Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Gran Premio Ciudad de Eibar 2022 (1.1)
Spain  /  8 May

(111.1 Km)
Winner: BARIL Olivia

2021    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. BARIL Olivia VAL 02:51:08
2. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane BEX 00:00:00
3. GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria UAD 00:00:00
4. ERIC Jelena MOV 00:00:00
5. GILL Nadine SWT 00:00:01
6. PATIÑO BEDOYA Paula Andrea MOV 00:00:10
7. JASKULSKA Marta LIV 00:00:25
8. ROSEMAN-GANNON Ruby BEX 00:00:00
9. BLANCO CALBET Yurani LKF 00:00:00
10. GRINCZER Natalie SRC 00:00:27
11. KOREVAAR Jeanne LIV 00:01:02
12. GIGANTE Sarah MOV 00:01:03
13. ZIGART Urska BEX 00:00:00
14. MENESES Jessenia CTF 00:00:00
15. STANNARD Lizzie VAL 00:00:00
16. KESSLER Nina BEX 00:00:00
17. QUAGLIOTTO Nadia BPK 00:00:00
18. ABGRALL Noémie SRC 00:00:00
19. GUTIERREZ RUIZ Sheyla MOV 00:00:00
20. LAIZANE Lija EIC 00:00:00
21. AMONDARAIN GAZTAÑAGA Naia SWT 00:00:00
22. COLMENARES Yeny Lorena CTF 00:00:00
23. DUCUARA ACEVEDO Jennifer Tatiana CTF 00:00:00
24. NEUMANOVA Tereza LIV 00:00:00
25. SOTO CAMPOS Catalina Anais BDU 00:00:00
26. CARBONARI Anastasia VAL 00:00:00
27. ESTEBAN FERNANDEZ Carolina RMC 00:00:00
28. ZANETTI Linda UAD 00:00:00
29. RAMÍREZ FREGOSO Andrea MAT 00:00:00
30. BENITO PELLICER Mireia MAT 00:00:00
31. ARZUFFI Alice Maria VAL 00:00:00
32. GONZALEZ BLANCO Lucia BDU 00:00:00
33. COUTINHO Alice SWT 00:00:00
34. JENCUSOVA Nora BPK 00:00:00
35. ESPÍNOLA Agua Marina CSG 00:00:00
36. SCHWEIKART Aileen BDU 00:00:00
37. PIERGIOVANNI Federica VAL 00:00:00
38. HERRERA MARIN Estefania CTF 00:00:00
39. SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina CTF 00:00:00
40. SOUYRIS Manon SRC 00:00:00
41. GILABERT VILAPLANA Ariana LKF 00:00:00
42. BASILICO Valentina BPK 00:00:00
43. NZAYISENGA Valentine CSG 00:00:00
44. PEREZ CONEJERO Susana RMC 00:00:00
45. OSTOLAZA ZABALA Usoa LKF 00:00:00
46. RAGUSA Katia LIV 00:00:00
47. LARRARTE ARTEAGA Eukene BDU 00:00:00
48. SMULDERS Silke LIV 00:00:00
49. ORTIZ BONILLA Emma 00:00:00
50. OYARBIDE JIMENEZ Lourdes MOV 00:00:00
51. MORENO BENITEZ Sara Juliana CTF 00:00:00
52. LEBEDEVA Anastasiia EIC 00:00:00
53. VITILLO Matilde BPK 00:00:00
54. BANLLES SANTAMARIA Maria SWT 00:00:00
55. VARENYK Maryna EIC 00:00:00
56. AGUIRRE Maribel ZAF 00:00:00
57. PATUELLI Alessia UAD 00:00:00
58. TRIAS JORDAN Mireia MAT 00:00:00
59. NERLO Aurela MAT 00:00:00
60. FASOI Varvara EIC 00:00:00
61. TERUEL RIBES Alba BDU 00:00:00







--- advertisement ---