Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop van het Houtland Lichtervelde 2017 (1.1)
Belgium  /  20 September

(195.3 Km)
Winner: DEVRIENDT Tom

   
2018

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. DEVRIENDT Tom WGG 04:15:42
2. WYNANTS Maarten TLJ 00:00:00
3. VAN GOETHEM Brian RNL 00:00:00
4. GREIPEL André LTS 00:00:08
5. WALSCHEID Max SUN 00:00:08
6. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:00:08
7. GEUENS Alexander CRV 00:00:08
8. STALLAERT Joeri CIB 00:00:08
9. MANNAERTS Jelle TIS 00:00:08
10. DUPONT Timothy VWA 00:00:08
11. GROENDAHL JANSEN Amund TLJ 00:00:08
12. VERMEULEN Emiel RLM 00:00:08
13. JANS Roy WVA 00:00:08
14. SALOMEIN Jarl SVB 00:00:08
15. DUQUENNOY Jimmy WVA 00:00:08
16. STENUIT Robin WGG 00:00:08
17. LOOIJ André RNL 00:00:08
18. DE KLEIJN Arvid BBD 00:00:08
19. DRUYTS Gerry CRV 00:00:08
20. DEHAES Kenny WGG 00:00:08
21. COENEN Dennis CIB 00:00:08
22. VERMELTFOORT Coen RNL 00:00:08
23. FARAZIJN Maxime SVB 00:00:08
24. ISTA Kevin WVA 00:00:08
25. NAESEN Lawrence WVA 00:00:08
26. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:08
27. STOCKMAN Abram TIS 00:00:08
28. DOETS Marco BBD 00:00:08
29. VAN HOECKE Gijs TLJ 00:00:08
30. HAMELINK Jasper MET 00:00:08
31. STEVENS Timothy CRV 00:00:08
32. TEUNISSEN Mike SUN 00:00:08
33. DE VYLDER Lindsay SVB 00:00:08
34. RICKAERT Jonas SVB 00:00:08
35. VAN DE KERKHOVE Brent CRV 00:00:08
36. DE WITTE Mathias CIB 00:00:08
37. ROOSEN Timo TLJ 00:00:08
38. NOPPE Christophe SVB 00:00:08
39. STIJNS Wayne CCD 00:00:08
40. LUKKEDAL Oivind TCO 00:00:08
41. AALRUST Hĺkon Lunder TCO 00:00:08
42. PONS Gaetan LPC 00:00:08
43. RESELL Erik Nordsaeter UXT 00:00:08
44. RÓZSA Balázs CCD 00:00:08
45. KRUOPIS Aidis VWA 00:00:08
46. MCNALLY Mark WGG 00:00:08
47. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:08
48. DE WINTER Ludwig WVA 00:00:08
49. MANDRYSCH John LPC 00:00:08
50. VEREECKEN Nicolas RLM 00:00:08
51. ABRAHAMSEN Jonas UXT 00:00:08
52. THILL Tom CCD 00:00:08
53. DE BACKER Bert SUN 00:00:08
54. VAN DEN BERG Lars MET 00:00:08
55. FOTI Carmelo LPC 00:00:08
56. BLIKRA Haavard TCO 00:00:08
57. STOCKMAN Michiel TIS 00:00:08
58. CALLEEUW Joeri RLM 00:00:08
59. REGUERO CORRAL Gabriel CCD 00:00:08
60. FLOTTEN Audun Brekke UXT 00:00:08
61. REKITA Szymon LPC 00:00:08
62. VAN EMPEL Etienne RNL 00:00:15
63. SINKELDAM Ramon SUN 00:00:16
64. TIMMERMANS Justin BBD 00:00:16
65. KRUL Stef MET 00:00:16
66. DEVOLDER Stijn VWA 00:00:19
67. DE BIE Sean LTS 00:00:19
68. TRAEEN Torstein UXT 00:00:22
69. DE ROOZE Niels TIS 00:00:22
70. RUIJGH Rob TIS 00:00:22
71. VEUCHELEN Frederik WGG 00:00:22
72. PREMONT Christophe VWA 00:00:22
73. KULSETH Kristian UXT 00:00:22
74. VAN EMDEN Jos TLJ 00:00:22
75. WAGNER Robert TLJ 00:00:22
76. JANSSEN Adriaan TLJ 00:00:22
77. VAN GOMPEL Matthias LTS 00:00:22
78. VERSCHUERE Seppe CIB 00:00:22
79. GMELICH MEIJLING Jarno MET 00:00:26
80. VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 00:00:26
81. KREDER Wesley WGG 00:00:26
82. SPENGLER Lukas WVA 00:00:26
83. LIVYNS Arjen VWA 00:00:26
84. RUYTERS Brecht CIB 00:00:26
85. JOLY Thomas RLM 00:00:26
86. DE GENDT Aimé SVB 00:00:26
87. DE VRIES Berden RNL 00:00:26
88. CURVERS Roy SUN 00:00:30
89. TEUGELS Lennert VWA 00:00:38
90. ARMEE Sander LTS 00:00:40
91. PLANCKAERT Edward SVB 00:00:40
92. STASSEN Julien WVA 00:00:40
93. VERGAERDE Otto VWA 00:00:40
94. BOUWMANS Dylan MET 00:00:40
95. DE LANGE Thijs MET 00:00:40
96. JANSSENS Jimmy CIB 00:00:40
97. COBBAERT Robby CIB 00:00:40
98. VANTOMME Maxime WVA 00:00:47
99. BOOM Lars TLJ 00:01:06
100. VANSPEYBROUCK Pieter WGG 00:01:06
101. MEIJERS Jeroen RNL 00:01:06
102. DE GREEF Robbert BBD 00:01:06
103. SAUGSTAD Lars UXT 00:02:45
104. DE BONDT Dries VWA 00:03:17
105. KRISTIANSEN Sondre UXT 00:03:17
106. TIMMER Albert SUN 00:03:17








--- advertisement ---