Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Coppa Sabatini 2020 (1.Pro)
Italy  /  17 September

Edition: 68 (210.1 Km)
Winner: SMITH Dion

2019    



Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. SMITH Dion MTS 04:58:58
2. PASQUALON Andrea CWG 04:58:58
3. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 04:58:58
4. MOSCA Jacopo NITA 04:58:58
5. WÜRTZ SCHMIDT Mads ISN 04:58:58
6. CONCI Nicola NITA 04:58:58
7. BATTAGLIN Enrico TBM 04:58:58
8. COVI Alessandro UAD 04:58:58
9. HAYTER Ethan INS 04:58:58
10. BARBERO CUESTA Carlos NTT 04:58:58
11. DEWULF Stan LTS 04:58:58
12. BATTISTELLA Samuele NTT 04:58:58
13. TIZZA Marco NITA 04:58:58
14. CHIRICO Luca ANS 04:58:58
15. GABBURO Davide ANS 04:58:58
16. CANOLA Marco GAZ 04:58:58
17. EIKING Odd Christian CWG 04:58:58
18. VISCONTI Giovanni THR 04:58:58
19. BOUHANNI Nacer ARK 04:58:58
20. HOLMES Matthew LTS 04:59:05
21. FINETTO Mauro NDP 04:59:07
22. GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel NTT 04:59:07
23. BAIS Mattia ANS 04:59:07
24. ANGULO SAMPEDRO Antonio FOR 04:59:07
25. AZURMENDI Ibai FOR 04:59:07
26. ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin CTA 04:59:07
27. ROTA Lorenzo THR 04:59:07
28. DI SANTE Antonio SAT 04:59:07
29. PICCOLI James ISN 04:59:07
30. SOTO MARTINEZ Nelson Andres CTA 04:59:07
31. CARR Simon NDP 04:59:07
32. INKELAAR Kevin TBM 04:59:07
33. ARCAS PEÑA Jorge MOV 04:59:07
34. MÄDER Gino NTT 04:59:07
35. MOSCON Gianni INS 04:59:15
36. ZANA Filippo BCF 04:59:17
37. MARTINELLI Ivan AZT 04:59:17
38. RAVANELLI Simone ANS 04:59:17
39. URBANO Carmelo CJR 04:59:17
40. PELLAUD Simon ANS 04:59:17
41. BADILATTI Matteo ISN 04:59:17
42. GOLDSTEIN Omer ISN 04:59:17
43. GIRMAY HAILU Biniam NDP 04:59:17
44. HAILEMICHAEL Mulu NDP 04:59:23
45. VELASCO Simone GAZ 04:59:23
46. ROMANO Francesco BCF 04:59:23
47. BROWN Connor NTT 04:59:23
48. TIBERI Antonio NITA 04:59:23
49. RESTREPO VALENCIA Jhonatan ANS 04:59:27
50. ZEA CONTRERAS Luis Daniel SAT 04:59:27
51. ALBASINI Michael MTS 04:59:27
52. COVILI Luca BCF 04:59:27
53. CHERNETSKY Sergey GAZ 04:59:35
54. CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander ANS 04:59:39
55. STANNARD Robert MTS 04:59:39
56. LAMMERTINK Maurits CWG 04:59:45
57. HOLLENSTEIN Reto ISN 04:59:45
58. PETILLI Simone CWG 04:59:45
59. DELAPLACE Anthony ARK 04:59:53
60. DE ROSSI Lucas NDP 04:59:53
61. HOLLMANN Juri MOV 05:00:01
62. GRMAY Tsgabu Gebremaryam MTS 05:00:08
63. MAZZUCCO Fabio BCF 05:00:17
64. ROVNY Ivan GAZ 05:00:28
65. SCOTSON Callum MTS 05:00:44
66. MARTIN SANZ Gotzon FOR 05:00:54
67. PEDRERO LOPEZ Antonio MOV 05:01:00
68. ARASHIRO Yukiya TBM 05:01:07
69. BOU Joan FOR 05:01:07
70. SCHULTZ Nicholas MTS 05:01:14
71. NESI Nicolas AZT 05:01:50
72. MARINOZZI Alessandro SAT 05:02:05
73. DÍAZ GALLEGO José Manuel NDP 05:02:05
74. SALVIETTI Niccoló SAT 05:02:05
75. RAGGIO Luca AZT 05:02:05
76. MURGANO Marco NITA 05:02:05
77. GARCIA PIERNA Carlos CJR 05:02:05
78. NOPPE Christophe ARK 05:02:18
79. VERMEERSCH Florian LTS 05:03:50
80. ROELANDTS Jurgen MOV 05:04:40
81. MORA VEDRI Sebastian MOV 05:04:40
82. MENDOZA CARDONA Omar Alberto CTA 05:04:40
83. QUIROZ AYALA Oscar Adalberto CTA 05:04:40
84. MUNOZ LANCEROS Christian Camilo UAD 05:04:40
85. ELÓSEGUI Iñigo MOV 05:04:40
86. AULAR SANABRIA Orluis CJR 05:04:40
87. SUTHERLAND Rory ISN 05:04:40
88. MCCABE Travis ISN 05:04:40
89. PIBERNIK Luka TBM 05:04:40
90. RODRIGUEZ CANO Carlos INS 05:04:40
91. CARBONI Matteo NITA 05:04:40
92. OLDANI Stefano LTS 05:04:40
93. ITURRIA SEGUROLA Mikel FOR 05:04:40
94. BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel FOR 05:04:40
95. NOVAK Domen TBM 05:04:40
96. ZARDINI Edoardo THR 05:04:40








--- advertisement ---