Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Route d'Occitanie 2018 (2.1)
(Route du Sud)
France  /  14 Ekaina - 17 Ekaina

Edition: 42 (732.1 Km)
Winner: VALVERDE BELMONTE Alejandro

2017    


Laisterketako irabazleak




Azken irabazleak







17 Ekaina / 192.70 kilometer
Etapa irabazlea:04:37:19 ROUX Anthony
Laisterketako Liderra:18:25:34 VALVERDE BELMONTE Alejandro

Azalpenak
Emaitza

Sailkapena
Etapako emaitzak
1. ROUX Anthony GFC 04:37:19
2. VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 00:00:00
3. SISKEVICIUS Evaldas DMP 00:00:00
4. GIDICH Yevgeniy AST 00:00:00
5. LEDANOIS Kevin FST 00:00:00
6. VENTURINI Clément ALM 00:00:00
7. HIGUITA GARCIA Sergio Andres MZN 00:00:00
8. CHAVANEL Sylvain TDE 00:00:00
9. SCHULTZ Nicholas CJR 00:00:00
10. LE CUNFF Kévin AUB 00:00:00
11. OFFREDO Yoann WGG 00:00:00
12. MADRAZO Ángel DMP 00:00:00
13. VILELA Ricardo MZN 00:00:00
14. MOLINA CANET Antonio CJR 00:00:00
15. NAVARRO GARCIA Daniel COF 00:00:00
16. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:00:00
17. DOUBEY Fabien WGG 00:00:00
18. MADOUAS Valentin GFC 00:00:00
19. PREIDLER Georg GFC 00:00:00
20. MATE MARDONES Luis Angel COF 00:00:00
21. CHERNETSKY Sergey AST 00:00:00
22. VUILLERMOZ Alexis ALM 00:00:00
23. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 00:00:00
24. BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS 00:00:00
25. FERNANDEZ ANDUJAR Rubén MOV 00:00:00
26. MAISON Jérémy FST 00:00:00
27. ELISSONDE Kenny SKY 00:00:00
28. REICHENBACH Sébastien GFC 00:00:00
29. DUPONT Hubert ALM 00:00:00
30. FEILLU Brice FST 00:00:00
31. COMBAUD Romain DMP 00:00:00
32. FINETTO Mauro DMP 00:00:00
33. SEPULVEDA Eduardo MOV 00:00:00
34. JOLY Thomas RLM 00:00:00
35. PEDRERO LOPEZ Antonio MOV 00:00:00
36. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 00:00:07
37. JAUREGUI Quentin ALM 00:00:15
38. LUNKE Sindre Skjøstad FST 00:00:55
39. LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 00:00:55
40. SUAZA ARANGO Bernardo MZN 00:01:21
41. TXOPERENA MATXIKOTE Beñat EUS 00:01:22
42. MORENO BAZAN Javier DMP 00:01:22
43. PEREZ Anthony COF 00:01:22
44. LE BON Johan VCC 00:02:12
45. DEIGNAN Philip SKY 00:02:26
46. RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar EUS 00:02:38
47. LEVEAU Jérémy DMP 00:02:38
48. KOZHATAYEV Bakhtiyar AST 00:03:10
49. RODRÍGUEZ MARTIN Cristian CJR 00:03:39
50. COQUARD Bryan VCC 00:03:59
51. BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUS 00:07:52
52. COSNEFROY Benoit ALM 00:08:47
53. BASSO Leonardo SKY 00:14:10
54. LE TURNIER Mathias COF 00:14:57
55. COUSIN Jerome TDE 00:17:54
56. SILVA Joaquim CJR 00:19:07
57. REZA Kévin VCC 00:19:07
58. GENE Yohann TDE 00:19:07
59. THOMINET Camille AUB 00:19:07
60. MAURELET Flavien AUB 00:19:07
61. GARCIA SOSA Jhojan Orlando MZN 00:19:07
62. KIPKEMBOI Salim BAI 00:19:07
63. MOSER Moreno AST 00:19:07
64. BOUHANNI Nacer COF 00:19:17
65. LAWLESS Christopher SKY 00:19:17
66. MAINARD Jérôme RLM 00:19:17
67. BICO MATOS Nuno Miguel Alves MOV 00:19:17
68. KANGANGI Suleiman BAI 00:19:17
69. AMADORI Julien NCA 00:19:19
70. KIPROTICH LANGAT Geoffrey BAI 00:19:19
71. BONNAMOUR Franck FST 00:19:19
72. DERNIES Tom RLM 00:19:19
73. DUARTE AREVALO Fabio Andres MZN 00:19:19
74. ABRAHAM BRHANE Meron BAI 00:19:19
75. GAUDIN Damien TDE 00:19:19
76. ANTONINI Simone WGG 00:19:19
77. SEIGLE Romain GFC 00:19:19
78. SAMITIER SAMITIER Sergio EUS 00:19:19
79. GOUAULT Pierre RLM 00:19:19
80. BAGOT Yohan VCC 00:19:19
81. BIZHIGITOV Zhandos AST 00:19:19
82. PETIT Adrien TDE 00:19:19
83. AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo MZN 00:19:19
84. STALNOV Nikita AST 00:19:19

12 Erretiratzeak
12. DIBBEN Jonathan SKY DNF
17. LOPEZ GARCIA David SKY DNF
34. ZABALA Josu CJR DNF
77. ROSSETTO Stéphane COF DNF
85. ROY Jérémy GFC DNF
96. PICHOT Alexandre TDE DNF
121. ANTOMARCHI Julien RLM DNF
123. IDJOUADIENNE Pierre RLM DNF
125. TRONET Steven RLM DNF
131. BALDO Nicolas AUB DNF
153. CORBEL Erwann VCC DNF
166. COGNET Stéphane NCA DNF









--- iragarpena ---