Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop van het Houtland Lichtervelde 2017 (1.1)
Belgium  /  20 September

(195.3 Km)
Winner: DEVRIENDT Tom

   
1945

Winners of the Race


Last Winners







20 September / 195.30 kilometer
Stagewinner:04:15:42 DEVRIENDT Tom

Description
Result
Stage results
1. DEVRIENDT Tom WGG 04:15:42
2. WYNANTS Maarten TLJ 00:00:00
3. VAN GOETHEM Brian RNL 00:00:00
4. GREIPEL André LTS 00:00:08
5. WALSCHEID Max SUN 00:00:08
6. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:00:08
7. GEUENS Alexander CRV 00:00:08
8. STALLAERT Joeri CIB 00:00:08
9. MANNAERTS Jelle TIS 00:00:08
10. DUPONT Timothy VWA 00:00:08
11. GROENDAHL JANSEN Amund TLJ 00:00:08
12. VERMEULEN Emiel RLM 00:00:08
13. JANS Roy WVA 00:00:08
14. SALOMEIN Jarl SVB 00:00:08
15. DUQUENNOY Jimmy WVA 00:00:08
16. STENUIT Robin WGG 00:00:08
17. LOOIJ André RNL 00:00:08
18. DE KLEIJN Arvid BBD 00:00:08
19. DRUYTS Gerry CRV 00:00:08
20. DEHAES Kenny WGG 00:00:08
21. COENEN Dennis CIB 00:00:08
22. VERMELTFOORT Coen RNL 00:00:08
23. FARAZIJN Maxime SVB 00:00:08
24. ISTA Kevin WVA 00:00:08
25. NAESEN Lawrence WVA 00:00:08
26. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:08
27. STOCKMAN Abram TIS 00:00:08
28. DOETS Marco BBD 00:00:08
29. VAN HOECKE Gijs TLJ 00:00:08
30. HAMELINK Jasper MET 00:00:08
31. STEVENS Timothy CRV 00:00:08
32. TEUNISSEN Mike SUN 00:00:08
33. DE VYLDER Lindsay SVB 00:00:08
34. RICKAERT Jonas SVB 00:00:08
35. VAN DE KERKHOVE Brent CRV 00:00:08
36. DE WITTE Mathias CIB 00:00:08
37. ROOSEN Timo TLJ 00:00:08
38. NOPPE Christophe SVB 00:00:08
39. STIJNS Wayne CCD 00:00:08
40. LUKKEDAL Oivind TCO 00:00:08
41. AALRUST Hĺkon Lunder TCO 00:00:08
42. PONS Gaetan LPC 00:00:08
43. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:08
44. RÓZSA Balázs CCD 00:00:08
45. KRUOPIS Aidis VWA 00:00:08
46. MCNALLY Mark WGG 00:00:08
47. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:08
48. DE WINTER Ludwig WVA 00:00:08
49. MANDRYSCH John LPC 00:00:08
50. VEREECKEN Nicolas RLM 00:00:08
51. ABRAHAMSEN Jonas UXT 00:00:08
52. THILL Tom CCD 00:00:08
53. DE BACKER Bert SUN 00:00:08
54. VAN DEN BERG Lars MET 00:00:08
55. FOTI Carmelo LPC 00:00:08
56. BLIKRA Haavard TCO 00:00:08
57. STOCKMAN Michiel TIS 00:00:08
58. CALLEEUW Joeri RLM 00:00:08
59. REGUERO CORRAL Gabriel CCD 00:00:08
60. FLOTTEN Audun Brekke UXT 00:00:08
61. REKITA Szymon LPC 00:00:08
62. VAN EMPEL Etienne RNL 00:00:15
63. SINKELDAM Ramon SUN 00:00:16
64. TIMMERMANS Justin BBD 00:00:16
65. KRUL Stef MET 00:00:16
66. DEVOLDER Stijn VWA 00:00:19
67. DE BIE Sean LTS 00:00:19
68. TRAEEN Torstein UXT 00:00:22
69. DE ROOZE Niels TIS 00:00:22
70. RUIJGH Rob TIS 00:00:22
71. VEUCHELEN Frederik WGG 00:00:22
72. PREMONT Christophe VWA 00:00:22
73. KULSETH Kristian UXT 00:00:22
74. VAN EMDEN Jos TLJ 00:00:22
75. WAGNER Robert TLJ 00:00:22
76. JANSSEN Adriaan TLJ 00:00:22
77. VAN GOMPEL Matthias LTS 00:00:22
78. VERSCHUERE Seppe CIB 00:00:22
79. GMELICH MEIJLING Jarno MET 00:00:26
80. VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 00:00:26
81. KREDER Wesley WGG 00:00:26
82. SPENGLER Lukas WVA 00:00:26
83. LIVYNS Arjen VWA 00:00:26
84. RUYTERS Brecht CIB 00:00:26
85. JOLY Thomas RLM 00:00:26
86. DE GENDT Aimé SVB 00:00:26
87. DE VRIES Berden RNL 00:00:26
88. CURVERS Roy SUN 00:00:30
89. TEUGELS Lennert VWA 00:00:38
90. ARMEE Sander LTS 00:00:40
91. PLANCKAERT Edward SVB 00:00:40
92. STASSEN Julien WVA 00:00:40
93. VERGAERDE Otto VWA 00:00:40
94. BOUWMANS Dylan MET 00:00:40
95. DE LANGE Thijs MET 00:00:40
96. JANSSENS Jimmy CIB 00:00:40
97. COBBAERT Robby CIB 00:00:40
98. VANTOMME Maxime WVA 00:00:47
99. BOOM Lars TLJ 00:01:06
100. VANSPEYBROUCK Pieter WGG 00:01:06
101. MEIJERS Jeroen RNL 00:01:06
102. DE GREEF Robbert BBD 00:01:06
103. SAUGSTAD Lars UXT 00:02:45
104. DE BONDT Dries VWA 00:03:17
105. KRISTIANSEN Sondre UXT 00:03:17
106. TIMMER Albert SUN 00:03:17

29 Abandoned
2. DE CLERCQ Bart LTS DNF
7. VANENDERT Jelle LTS DNF
21. BAUHAUS Phil SUN DNF
27. WAEYTENS Zico SUN DNF
81. CELI Abe BBD DNF
85. OTTEMA Rick BBD DNF
87. KOREVAAR Merijn BBD DNF
95. MAES Alexander CIB DNF
101. BROCKHOFF Jan LPC DNF
103. DIETEREN Jan LPC DNF
105. VANDEN BAK Laurent LPC DNF
108. WIRTGEN Luc LPC DNF
115. VAN DER HORST Dennis MET DNF
116. VAN BAKEL Robbie MET DNF
122. VAN DINGENEN Jordi CRV DNF
134. KOWALSKI Dylan RLM DNF
138. SEYNAEVE Lander RLM DNS
141. ANECA Ciske TIS DNF
142. VERWAEST Kevin TIS DNF
147. VANDEWALLE Matthias TIS DNF
152. AUSTEVOLL Ole Andre TCO DNF
154. HAGEN Krister TCO DNF
155. TUNSET Anton TCO DNF
156. REGE Even TCO DNF
161. CATANIA Claudio CCD DNF
163. DONDERS Jelle CCD DNF
166. RAYMACKERS Cedric CCD DNF
168. CENTRONE Ivan CCD DNF
176. RUDLAND Hans Kristian UXT DNF







--- advertisement ---