Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Urkiola Igoera - Subida Urkiola
2004
(1.3)
Spain / 8 Abuztua
Edition: 28
Winner:
PIEPOLI Leonardo
2003
2005
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Laisterketako irabazleak
Leonardo Piepoli
ITA
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1969
1968
1966
1965
1964
1962
1961
1936
1931
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
ANTON HERNANDEZ Igor
2008
ARROYO DURAN David
2007
GOMEZ MARCHANTE José Angel
2006
MAYO DIEZ Iban
2005
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2004
PIEPOLI Leonardo
2003
PIEPOLI Leonardo
2002
FRIGO Dario
2001
ODRIOZOLA MUGARZA Jon
2000
CASAGRANDE Francesco
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
PIEPOLI Leonardo
03:51:26
2.
CASAGRANDE Francesco
00:00:01
3.
GARCIA QUESADA Carlos
00:00:05
4.
SERRANO RODRIGUEZ Marcos Antonio
00:00:13
5.
ARDILA CANO Mauricio Alberto
00:00:29
6.
HERRERO LLORENTE David
00:00:34
7.
GONZALEZ RIOS Jonathan
00:00:38
8.
ETXEBARRIA ALKORTA David
00:00:42
9.
ARREITUNANDIA QUINTERO Pedro
00:00:44
10.
DUENAS NEVADO Moises
00:00:47
11.
VILA ERRANDONEA Francisco Javier
00:00:59
12.
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
00:01:09
13.
LAISEKA JAIO Roberto
00:01:10
14.
SGAMBELLURI Roberto
00:01:10
15.
LATASA LASA David
00:01:20
16.
ALBIZU LIZASO Joseba
00:01:22
17.
GIL PEREZ Koldo
00:01:32
18.
LOPEZ DE MUNAIN RUIZ DE GAUNA Alberto
00:01:36
19.
PLAZA MOLINA Ruben
00:01:40
20.
ZUBELDIA AGIRRE Joseba
00:01:41
Etapak
Sarrera
-
8 Abuztua : , 0.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika