Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Euskal Bizikleta
2008
(2.HC)
Spain / 6 Ekaina - 8 Ekaina
Edition: 18 (468.1 Km)
Winner:
CAPECCHI Eros
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Eros Capecchi
ITA
Eros Capecchi
ITA
Eros Capecchi
ITA
Edizioak
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2008
CAPECCHI Eros
2007
ZABALLA GUTIERREZ Constantino
2006
GIL PEREZ Koldo
2005
JIMENEZ SANCHEZ Eladio
2004
HERAS HERNANDEZ Roberto
2003
PECHARROMAN FABIAN José Antonio
2002
ZARRABEITIA URANGA Mikel
2001
DOMINGUEZ DOMINGUEZ Juan Carlos
2000
ZUBELDIA AGIRRE Haimar
1999
ETXEBARRIA ALKORTA David
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
CAPECCHI Eros
SDV
11:37:45
2.
ANTON HERNANDEZ Igor
EUS
00:00:07
3.
PALOMARES VILLAPLANA Adrian
GNM
00:00:11
4.
SANCHEZ PIMIENTA Julian
GNM
00:00:13
5.
ROVIRA POUS Jaume
SPI
00:00:13
6.
CARUSO Giampaolo
FLM
00:00:13
7.
GENTILI Massimiliano
ASA
00:00:13
8.
PIERFELICI Luca
ASA
00:00:13
9.
MORENO FERNANDEZ Daniel
GCE
00:00:42
10.
SIMEONI Filippo
FLM
00:00:49
11.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
GCE
00:00:52
12.
DUENAS NEVADO Moises
BAR
00:01:59
13.
REDONDO RAMOS José Antonio
ACA
00:02:04
14.
PIEDRA PEREZ Antonio
ACA
00:02:07
15.
CALVENTE GORBAS Manuel
GNM
00:02:07
16.
HERRADA LOPEZ José
GNM
00:02:27
17.
SANCHEZ GIL Luis Leon
GCE
00:02:27
18.
TERCIADO Francisco José
SPI
00:02:57
19.
NIEVE ITURALDE Mikel
ORB
00:03:03
20.
PEDRAZA MORALES Walter Fernando
TCS
00:04:06
Etapak
Etapa: 1
-
6 Ekaina : Bakio, 154.70 km
Etapa: 2
-
7 Ekaina : Agurain, 162.70 km
Etapa: 3
-
8 Ekaina : Eibar - Arrate, 150.70 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika