Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chakri Sirindhorn's Cup Tour of Thailand
2021
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Abendua - 6 Abendua
(983.5 Km)
Winner:
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jamnaljamts Sainbayar
MGL
Tweets by @tour_2018
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Phatthalung
-
Trang
3 Abendua
/ 136.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:24:26
SIRIONNACHAI Sarawut
Laisterketako Liderra
:
11:47:23
SIRIONNACHAI Sarawut
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIRIONNACHAI Sarawut
TCC
03:24:26
2.
MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin
TSG
00:00:00
3.
SAINBAYAR Jamnaljamts
TSG
00:00:00
4.
PARK Keon Woo
LXC
00:00:00
5.
FELIPE Marcelo
7RP
00:00:00
6.
PARK Sang Hong
LXC
00:00:00
7.
MENDOZA Aidan James
G4G
00:00:00
8.
GRANIGAN Noah
WGC
00:00:00
9.
BONDOC Rench Michael
7RP
00:00:00
10.
MISBAH Muhsin Al Redha
TSC
00:00:00
11.
VAN ENGELEN Adne
BAI
00:00:00
12.
NOHALES NIETO Edgar
SNC
00:00:00
13.
BOONRATANATHANAKORN Turakit
TCC
00:00:00
14.
MOHD SHUKRI Muhammad Shaiful Adlan
TSC
00:00:00
15.
GROSPE Ismail
G4G
00:00:00
16.
LUCERO Jericho Jay
G4G
00:00:06
17.
ABD RASIM Muhammad Saari Amri
TSC
00:00:22
18.
LAKASEK Irwandie
TSG
00:00:22
19.
ZAKARIA Akmal Hakim
TSC
00:00:22
20.
PRAHESTA Angga Dwi Wahyu
RJC
00:00:22
3
Erretiratzeak
43.
CLEMENTS Matthew
KPT
OTL
75.
WAN ZULKIFLI Wan Mohamad Ali
SNC
DNF
121.
ENKHTAIVAN Bolor-Erdene
NMGL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika