Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
World TimeTrial Championship (WE)
2010
(CM)
Australia / 29 Iraila
Edition: 17 (22.9 Km)
Winner:
POOLEY Emma
2009
2011
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Emma Pooley
GBR
1
Fans
Roger Chretien
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN DIJK Ellen
2021
VAN DIJK Ellen
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
DYGERT Chloe
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
NEBEN Amber
2015
VILLUMSEN Linda Melanie
2014
BRENNAUER Lisa
2013
VAN DIJK Ellen
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
POOLEY Emma
NGBR
00:32:48
2.
ARNDT Judith
NGER
00:00:15
3.
VILLUMSEN Linda Melanie
NNZL
00:00:15
4.
NEBEN Amber
NUSA
00:00:37
5.
LONGO-CIPRELLI Jeannie
NFRA
00:00:43
6.
STEVENS Evelyn
NUSA
00:01:00
7.
WHITTEN Tara
NCAN
00:01:05
8.
MARCHE - GILLOW Shara
NAUS
00:01:13
9.
FAHLIN Emilia
NSWE
00:01:22
10.
GUDERZO Tatiana
NITA
00:01:25
11.
JOHANSSON Emma
NSWE
00:01:33
12.
CANTELE Noemi
NITA
00:01:41
13.
SCHWAGER Patricia
NSUI
00:01:50
14.
BECKER Charlotte
NGER
00:01:53
15.
SAMPLONIUS Anne
NCAN
00:01:54
16.
HOLT Melissa
NNZL
00:02:05
17.
ANTOSHINA Tatiana
NRUS
00:02:16
18.
WHITELAW Vicki
NAUS
00:02:19
19.
RHODES Alexis
NAUS
00:02:23
20.
ZABELINSKAYA Olga
NRUS
00:02:29
Etapak
Sarrera
-
29 Iraila : Geelong ITT, 22.90 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika