Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Trofeo Matteotti 2017 (1.1)
Italy  /  16 July

Edition: 70 (188.5 Km)
Winner: SHILOV Sergey

2016    


Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. SHILOV Sergey LOK 04:47:17
2. BELLETTI Manuel WIL 00:00:00
3. CANOLA Marco NIP 00:00:00
4. TOTĎ Paolo NMG 00:00:00
5. PALINI Andrea AND 00:00:00
6. TOFFALI Nicola CYC 00:00:00
7. PARRINELLO Antonio Casimir GME 00:00:00
8. GAFFURINI Nicola NMG 00:00:00
9. VELASCO Simone BAR 00:00:00
10. STRAKHOV Dmitrii LOK 00:00:00
11. GAVAZZI Francesco AND 00:00:00
12. BROGI Adriano GME 00:00:00
13. CATTANEO Mattia AND 00:00:00
14. VENDRAME Andrea AND 00:00:00
15. DE NEGRI Pier Paolo NIP 00:00:00
16. MILANI Gianluca NITA 00:00:00
17. ROVNY Ivan GAZ 00:00:00
18. TIZZA Marco GME 00:00:00
19. RADICE Raffaele NITA 00:00:00
20. BRUTT Pavel GAZ 00:00:00
21. SANTAROMITA Ivan NIP 00:00:00
22. VDOVIN Alexander LOK 00:00:00
23. FIRSANOV Serguei GAZ 00:00:00
24. ALBANESE Vincenzo BAR 00:00:00
25. BONGIORNO Francesco Manuel NMG 00:00:00
26. WACKERMANN Luca BAR 00:00:00
27. TOMMASSINI Fabio AZT 00:00:00
28. BISOLTI Alessandro NIP 00:00:00
29. CICCONE Giulio BAR 00:00:00
30. CANUTI Federico AZT 00:00:00
31. GAZZARA Michele NMG 00:00:10
32. BERNARDINETTI Marco AMO 00:00:26
33. ROMANO Francesco NITA 00:00:26
34. STASH Mamyr LOK 00:01:07
35. BURCHIO Federico NITA 00:01:07
36. ELORZA PAGALDAI Mikel AMO 00:01:07
37. PACIONI Luca AND 00:01:07
38. GODOY Yonder WIL 00:01:07
39. ZARDINI Edoardo BAR 00:01:07
40. VDOVIN Sergey LOK 00:01:07
41. DE MARCHI Mattia HAC 00:01:07
42. SOKOLOV Dmitry LOK 00:01:07
43. GARAVAGLIA Giacomo NITA 00:01:07
44. TIRALONGO Paolo NITA 00:01:07
45. BUSATO Matteo WIL 00:01:27
46. LONARDI Giovanni NITA 00:02:04
47. MIRALLES RIGO Josep AMO 00:02:04
48. FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo WIL 00:02:04
49. ROTONDI Matteo GME 00:02:04
50. BOSMAN Patrick HAC 00:02:04
51. PACCHIARDO Davide GME 00:02:04
52. MAGER Christian HAC 00:02:04
53. CECCHIN Alberto WIL 00:02:04
54. FRAPPORTI Marco AND 00:03:01
55. SALVIETTI Niccol˛ NMG 00:03:01
56. RAFFAELE Angelo AZT 00:03:01
57. TONELLI Alessandro BAR 00:03:01
58. TURRIN Alex WIL 00:03:01
59. PAULUS Dennis HAC 00:03:01
60. CARLINI Ettore AZT 00:03:01
61. BALLERINI Davide AND 00:05:09
62. BONUSI Raffaello AND 00:05:09
63. HUGGER Jan CYC 00:05:09
64. KOISHI Yuma NIP 00:05:09






--- advertisement ---