Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Puchar Uzdrowisk Karpackich 2019 (1.2)
Poland  /  18 August

(140.2 Km)
Winner: MANDRYSCH John

2018    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. MANDRYSCH John GER P & S METALLTECHNIK 03:29:53
2. TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ´3:30:21
3. KISKONEN Siim EST ´3:31:01
4. SCHORMAIR Fabian GER P & S METALLTECHNIK ´3:31:01
5. NOLDE Tobias GER P & S METALLTECHNIK ´3:31:01
6. RÖBER Dominik GER P & S METALLTECHNIK ´3:31:01
7. DETKO Artur POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:31:29
8. ASCHENBRENNER Michel GER P & S METALLTECHNIK ´3:33:12
9. PODLASKI Michal POL WIBATECH MERX ´3:33:12
10. PEKALA Piotr POL POLAND ´3:33:12
11. RUGOVAC Denis CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV ´3:33:12
12. MANAKOV Viktor RUS ´3:34:09
13. SHUMOV Nikolai BLR MINSK CYCLING CLUB ´3:34:09
14. JÄGELER Robert GER P & S METALLTECHNIK ´3:34:09
15. MURIAS Jakub POL ´3:34:09
16. BÁRTA Tomáš CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV ´3:34:09
17. BOCKELMANN Luca GER LKT TEAM BRANDENBURG ´3:34:09
18. PAJUR Markus EST ´3:34:09
19. PAJEK Luka SLO SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH ´3:34:09
20. POKORNÝ Jiří CZE ´3:34:09
21. YILMAZ Yunus TUR TURKEY ´3:34:09
22. LICHNOVSKÝ Luděk CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV ´3:34:09
23. LEHKÝ Roman CZE ´3:34:09
24. ZAREBSKI Marcin POL ´3:34:09
25. PRANGEL Kristo EST ´3:34:09
26. BUDZINSKI Marcin POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:34:09
27. KUS Adam POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:34:09
28. STÖHR Jan CZE AC SPARTA PRAHA ´3:34:09
29. MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ´3:34:09
30. HONSA František CZE AC SPARTA PRAHA ´3:34:09
31. LAJCHA Juraj SVK ´3:34:09
32. KOHOUT Martin CZE ´3:34:09
33. MÁLIK Róbert SVK ´3:34:09
34. KOSTANSKI Mateusz POL POLAND ´3:34:09
35. PAKALSKI Henrik GER ´3:34:09
36. RUDYS Paul GER LKT TEAM BRANDENBURG ´3:34:09
37. KISTOWSKI Kacper POL WIBATECH MERX ´3:34:09
38. JATCZAK Artur POL ´3:34:09
39. PIASKOWY Emanuel POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:34:09
40. GIERACKI Patryk POL ´3:34:09
41. UMHALLER Thomas AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH ´3:34:09
42. LUKASIK Krzysztof POL ´3:34:09
43. BENZ-KUCH Max GER ´3:34:09
44. STÖHR Pavel CZE AC SPARTA PRAHA ´3:34:09
45. BUDZINSKI Tomasz POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:34:09
46. HONKISZ Adrian POL ´3:34:09
47. SUKHOV Maxim RUS ´3:34:09
48. STARK Immanuel GER P & S METALLTECHNIK ´3:34:09
49. SAZANOV Andrei RUS ´3:34:09
50. BRZOZKA Adrian POL ´3:34:09
51. KOCH Christian Maximilian GER LKT TEAM BRANDENBURG ´3:35:13
52. KOSTECKI Patryk POL HUROM BDC DEVELOPMENT ´3:35:13
53. BALKAN Serkan TUR TURKEY ´3:35:13
54. VAHTRA Norman EST ´3:35:41
55. ZAMROZNIAK Jakub POL ´3:35:41
56. NIEBORAS Mateusz POL ´3:35:41
57. HALEJAK Wojciech POL ´3:35:41
58. HAMMERSCHMID Raphael AUT SPORT.LAND. NIEDERÖSTERREICH SELLE SMP - ST. RICH ´3:35:41
59. KLABOUCH Petr CZE ´3:35:41
60. HEBÍK Martin CZE ´3:35:41
61. KUKLEWICZ Karol POL ´3:35:41
62. JAKOUBEK Tomáš CZE ´3:38:30







--- advertisement ---