Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia - Orlova
2010
(2.2)
Czech Republic / 29 Apirila - 2 Maiatza
Edition: 24 (412.1 Km)
Winner:
VOS Marianne
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Marianne Vos
NED
Marianne Vos
NED
1
Fans
JSAyatolla
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
VOS Marianne
ARC
11:11:44
2.
VAN VLEUTEN Annemiek
ARC
00:00:18
3.
COOKE Nicole
NGBR
00:13:41
4.
ANTOSHINA Tatiana
NRUS
00:13:54
5.
BURCHENKOVA Alexandra
FEN
00:21:52
6.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
00:23:58
7.
MARTISOVA Julia
NRUS
00:25:52
8.
STENERHAG Jeannie
NSWE
00:26:04
9.
WAERSTAD Fröydis
HPU
00:26:09
10.
COLCLOUGH Katie
NGBR
00:26:28
11.
BRULEE Latoya
NBEL
00:26:56
12.
LINDBERG Marie
NSWE
00:27:04
13.
TROTT Emma
NGBR
00:27:13
14.
STOLBOVA - BUBNENKOVA Svetlana
FEN
00:27:25
15.
BRZEZNA Paulina
00:27:30
16.
MARTIN Lucy
NGBR
00:27:36
17.
GRANDT PETERSEN Maria
HPU
00:27:45
18.
SAASTAD Kristine
HPU
00:27:48
19.
LABECKI-RIVERA Coryn
NUSA
00:28:09
20.
AMIALIUSIK Alena
NBLR
00:28:24
Etapak
Etapa: 1
-
29 Apirila : Detmarovice - Štramberk, 107.10 km
Etapa: 2
-
30 Apirila : Lichnov, 125.80 km
Etapa: 3
-
1 Maiatza : Kuznia Raciborska(PL) ITT, 18.00 km
Etapa: 4
-
1 Maiatza : Czechowice(PL) - Dziedzice(PL), 62.10 km
Etapa: 5
-
2 Maiatza : Orlová, 100.20 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika