN Sander
GEF
DNF
111.
BRESCIANI Michael
AZT
DNF
112.
RINALDI Nicolas
AZT
DNF
114.
NASTASI Daniel
AZT
DNF
115.
NESI Nicolas
AZT
DNF
116.
PITZANTI Orlando
AZT
DNF
122.
CARBONI Matteo
BIA
DNF
125.
MENEGOTTO Jacopo
BIA
DNF
126.
PLEBANI Davide
BIA
DNF
127.
TAGLIETTI Stefano
BIA
DNF
131.
BALDACCINI Davide
CPK
DNF
133.
MASOTTO Giulio
CPK
DNF
135.
RIGATTI Tommaso
CPK
DNF
136.
TIBERI Antonio
CPK
DNF
141.
DI FELICE Francesco
SAT
DNF
143.
MARINOZZI Alessandro
SAT
DNF
144.
CIUCCARELLI Riccardo
SAT
DNF
145.
SALVIETTI Niccoló
SAT
DNF
146.
DI SANTE Antonio
SAT
DNF
147.
SOWINSKI Artur
SAT
DNF
151.
BARONCINI Filippo
BTM
DNF
152.
RACCANI Simone
BTM
DNF
153.
GRENDENE Marco
BTM
DNF
154.
ORLANDI Massimo
BTM
DNF
155.
PARISINI Nicolo
BTM
DNF
157.
STOCEK Matus
BTM
DNF
161.
BURCHIO Federico
IWD
DNF
162.
COLOMBO Raul
IWD
DNF
163.
PUCCIONI Dario
IWD
DNF
164.
ROTONDI Matteo
IWD
DNF
165.
SANTORO Antonio
IWD
DNF
167.
ZANDRI Francesco
IWD
DNF
171.
DIMA Emil
GTV
DNF
172.
GAIDO Matteo
GTV
DNF
173.
JITARU Ciprian
GTV
DNF
174.
FILUTAS Viktor
GTV
DNF
175.
ONESTI Emanuele
GTV
DNF
176.
SINZA Raul-Antonio
GTV
DNF
181.
HISHINUMA Yukinori
AMO
DNF
182.
MEUCCI Andrea
AMO
DNF
183.
PELCERS Kristaps
AMO
DNF
184.
PETELIN Charly
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika