Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Iurreta-Emakumeen Bira
2011
(2.1)
Spain / 9 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 24 (405.2 Km)
Winner:
VOS Marianne
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
1
Fans
Janusz Jasiñski
Tweets by @EmakumeenBira
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Please
login
to see the
full details
and
statistics
for this race
Email:
Password:
No account yet?
Sign up for FREE now!
Sailkapen orokorra
1.
VOS Marianne
ARC
10:56:42
2.
JOHANSSON Emma
HPU
00:01:00
3.
ARNDT Judith
TCW
00:01:12
4.
POOLEY Emma
CWT
00:01:20
5.
WORRACK Trixi
LNL
00:01:58
6.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
LHT
00:02:30
7.
FERRIER-BRUNEAU Christel
GAU
00:02:34
8.
BATAGELJ Polona
BPD
00:02:39
9.
ZABELINSKAYA Olga
DPZ
00:02:57
10.
BERLATO Elena
TOG
00:03:17
11.
WHITELAW Vicki
LHT
00:03:18
12.
KAPUSTA Sylwia
GAU
00:03:19
13.
VILLUMSEN Linda Melanie
LNL
00:03:26
14.
LAWS Sharon
CWT
00:03:36
15.
MARCHE - GILLOW Shara
NAUS
00:03:39
16.
FAHLIN Emilia
TCW
00:04:01
17.
LONGO BORGHINI Elisa
TOG
00:04:17
18.
BOSMAN Andrea
NNED
00:04:35
19.
VAN DEN BROEK Irene
LNL
00:04:41
20.
JASINSKA Malgorzta
MIC
00:04:47
Etapak
Etapa: 1
-
9 Ekaina : Iurreta, 75.30 km
Etapa: 2
-
10 Ekaina : Iurreta - Lekeitio, 115.60 km
Etapa: 3a
-
11 Ekaina : Elorrio - Kanpazar ITT, 7.60 km
Etapa: 3b
-
11 Ekaina : Deba, 81.00 km
Etapa: 4
-
12 Ekaina : Ordunña, 125.70 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika