Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Races

1 MEERSMAN Gianni 22:17:11
2 LOBATO DEL VALLE Juan Jose +30
3 DILLIER Silvan +33
4 VAN ASBROECK Tom +33
5 WAEYTENS Zico +34
1 WEENING Pieter 04:41:18
2 BAUGNIES Jérôme +6
3 MAIKIN Roman +6
4 CANOLA Marco +6
5 YATES Adam +6
1 Gaetan BILLE 03:33:52
2 Olivier PARDINI +29
3 Janis DAKTERIS +29
4 Bertjan LINDEMAN +29
5 Daniel MCLAY +29
1 Erik BASKA 02:51:15
2 Aljaz HOCEVAR +0
3 Jan TRATNIK +0
4 Vitaliy BUTS +0
5 Mamyr STASH +0
1 VOS Marianne 02:00:41
2 WILD Kirsten +0
3 KIRCHMANN Leah +0
4 BRENNAUER Lisa +0
5 OLDS - EVANS Shelley +0
1 YATES Adam 04:38:57
2 FORMOLO Davide +2
3 BONGIORNO Francesco Manuel +7
4 BAUGNIES Jérôme +16
5 PARRINELLO Antonio Casimir +16
1 Mamyr STASH 02:52:57
2 Vitaliy BUTS +0
3 Filip EIDSHEIM +0
4 Matej MUGERLI +0
5 Morten OLLEGAARD +0
1 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka 04:22:22
2 SANCHEZ GIL Luis Leon +0
3 HERRADA LOPEZ José +3
4 ANTON HERNANDEZ Igor +6
5 QUINTANA ROJAS Dayer Uberney +24
1 Erik BASKA 02:28:45
2 Martin OTONICAR +0
3 Florian BISSINGER +0
4 Jan TRATNIK +0
5 Filip EIDSHEIM +0
1 STEVENS Evelyn 16:28:21
2 ARMITSTEAD Elisabeth +42
3 BRENNAUER Lisa +1:31
4 MAJERUS Christine +4:15
5 TROTMAN Reta +4:40
1 LONGO BORGHINI Elisa 09:44:19
2 CORDON Audrey +8
3 SCHWEIZER Doris +1:14
4 BIANNIC Aude +2:07
5 PADER Lucie +3:15
1 SUAZA Bernardo 13:43:51
2 EIKING Odd Christian +33
3 SENNI Manuel +46
4 RAVASI Edward +1:15
5 SKJOESTAD LUNKE Sindre +1:41
1 MORTENSEN Martin 12:50:11
2 BALDO Nicolas +30
3 KOVAC Maros +1:03
4 VAN GINNEKEN Sjoerd +3:08
5 LAMMERTINK Maurits +3:10
1 Ruben GUERREIRO 15:02:35
2 Joaquim SILVA +6
3 Óscar GONZÁLEZ +34
4 Aleksey RYBALKIN +39
5 Hugo VAZ +1:03
1 ROGINA Radoslav 12:58:26
2 REBELLIN Davide +1:01
3 ROGLIC Primoz +1:07
4 SAMOILAU Branislau +2:09
5 BUSATO Matteo +2:12
1 JOHANSSON Emma 04:49:23
2 D'HOORE Jolien +2
3 GILLOW Shara +22
4 PIETERS Amy +23
5 GUARNIER Megan +29
1 DAVIDENOK Ilya 51:39:58
2 KONONENKO Mykhailo +42
3 VAUBOURZEIX Thomas +43
4 POLIVODA Oleksandr +1:07
5 PADOUR Frantisek +1:49
1 VOS Marianne 25:12:07
2 FERRAND PREVOT Pauline +15
3 VAN DER BREGGEN Anna +1:32
4 ABBOTT Mara +1:54
5 LONGO BORGHINI Elisa +2:06
1 SALINAS Jonathan 33:48:55
2 GALVIZ GARCIA Carlos Johan +6
3 NAVA CARVAJAR John +24
4 CAMARGO Jonathan +1:06
5 MURILLO Juan +1:12
1 KENNAUGH Peter 29:45:40
2 MORENO BAZAN Javier +1:03
3 CARUSO Damiano +1:42
4 KONRAD Patrick +2:50
5 ZOIDL Riccardo +2:52
 
Stages

5e etappe van Malmédy naar Ans
Afstand:
180.60 km.
Winnaar:04:33:00   MEERSMAN Gianni
Leider:22:17:11   MEERSMAN Gianni

1 MEERSMAN Gianni 04:33:00
2 LAMPAERT Yves +0
3 STUYVEN Jasper +0
4 MONDORY Lloyd +0
5 LAPORTE Christophe +0
3e etappe van Kozienice naar Kozienice
Afstand:
162.00 km.
Winnaar:03:56:47   RASMUSSEN Alex
Leider:06:34:02   MARYCZ Jaroslaw

1 RASMUSSEN Alex 03:56:47
2 LATON Eryk +0
3 KOMAR Mateusz +0
4 BRUSSELMAN Twan +0
5 BASKA Erik +0
1e etappe van Colmar naar Sélestat
Afstand:
159.60 km.
Winnaar:03:33:31   TARRIDE Gregoire
Leider:03:33:14   TARRIDE Gregoire

1 TARRIDE Gregoire 03:33:31
2 POKIDOV Maxim +2
3 MALDONADO Anthony +34
4 VAN DER POEL Mathieu +34
5 BUDDING Martijn +34
0e etappe van Fafe naar Fafe
Afstand:
6.80 km.
Winnaar:00:08:56   DE LA PARTE GONZALEZ Victor
Leider:00:08:56   DE LA PARTE GONZALEZ Victor

1 DE LA PARTE GONZALEZ Victor 00:08:56
2 CESAR VELOSO Gustavo +4
3 SANCHEZ GIL Luis Leon +10
4 SHILOV Sergey +14
5 LEMOS PINTO Edgar Miguel +15
4e etappe van Herve naar Waremme
Afstand:
174.90 km.
Winnaar:04:38:41   VAN ASBROECK Tom
Leider:17:44:21   MEERSMAN Gianni

1 VAN ASBROECK Tom 04:38:41
2 MEERSMAN Gianni +0
3 KUZNETSOV Vyacheslav +0
4 DILLIER Silvan +0
5 VAN DER LIJKE Nick +0
1e etappe van Nowy Dwór Mazowiecki naar Nowy Dwór Mazowiecki
Afstand:
18.00 km.
Winnaar:00:20:01   CCC POLSAT POLKOWICE
Leider:00:20:01   KIENDYS Tomasz
x
2e etappe van Nowy Dwór Mazowiecki naar Nowy Dwór Mazowiecki
Afstand:
106.00 km.
Winnaar:02:17:16   RESKE Tim
Leider:02:37:17   MARYCZ Jaroslaw

1 RESKE Tim 02:17:16
2 LAMMERTINK Maurits +0
3 EIDSHEIM Filip +0
4 LATON Eryk +0
5 BRUSSELMAN Twan +0
3e etappe van Somme-Leuze naar Neufchâteau
Afstand:
174.10 km.
Winnaar:04:35:20   LOBATO DEL VALLE Juan Jose
Leider:13:05:49   MEERSMAN Gianni

1 LOBATO DEL VALLE Juan Jose 04:35:20
2 MEERSMAN Gianni +0
3 DILLIER Silvan +0
4 ROUX Anthony +0
5 LAPORTE Christophe +0
21e etappe van Évry naar Paris
Afstand:
137.50 km.Starttijd: 15:45 uur
Winnaar:03:20:50   KITTEL Marcel
Leider:89:59:06   NIBALI Vincenzo

1 KITTEL Marcel 03:20:50
2 KRISTOFF Alexander +0
3 NAVARDAUSKAS Ramunas +0
4 GREIPEL André +0
5 RENSHAW Mark +0
2e etappe van Peronnes-lez-Antoing naar Perwez
Afstand:
193.10 km.
Winnaar:04:51:35   NIZZOLO Giacomo
Leider:08:30:38   MEERSMAN Gianni

1 NIZZOLO Giacomo 04:51:35
2 MEERSMAN Gianni +0
3 DILLIER Silvan +0
4 HUTAROVICH Yauheni +0
5 DEBUSSCHERE Jens +0
20e etappe van Bergerac naar Périgueux
Afstand:
54.00 km.Starttijd: 10:51 uur
Winnaar:01:06:21   MARTIN Tony
Leider:86:37:52   NIBALI Vincenzo

1 MARTIN Tony 01:06:21
2 DUMOULIN Tom +1:39
3 BARTA Jan +1:47
4 NIBALI Vincenzo +1:58
5 KONIG Leopold +2:02
1e etappe van Frasnes-lez-Anvaing naar Tournai
Afstand:
147.90 km.
Winnaar:03:39:18   DEBUSSCHERE Jens
Leider:03:39:08   DEBUSSCHERE Jens

1 DEBUSSCHERE Jens 03:39:18
2 MEERSMAN Gianni +0
3 LOBATO DEL VALLE Juan Jose +0
4 NIZZOLO Giacomo +0
5 KUMP Marko +0
19e etappe van Maubourguet Pays du Val d’Adour naar Bergerac
Afstand:
208.50 km.Starttijd: 12:25 uur
Winnaar:04:43:41   NAVARDAUSKAS Ramunas
Leider:85:29:33   NIBALI Vincenzo

1 NAVARDAUSKAS Ramunas 04:43:41
2 DEGENKOLB John +7
3 KRISTOFF Alexander +7
4 RENSHAW Mark +7
5 BENNATI Daniele +7
18e etappe van Pau naar Hautacam
Afstand:
145.50 km.Starttijd: 13:15 uur
Winnaar:04:04:17   NIBALI Vincenzo
Leider:80:45:45   NIBALI Vincenzo

1 NIBALI Vincenzo 04:04:17
2 PINOT Thibaut +1:10
3 MAJKA Rafal +1:12
4 PERAUD Jean Christophe +1:15
5 VAN GARDEREN Tejay +1:15
17e etappe van Saint-Gaudens naar Saint-Lary-Soulan Pla d’Adet
Afstand:
124.50 km.Starttijd: 13:45 uur
Winnaar:03:35:23   MAJKA Rafal
Leider:76:41:28   NIBALI Vincenzo

1 MAJKA Rafal 03:35:23
2 VISCONTI Giovanni +29
3 NIBALI Vincenzo +46
4 PERAUD Jean Christophe +46
5 DE MARCHI Alessandro +49
 



--- advertisement ---