Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden RR 2019 (1.WWT)
(Open de Suède Vargarda)
Sweden  /  18 August

(145.3 Km)
Winner: BASTIANELLI Marta

2018    



Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BASTIANELLI Marta TVC 03:37:43
2. VOS Marianne CCC 03:37:43
3. WIEBES Lorena PHV 03:37:43
4. HOSKING Chloe ALE 03:37:43
5. PIETERS Amy DLT 03:37:44
6. CAVALLI Marta VAL 03:37:45
7. CONFALONIERI Maria Giulia VAL 03:37:46
8. WINDER Ruth TRE 03:37:46
9. BORGLI Stine Andersen FDJ 03:37:46
10. KIRCHMANN Leah SUN 03:37:46
11. FOURNIER Roxane MOV 03:37:46
12. ROY Sarah MTS 03:37:46
13. MACKAIJ Floortje SUN 03:37:47
14. BUJAK Eugenia BTC 03:37:47
15. BRENNAUER Lisa WNT 03:37:47
16. BARNES Hannah CSR 03:37:47
17. HEINE Vita NNOR 03:37:48
18. KLEIN Lisa CSR 03:37:48
19. CONSONNI Chiara VAL 03:37:49
20. CHURSINA Anastasia BTC 03:37:49
21. SWINKELS Karlijn ALE 03:37:49
22. BIANNIC Aude MOV 03:37:49
23. KOSTER Anouska Helena TVC 03:37:50
24. LABOUS Juliette SUN 03:37:50
25. VOLLERING Demi PHV 03:37:50
26. KASPER Romy ALE 03:37:51
27. GILLOW Shara FDJ 03:37:51
28. DIDERIKSEN Amalie DLT 03:37:51
29. MARKUS Riejanne CCC 03:37:51
30. VAN DIJK Ellen TRE 03:37:51
31. DEMEY Valerie CCC 03:37:52
32. BROWN Grace MTS 03:37:52
33. WILLIAMS Georgia MTS 03:37:52
34. AMIALIUSIK Alena CSR 03:37:53
35. GARCIA Margarita Victoria MOV 03:37:53
36. KOPPENBURG Clara WNT 03:37:53
37. CANUEL Karol-Ann DLT 03:38:02
38. GUARISCHI Barbara TVC 03:38:03
39. PALADIN Soraya ALE 03:38:04
40. BRAND Lucinda SUN 03:38:24
41. VAN DER BREGGEN Anna DLT 03:38:24
42. NORDÉN Lisa NSWE 03:38:25
43. PINTAR Ursa BTC 03:38:30
44. TENNIGLO Moniek MTS 03:38:30
45. BUYSMAN Nina PHV 03:38:34
46. DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth TRE 03:39:05
47. KOREVAAR Jeanne CCC 03:40:10
48. PIRRONE Elena VAL 03:40:10
49. RIVERA Coryn SUN 03:40:10
50. MARKUS Femke PHV 03:43:01
50. PENTON Sara TVC 03:43:01
52. VAN DEN BOS Jip DLT 03:43:02
53. KNETEMANN Roxane PHV 03:43:06
54. PEÑUELA Diana Carolina ALE 03:43:06
55. GUTIERREZ RUIZ Sheyla MOV 03:43:07
56. YONAMINE Eri ALE 03:46:52
57. HEDBERG Sara NSWE 03:47:45
58. LYSTAD - DYBWAD Vibeke NNOR 03:47:46
59. SKALNIAK Agnieszka CCC 03:48:25
60. LACH Marta CCC 03:48:25
61. MALSEED Shannon TIB 03:48:25
62. RAVNDAL Birgitte NNOR 03:48:25
63. GROSSETETE Maëlle FDJ 03:48:25
64. ALLEN Jessica MTS 03:48:25
65. RAAIJMAKERS Marit PHV 03:48:25
66. JACKSON Alison TIB 03:48:25
67. MAJERUS Christine DLT 03:48:25
68. BRAUßE Franziska WNT 03:48:26
69. BARNES Alice CSR 03:48:26
70. RICHIOUD Gréta FDJ 03:48:26
71. LUCAS Sharlotte TIB 03:48:26
72. GUAZZINI Vittoria VAL 03:48:26
73. VIGILIA Alessia VAL 03:48:26
74. OLSSON Sara NSWE 03:48:26
75. CORDON-RAGOT Audrey TRE 03:48:26
76. RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria MOV 03:48:27







--- advertisement ---