Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie
2020
(2.1)
(Tour de Slovaquie)
Slovakia / 16 Iraila - 19 Iraila
Edition: 64 (673.1 Km)
Winner:
STEIMLE Jannik
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jannik Steimle
GER
Tweets by @tourofslovakia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CERNY Josef
2021
SAGAN Peter
2020
STEIMLE Jannik
2019
LAMPAERT Yves
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
TRATNIK Jan
2016
FINETTO Mauro
2015
VIGANO Davide
2014
POLIVODA Oleksandr
2013
VAKOC Petr
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Zilina
-
Banska Bystrica
17 Iraila
/ 206.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:01:41
DENZ Nico
Laisterketako Liderra
:
07:40:07
STEIMLE Jannik
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DENZ Nico
SUN
05:01:41
2.
STEIMLE Jannik
DQT
05:01:41
3.
DRUCKER Jean Pierre
BOH
05:01:41
4.
RÄIM Mihkel
ISN
05:01:42
5.
ARCHBOLD Shane
DQT
05:01:42
6.
MORIN Emmanuel
COF
05:01:42
7.
BIERMANS Jenthe
ISN
05:01:42
8.
KUZNETSOV Vyacheslav
GAZ
05:01:42
9.
PLANET Charles
TNN
05:01:42
10.
TOUPALIK Adam
ELK
05:01:42
11.
BAIS Davide
CTF
05:01:42
12.
VAN DER POEL David
AFC
05:01:42
13.
LIETAER Eliot
WVA
05:01:42
14.
SUTER Joel
WVA
05:01:42
15.
HERRADA LOPEZ José
COF
05:01:42
16.
GAMPER Patrick
BOH
05:01:42
17.
ROBEET Ludovic
WVA
05:01:42
18.
TULETT Ben
AFC
05:01:42
19.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
COF
05:01:42
20.
HANSEN Jesper
COF
05:01:42
7
Erretiratzeak
57.
ROVDER Pavol
DKB
DNF
67.
MICHALICKA Stefan
NSVK
DNF
142.
OMRZEL Aljaz
ADR
DNS
153.
MILAN Jonathan
CTF
DNF
162.
BANASZEK Alan
MSP
DNF
164.
BERNAS Pawel
MSP
DNF
165.
KACZMAREK Jakub
MSP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika