Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Aanmelden   
Argenta Classic WE 2022 (1.1)
(2 Districtenpijl - Ekeren-Deurne WE)
Belgium  /  10 Juli

Edition: 1 (138.2 Km)
Winner: PIKULIK Daria

   


Klassementwinnaars


Laatste Winnaars





Klassementen > Algemeen Klassement
Subklassementen
1. PIKULIK Daria APW 03:22:43
2. TRUYEN Marthe PLP 00:00:00
3. BEX Nathalie CCT 00:00:00
4. VAN EYNDE Fien IBC 00:00:04
5. VAN ROOIJEN Sofie PHV 00:00:28
6. VAN HAAFTEN Kirstie PHV 00:00:28
7. PRUISSCHER Arianna SRC 00:00:28
8. BRAAM Danique CCT 00:00:28
9. VAN LOY Ellen 00:00:28
10. RYSZ Kaja APW 00:00:28
11. VAN DER VOORT Jennifer ERES 00:00:28
12. KOLESAVA Anastasiya SRC 00:00:28
13. ROBERTS Jessica HPU 00:00:28
14. VAN ROOIJEN Eline NXG 00:00:28
15. MARTIN-WALLACE Alexandra EISN 00:00:28
16. DOCX Mieke LSL 00:00:28
17. MEISTROK Susanne 00:00:28
18. WILKOS Katarzyna APW 00:00:28
19. BURI Fabienne ASC 00:00:28
20. MELIS Femke 00:00:28
21. WADSWORTH Maddie AWO 00:00:28
22. GRIT Ilse 00:00:28
23. BASTIAENSSEN Fauve 00:00:28
24. PLOSAJ Nikola APW 00:00:28
25. BRZEZNA Monika APW 00:00:28
26. TORTOLINA Gaia 00:00:28
27. KAY Anna PLP 00:00:28
28. HENDRICKX Julie CCT 00:00:28
29. FITYUS Lucie 00:00:28
30. VANPACHTENBEKE Margot 00:00:28
31. NORBERT-RIBEROLLE Marion PLP 00:00:28
32. DOMMANSCHET Sharon EISN 00:00:28
33. VAN ALPHEN Aniek PLP 00:00:28
34. PIKULIK Wiktoria APW 00:00:28
35. JANSE VAN RENSBURG Frances SRC 00:00:28
36. SWINKELS Sylvie HPU 00:00:28
37. GRÍNDAHL Antonia IBC 00:00:28
38. JANSEN Noa CCT 00:00:28
39. MCDERMOTT Ellen EKER 00:00:28
40. BLEI Silke ERES 00:00:28
41. FULLER Haylee IBC 00:00:28
42. DANFORD Georgia ASC 00:00:28
43. BOOGAARD Emma HPU 00:00:28
44. COMMISSARIS Caren CCT 00:00:28
45. VAN GOETHEM Femke EKER 00:00:28
46. DE KEERSMAEKER Audrey 00:00:28
47. VAN DE GUCHTE Quinty EKER 00:00:28
48. VAN DEN NOUWELAND Bente ERES 00:00:28
49. MANGAN Fiona IBC 00:00:28
50. WASMUS Nienke 00:00:28
51. BAKKER Minke CCT 00:00:28
52. ALLIONE Marine SRC 00:00:28
53. DE LANGHE Luca EKER 00:00:28
54. VAN BAKEL Sophie EHOZ 00:00:28
55. MASURE Fien NXG 00:00:28
56. HENDRIKS Dieke 00:00:28
57. VAN DEN BORN Eva ECBE 00:00:28
58. HOOG ANTINK Dorien 00:00:28
59. WHITEHOUSE Georgia IBC 00:00:28
60. BENT Olivia AWO 00:00:28
61. LAGENDIJK Marise ERES 00:00:28
62. SCHOKKAERT Febe ESBD 00:00:28
63. VAN DIJKE Demi EISN 00:00:28
64. NOOIJEN Lieke PHV 00:00:28
65. BROUWERS Julie 00:00:28
66. COUZENS Millie PLP 00:00:28
67. HAERS Carolien EBWB 00:00:28
68. BROUCKAERT Sophie 00:00:28
69. VANDECASTEELE Marie 00:00:28
70. VAINIONP── Laura ESBD 00:00:28
71. KANGAS Minna-Maria EBWB 00:00:28
72. SCAVONE Dina ESBD 00:00:28
73. VERSCHELDEN Nathalie ESBD 00:00:28
74. LENSECLAES Ditte IBC 00:00:28
75. HOLMSGAARD Trine 00:00:28
76. DRUYTS Kelly CCT 00:00:28
77. MEAKIN Emily AWO 00:00:28
78. GEOGHEGAN Michelle EISN 00:00:28
79. SELS Loes 00:00:28
80. RICHARDS Darcie ASC 00:00:28
81. ZWAENEPOEL Tessa 00:00:28
82. VAN HOOSTE Malou EHOZ 00:00:28
83. HERMANS Anke EHOZ 00:00:28
84. BRANDT Eefje LSL 00:00:28
85. VAN LOMMEL Yenthe ECBE 00:00:28
86. VERHOEVEN Suzanne 00:00:28
87. ARENS Maureen NXG 00:00:28
88. BOS Leonie PHV 00:00:28
89. D'HONT Silke EISN 00:00:28
90. AERNOUTS Amber NXG 00:00:43
91. SCHOENENBERGER Chloe SRC 00:00:57
92. VAN DER WOLF Rosalie PHV 00:01:21
93. KNAEPS Kim ECBE 00:05:27
94. FOUW╔ Chantal EHOZ 00:05:27
95. NUIJENS Patricia EHOZ 00:05:32
96. DHONT Kiona 00:05:32
97. VAN LAEKEN Lauryne EBWB 00:08:02







--- advertentie ---