Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Joe Martin Stage Race 2018 (2.2)
(Joe Martin Stage Race p/b Nature Valley)
United States  /  12 April - 15 April

(421.2 Km)
Winner: COMPANIONI Ruben

2017    

Klassementwinnaars




Laatste Winnaars







12 April / 182.30 kilometer
Etappewinnaar:04:11:45 COMPANIONI Ruben
Klassementleider:04:11:35 COMPANIONI Ruben

Omschrijving
Uitslag

Klassement
Etappeuitslag
1. COMPANIONI Ruben CUB HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 04:11:45
2. RHIM Brendan USA HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:00:34
3. MAWDITT Lionel AUS 00:00:44
4. LYONS Angus AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:00:46
5. NADON Marc-Antoine CAN H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:00:51
6. FRAYRE MOCTEZUMA Eder MEX ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:00:56
7. LEWIS Joseph AUS HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:01:03
8. JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:01:03
9. CARMAN Ben AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:01:03
10. GRANIGAN Noah USA CCB FOUNDATION - SICLERI 00:01:03
11. MONTERROSO Dorian Javier GUA GUATEMALA 00:01:06
12. CLARKE Jonathan AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:01:06
13. COWAN Alexander CAN SILBER PRO CYCLING 00:01:06
14. CHEYNE Jordan CAN ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:01:17
15. MUDGWAY Luke NZL H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:01:23
16. RODAS OCHOA Manuel Oseas GUA GUATEMALA 00:01:23
17. MURTAGH Conor AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:01:26
18. SANCHEZ VERGARA Brayan Stiven COL HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:01:26
19. HAIDET Lance USA AEVOLO 00:01:26
20. CALDWELL Dillon USA 303 PROJECT 00:01:26
21. MCGILL Scott USA 00:01:26
22. SALTZMAN Jason USA AEVOLO 00:01:31
23. VARABEI Anton CAN 00:01:31
24. ZIMMER Matthew USA 00:01:31
25. SIMPSON George USA ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:01:34
26. COOPER Will USA 00:01:34
27. AJPACAJA TAX Alfredo Esteban GUA GUATEMALA 00:01:37
28. SCALA JR. Hugo USA 00:01:37
29. RUPNIK Jure SLO H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:01:40
30. LEAR Samuel USA 00:01:40
31. SCHMUTTE Ben USA 00:01:43
32. SAVRE Timothy USA 00:01:49
33. SANDOVAL ULLOA Jonathan MEX CCB FOUNDATION - SICLERI 00:01:52
34. BAUSBACHER Evan USA 00:02:01
35. WINN Christopher AUS 303 PROJECT 00:02:03
36. DAVIS Corey USA CYCLUS SPORTS 00:02:07
37. TORRES Alder GUA GUATEMALA 00:02:16
38. LIVINGSTONE Peter AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:02:19
39. RODRIGUEZ VICTORIA Jose Alfredo MEX ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:02:21
40. HOEHN Alex USA AEVOLO 00:02:44
41. GLACE Preston USA 00:02:48
42. PRIOR Justin USA 00:02:48
43. SCHUNK Conor USA CCB FOUNDATION - SICLERI 00:02:58
44. STEPHENSON Denzel USA AEVOLO 00:03:03
45. SALLEE Connor USA CYCLUS SPORTS 00:03:09
46. STEPHENS Austin USA 303 PROJECT 00:03:14
47. CONLY Lukas CAN 00:03:14
48. RÍOS Brayan GUA GUATEMALA 00:03:19
49. OLDHAM Jarret USA 00:03:28
50. MURPHY Evan USA 00:03:32
51. GERVAIS Laurent CAN AEVOLO 00:03:45
52. SIMMS Noah CAN 00:03:52
53. WEAVER Rolly USA 00:04:03
54. MARCOTTE Eric USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:04:30
55. IRVINE Declan AUS 00:04:36
56. ARNOPOL Richard USA 00:05:30
57. CRUZ Pablo César HON 00:06:10
58. Gearren II Michael USA CYCLUS SPORTS 00:06:11
59. GOMES Austin USA 00:06:11
60. GIRKINS Kevin USA ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:06:13
61. BURGER Sean USA 00:06:36
62. KYZER Parker USA CYCLUS SPORTS 00:06:40
63. DONOHOE Alistair AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:06:47
64. ACEVEDO CALLE Janier Alexis COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:06:52
65. HAEDO Lucas Sebastian ARG UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:06:56
66. MAGEE Jake AUS 00:07:03
67. PALAMEREK Ethan CAN 00:07:15
68. NORRIS Lachlan AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 00:07:20
69. VANDALE Danick CAN SILBER PRO CYCLING 00:07:20
70. AOAKE Caleb NZL 00:07:20
71. SCHMITT Morgan USA HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:07:26
72. O'BRIEN Conor CAN H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:07:26
73. RINDISBACHER Vivien CAN H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:07:26
74. PICCOLI James CAN ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:07:31
75. PENNO Kurt CAN 00:07:34
76. KNAPP Ryan USA 00:07:40
77. SROKA Robert USA 00:08:28
78. GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve COL HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:09:26
79. KOONTZ Grant USA HOLOWESKO | CITADEL P/B ARAPAHOE RESOURCES 00:09:26
80. DAVID Winston USA CYCLUS SPORTS 00:09:26
81. DOWNING Spencer USA 00:09:26
82. STITES Tyler USA AEVOLO 00:09:30
83. MCKEY Nicholas USA AEVOLO 00:09:43
84. ROTHE Stefan USA 00:10:07
85. HILL Eric USA 00:10:34
86. BEHRINGER Oliver SUI 00:10:51
87. DAUGE Lucas FRA 00:10:51
88. VALADE Jayson FRA H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:11:51
89. CARLSON Zachary USA 00:11:53
90. REYNOLDS Aden AUS MOBIUS BRIDGELANE 00:12:49
91. CLOUSE Evan USA 00:12:49
92. PADILLA MIRANDA Julio GUA GUATEMALA 00:12:49
93. ELLWOOD Grant USA 303 PROJECT 00:13:15
94. SAMUEL Travis CAN SILBER PRO CYCLING 00:13:15
95. SILVERBERG Jake USA 303 PROJECT 00:13:46
96. SAIDOV Ulugbek UZB 00:14:01
97. GLEASON Will USA 00:14:23
98. RAMIREZ Dennis USA 00:14:40
99. MEAD-VAN CORT Jonah USA CCB FOUNDATION - SICLERI 00:15:10
100. GORAL Wyatt USA CCB FOUNDATION - SICLERI 00:15:17
101. RANDALL Ricky USA CYCLUS SPORTS 00:16:18
102. KIEFFER Samuel USA 00:16:35
103. HARTIG Evan USA 00:16:45
104. LOCKWOOD Cory USA 00:16:45
105. SWANSON Kyle USA 00:16:50
106. CARTIER Alexis CAN H&R BLOCK PRO CYCLING TEAM 00:16:53
107. ROBINSON Reece AUS 00:16:56
108. COTE Pier Andre CAN 00:17:03
109. MASBOURIAN Nicolas CAN SILBER PRO CYCLING 00:17:03
110. HOLLOWAY Daniel USA 00:20:53
111. BASSETTI Samuel USA ELEVATE - KHS PRO CYCLING 00:21:23
112. SOUCY Marc-Antoine CAN SILBER PRO CYCLING 00:22:06
113. BRADFORD Brad CAN 00:28:33











--- advertentie ---