Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
CRO Race
2019
(2.1)
(Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku)
Croatia / 1 Urria - 6 Urria
Edition: 5 (1022.0 Km)
Winner:
YATES Adam
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2022
2021
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOHORIC Matej
2021
WILLIAMS Stephen
2019
YATES Adam
2018
SIUTSOU Kanstantsin
2017
NIBALI Vincenzo
2016
KVASINA Matija
2015
PATERSKI Maciej
2007
ROGINA Radoslav
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Rabac
-
Platak
5 Urria
/ 142.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:40:01
YATES Adam
Laisterketako Liderra
:
17:34:46
YATES Adam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
YATES Adam
MTS
03:40:01
2.
VILLELLA Davide
AST
03:40:11
3.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
CPT
03:40:11
4.
ROLLAND Pierre
VCB
03:40:11
5.
NOVAK Domen
TBM
03:40:12
6.
EARLE Nathan
ICA
03:40:18
7.
ZEITS Andrey
AST
03:40:23
8.
GUERIN Alexis
DMP
03:40:50
9.
COVILI Luca
BRD
03:40:54
10.
BADILATTI Matteo
ICA
03:41:11
11.
RIVERA SERRANO Kevin
ANS
03:41:15
12.
BOOKWALTER Brent
MTS
03:41:32
13.
BAX Sjoerd
MET
03:41:35
14.
ZOIDL Riccardo
CPT
03:41:38
15.
ROGINA Radoslav
ADR
03:41:40
16.
CHEVALIER Maxime
VCB
03:42:05
17.
PAUWELS Serge
CPT
03:42:34
18.
PRONSKIY Vadim
AST
03:42:38
19.
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres
ILU
03:42:44
20.
MORENO BAZAN Javier
DMP
03:42:44
7
Erretiratzeak
22.
BEWLEY Sam
MTS
DNS
27.
PEÁK Barnabas
MTS
DNF
62.
GROSU Eduard Michael
DMP
DNF
106.
RABITSCH Stephan
RSW
DNS
161.
EICHINGER Daniel
HAC
DNS
171.
JÄGELER Robert
PUS
DNF
176.
ASCHENBRENNER Michel
PUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika