Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Santos Tour Down Under 2018 (2.UWT)
(Tour Down Under)
Australia  /  16 Urtarrila - 21 Urtarrila

Edition: 20 (809.3 Km)
Winner: IMPEY Daryl

2017    


Bideoak (6)
Laisterketako irabazleak




Azken irabazleak







16 Urtarrila / 145.00 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 14:21
Etapa irabazlea:03:50:21 GREIPEL André
Laisterketako Liderra:03:50:11 GREIPEL André

Azalpenak
Emaitza

Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
1. GREIPEL André LTS 03:50:21
2. EWAN Caleb MTS 00:00:00
3. SAGAN Peter BOH 00:00:00
4. VIVIANI Elia QST 00:00:00
5. CONSONNI Simone UAD 00:00:00
6. BAUHAUS Phil SUN 00:00:00
7. HAAS Nathan TKA 00:00:00
8. MONTAGUTI Matteo ALM 00:00:00
9. NAVARDAUSKAS Ramunas TBM 00:00:00
10. MINALI Riccardo AST 00:00:00
11. BEVIN Patrick BMC 00:00:00
12. BATTAGLIN Enrico TLJ 00:00:00
13. IMPEY Daryl MTS 00:00:00
14. LAWLESS Christopher SKY 00:00:00
15. PEDERSEN Mads TFS 00:00:00
16. WELSFORD Sam 00:00:00
17. MCCARTHY Jay BOH 00:00:00
18. SELIG Rüdiger BOH 00:00:00
19. BEPPU Fumiyuki TFS 00:00:00
20. DUCHESNE Antoine GFC 00:00:00
21. PETERS Nans ALM 00:00:00
22. BENNETT George TLJ 00:00:00
23. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:00:00
24. RENSHAW Mark DDD 00:00:00
25. VON HOFF Steele 00:00:00
26. OOMEN Sam SUN 00:00:00
27. PREIDLER Georg GFC 00:00:00
28. ROUX Anthony GFC 00:00:00
29. CHEREL Mickaël ALM 00:00:00
30. WYNANTS Maarten TLJ 00:00:00
31. FERNANDEZ ANDUJAR Rubén MOV 00:00:00
32. ULISSI Diego UAD 00:00:00
33. WÜRTZ SCHMIDT Mads TKA 00:00:00
34. SABATINI Fabio QST 00:00:00
35. MORABITO Steve GFC 00:00:00
36. DENZ Nico ALM 00:00:00
37. HAMILTON Chris SUN 00:00:00
38. OWEN Logan EFD 00:00:00
39. FARIA DA COSTA Rui Alberto UAD 00:00:00
40. BERNAL GOMEZ Egan Arley SKY 00:00:00
41. ZAKHAROV Artyom AST 00:00:00
42. SIEBERG Marcel LTS 00:00:00
43. RESTREPO VALENCIA Jhonatan TKA 00:00:00
44. CLARKE Simon EFD 00:00:00
45. IZAGUIRRE INSAUSTI Ion TBM 00:00:00
46. DOCKER Mitchell EFD 00:00:00
47. EDMONDSON Alexander MTS 00:00:00
48. DE VREESE Laurens AST 00:00:00
49. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 00:00:00
50. SLAGTER Tom Jelte DDD 00:00:00
51. LATOUR Pierre ALM 00:00:00
52. MARCATO Marco UAD 00:00:00
53. OLIVIER Daan TLJ 00:00:00
54. WYSS Danilo BMC 00:00:00
55. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:00
56. CANTY Brendan EFD 00:00:00
57. BOHLI Tom BMC 00:00:00
58. EARLE Nathan 00:00:00
59. PORTE Richie BMC 00:00:00
60. BOARO Manuele TBM 00:00:00
61. MORI Manuele UAD 00:00:00
62. EG Niklas TFS 00:00:00
63. MACHADO Tiago TKA 00:00:00
64. VANDENBERGH Stijn ALM 00:00:00
65. GERRANS Simon BMC 00:00:00
66. GUERREIRO Ruben TFS 00:00:00
67. BAK Lars Ytting LTS 00:00:00
68. ARASHIRO Yukiya TBM 00:00:00
69. AGNOLI Valerio TBM 00:00:00
70. DAVIES Scott DDD 00:00:00
71. LADAGNOUS Matthieu GFC 00:00:00
72. POZZOVIVO Domenico TBM 00:00:00
73. DEVENYNS Dries QST 00:00:00
74. MORKOV Michael QST 00:00:00
75. BICO MATOS Nuno Miguel Alves MOV 00:00:00
76. SOLER GIMENEZ Marc MOV 00:00:00
77. HANSEN Adam LTS 00:00:00
78. DLAMINI Nicholas DDD 00:00:00
79. GONCALVES Jose TKA 00:00:00
80. MORTON Lachlan David DDD 00:00:00
81. O'CONNOR Ben Alexander DDD 00:00:00
82. IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka TBM 00:00:00
83. FERRARI Roberto UAD 00:00:00
84. MAS NICOLAU Enric QST 00:00:00
85. VALGREN ANDERSEN Michael AST 00:00:00
86. DIDIER Laurent TFS 00:00:00
87. KOCHETKOV Pavel TKA 00:00:00
88. GASTAUER Ben ALM 00:00:00
89. DENNIS Rohan BMC 00:00:00
90. LAMMERTINK Maurits TKA 00:00:00
91. CLARKE William EFD 00:00:00
92. CASTRILLO Jaime MOV 00:00:00
93. DE KORT Koen TFS 00:00:00
94. OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes MOV 00:00:00
95. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:00:00
96. SCULLY Thomas EFD 00:00:00
97. GESINK Robert TLJ 00:00:00
98. MORENO FERNANDEZ Daniel EFD 00:00:00
99. PUCCIO Salvatore SKY 00:00:00
100. PORTER Alexander 00:00:00
101. MEYER Cameron MTS 00:00:00
102. DEMPSTER Zakkari 00:00:00
103. DOULL Owain SKY 00:00:00
104. ROE Timothy 00:00:00
105. DE GENDT Thomas LTS 00:00:00
106. BONO Matteo UAD 00:00:00
107. BOWDEN Scott 00:00:00
108. GATTO Oscar AST 00:00:00
109. SCOTSON Miles BMC 00:00:00
110. DIBBEN Jonathan SKY 00:00:00
111. KORSAETH Truls Engen AST 00:00:00
112. CAPECCHI Eros QST 00:00:00
113. KENNAUGH Peter BOH 00:00:00
114. VENTER Jacobus DDD 00:00:00
115. LEEZER Tom TLJ 00:00:00
116. TEUNISSEN Mike SUN 00:00:16
117. HOWSON Damien MTS 00:00:18
118. HAYMAN Mathew MTS 00:00:18
119. CIMOLAI Davide GFC 00:00:24
120. WISNIOWSKI Lukasz SKY 00:00:24
121. OSS Daniel BOH 00:00:24
122. HAGA Chad SUN 00:00:26
123. ARNDT Nikias SUN 00:00:28
124. FRAME Alex TFS 00:00:28
125. BAUER Jack MTS 00:00:55
126. SENECHAL Florian QST 00:00:55
127. STORER Michael SUN 00:01:48
128. BODNAR Maciej BOH 00:01:57
129. WAGNER Robert TLJ 00:02:13
130. BENNETT Sam BOH 00:03:36
131. HOELGAARD Daniel GFC 00:00:00








--- iragarpena ---