Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Races

1
BICHLMANN Daniel Team KIBAG-OBOR-CKT 40 27:12:54
2
KHAFI Oussama Morocco 30 0:27
3
1
ABREU Jorge Vzla Pais Futuro Fina Arroz 40 22:51:12
2
TORRES Carlos Alberto Universitario de Trujillo Transp. 30 0:24
3
1
BENNETT Stefan Team Pro Immo Nicolas Roux 40 28:41:37
2
MORA Luis Guillermo U.Velocipedique M-Galante 30 2:39
3
1 HERREGODTS Rune 04:22:07
2 PASQUALON Andrea +13
3 GROENEWEGEN Dylan +13
4 VERMELTFOORT Coen +13
5 MARIT Arne +13
1 WIEBES Lorena 04:07:34
2 CECCHINI Elena +0
3 GASPARRINI Eleonora Camilla +0
4 CHABBEY Elise +0
5 MACKAIJ Floortje +0
1 VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal 03:21:05
2 KOOL Charlotte +27
3 GASPARRINI Eleonora Camilla +27
4 HOSKING Chloe +27
5 JACKSON Alison +27
1 DEWULF Stan 04:11:03
2 MADOUAS Valentin +36
3 BURGAUDEAU Mathieu +36
4 PICHON Laurent +36
5 TRAEEN Torstein +36
1 KÜNG Stefan 00:51:47
2 MADSEN Martin Toft +36
3 DE MARCHI Alessandro +1:16
4 GATE Aaron +1:22
5 EVENEPOEL Remco +1:22
1 DEVANNE Antoine 00:39:07
2 HUYS Branko +1:00
3 KNOLLE Jon +1:33
4 PALENI Enzo +1:59
5 DAY Thomas +2:04
1 BATTISTELLA Samuele 05:01:49
2 HIRSCHI Marc +6
3 RESTREPO VALENCIA Jhonatan +6
4 LUTSENKO Alexey +6
5 ROCHAS Rémy +10
1 REUSSER Marlen 00:33:36
2 KIESENHOFER Anna +0
3 KRÖGER Mieke +0
4 BORRAS Marion +0
5 ROZLAPA Dana +0
1 MARIT Arne 03:51:40
2 COQUARD Bryan +0
3 VIVIANI Elia +0
4 TESSON Jason +0
5 GODON Dorian +0
1 CONSONNI Chiara 02:46:44
2 KOOL Charlotte +0
3 ZANARDI Silvia +0
4 KOPECKY Lotte +0
5 GASPARRINI Eleonora Camilla +0
1 BERTIZZOLO Sofia 03:01:21
2 FORTIN Valentine +9
3 CONSONNI Chiara +9
4 BUJAK Eugenia +9
5 BUYSMAN Nina +9
1 MEURISSE Xandro 03:54:11
2 TRENTIN Matteo +0
3 DAINESE Alberto +0
4 CONSONNI Simone +0
5 COVI Alessandro +0
1 LUTSENKO Alexey 04:19:44
2 TRENTIN Matteo +0
3 COVI Alessandro +12
4 VELASCO Simone +12
5 ALBANESE Vincenzo +12
1 1 -
KUBIŠ LukᚠSlovakia 40 17:34:33
2 2 -
SLOOTJES Jordi Global Cycling Team 30 ,,
3 3 -
1
ERIKSSON Lucas Riwal Cycling Team 40 16:00:06
2
HEINSCHKE Leon Development Team DSM 30 0:11
3
1 DEMARE Arnaud 04:33:07
2 BONNAMOUR Franck +0
3 STUYVEN Jasper +0
4 DEWULF Stan +3
5 VAN POPPEL Danny +40
 
Stages

10e etappe van Kombissiri naar Ouagadougou
Afstand:
129.50 km.
Winnaar:02:47:50   BASSON Gustav
Leider:27:12:54   BICHLMANN Daniel
x
1
BASSON Gustav ProTouch 7 2:47:50
2
CISSÉ Isiaka Ivory Coast 3 ,,
3
8e etappe van La Guaira naar La Guaira
Afstand:
105.00 km.
Winnaar:02:20:57   NIEVES Xavier
Leider:22:51:12   ABREU Jorge
x
1
NIEVES Xavier Pegaso La Guaira 7 2:20:57
2
SANDOVAL Edwin Alexander Strong Cycling del Valle 3 ,,
3
9e etappe van Manga naar Ziniaré
Afstand:
124.60 km.
Winnaar:02:37:38   TELLA Artuce Jodèle
Leider:24:24:53   BICHLMANN Daniel
x
1
TELLA Arthuce Jodele Cameroon 7 2:37:38
2
MUGISHA Samuel ProTouch 3 ,,
3
7e etappe van Valencia naar Valencia
Afstand:
140.00 km.
Winnaar:03:18:30   GOMEZ Luis
Leider:20:29:40   ABREU Jorge
x
1
GÓMEZ Luis Team Carabobo 3:18:30
2
ABREU Jorge Vzla Pais Futuro Fina Arroz 0:04
3
8e etappe van Koubri naar
Afstand:
122.60 km.
Winnaar:02:34:48   VOGT Mario
Leider:21:46:18   BICHLMANN Daniel
x
1
VOGT Mario Team Embrace The World 7 2:34:48
2
KELLER Hermann Team Embrace The World 3 0:15
3
6e etappe van San Felipe naar Cagua
Afstand:
170.00 km.
Winnaar:03:14:10   SANABRIA Cesar
Leider:17:11:03   GARCIA TOLEDO José Wladimir
x
1
SANABRIA Cesar Vzla Pais Futuro Fina Arroz 7 3:14:10
2
NIEVES Xavier Pegaso La Guaira 3 ,,
3
7e etappe van Koupéla naar Zorgho
Afstand:
33.00 km.
Winnaar:00:37:38   Morocco
Leider:13:56:33   ELKOURAJI Mohcine
x
1 Morocco 37:38
2 Team KIBAG-OBOR-CKT 37:58
3 Algeria 37:59
4 Basso Team Flanders 38:00
5 Global Cycling Team 38:51
5e etappe van Araure naar Araure
Afstand:
120.00 km.
Winnaar:02:29:39   QUEVEDO Xavier
Leider:13:56:33   GOMEZ Luis
x
1
QUEVEDO Xavier Antonio Vzla Pais Futuro Fina Arroz 7 2:29:39
2
MOLINA Davirson Revivir Team Produgar Caracas 3 ,,
3
6e etappe van Nagréongo naar Tenkodogo
Afstand:
153.30 km.
Winnaar:03:13:33   HAMZA Yacine
Leider:18:33:24   HAMZA Yacine
x
1
HAMZA Yacine Algeria 7 3:13:33
2
NIKIEMA Bachirou Burkina Faso 3 ,,
3
4e etappe van Chivacoa naar Chivacoa
Afstand:
134.00 km.
Winnaar:02:29:01   GOMEZ Luis
Leider:11:26:41   GOMEZ Luis
x
1
GÓMEZ Luis Team Carabobo 7 2:29:01
2
UBETO Miguel Armando Fina Arroz MU Training 3 ,,
3
5e etappe van Ouahigouya naar Kaya
Afstand:
100.50 km.
Winnaar:02:02:58   BICHLMANN Daniel
Leider:15:19:54   WOUTERS Rutger
x
1
BICHLMANN Daniel Team KIBAG-OBOR-CKT 7 2:02:58
2
MAATOUGUI Nasser Eddine Morocco 3 ,,
3
3e etappe van Yare naar Valencia
Afstand:
170.00 km.
Winnaar:04:08:37   UBETO APONTE Miguel
Leider:08:57:53   GOMEZ Luis
x
1
UBETO Miguel Armando Fina Arroz MU Training 7 4:08:37
2
SANABRIA Cesar Vzla Pais Futuro Fina Arroz 3 ,,
3
4e etappe van Laye naar Ouahigouya
Afstand:
156.00 km.
Winnaar:03:28:44   CISSE Issiaka
Leider:13:16:41   WOUTERS Rutger
x
1
CISSÉ Isiaka Ivory Coast 7 3:28:44
2
DIALLO Yaya Mali 3 0:08
3
2e etappe van Charallave naar Charallave
Afstand:
130.00 km.
Winnaar:02:14:14   SANABRIA Cesar
Leider:04:49:16   GOMEZ Luis
x
1
SANABRIA Cesar Vzla Pais Futuro Fina Arroz 7 2:14:14
2
MEDINA Romer Owlbike La Guaira 3 0:01
3
9e etappe van Baie-Mahault naar Baie-Mahault
Afstand:
142.00 km.
Winnaar:03:05:12   MENANT Theo
Leider:28:41:37   BENNETT Stefan
x
1
MENANT Théo Vendée U 7 3:05:12
2
LAUK Karl Patrick Team Pro Immo Nicolas Roux 3 ,,
3
 





--- advertisement ---